Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom össze szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom össze szeretne költözni, de én nem fogok főzni rá?

Figyelt kérdés

Hogy oldjuk meg?

Ő húst hússal eszik, én pedig vegán vagyok. Szerinte például a növényi "tejek" és még sok zöldség is az ördögtől való. Soha nem tudtam rávenni, hogy megkóstolja azokat az ételeket, amiket készíteni szoktam magamnak.

Szerintem elvárná, hogy főzzek rá húsból. Az anyukája és a nagymamája is ezzel terrorizál (de még a saját rokonaim is, pedig 3 éves korom óta vegetáriánus vagyok, húsra nézni se tudtam soha), hogy muszáj lesz megtanulnom, hogyan készül egy jó pörkölt.


2017. okt. 18. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem mondod meg neki, hogy te nem főzöl húst, úgy tervezze a dolgokat? Miért szenvedsz magadban az ő feltételezett heppje miatt? (Miért kéne egyáltalán cselédet játszanod?)
2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
96%
Elobb a paroddal kommunikalj, mielott anyuka szavai miatt problemat krealsz a semmibol.
2017. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
37%

De miért nem akarsz főzni neki húst? Undorodsz tőle?

Valamilyen kompromisszum pedig kell. Vagy te megtanulsz főzni, vagy neki kell magának, esetleg rendelhet.

Tudom hogy macera kétfele főzni, én nem eszek vagy 6fajta dolgot, párom rá se néz olyasmire, ami cukormentes, vagy mandulatejes.

Szóval neki én is mást főzök, de azért megprobalhatnatok mind a ketten. Azt, hogy te főzől, ő meg hogy ne csak húst egyen.

2017. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg neki, hogy amit te főzöl abból ehet, de ha húst akar, akkor főzzön magának. Az meg tök hülyeség, hogy neked kéne rá főzni, csak mert te vagy a lány...
2017. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok vegán, de a párom meg húst hússal enne. Eleinte agyon stresszeltem magam, higy ha készítettem valamit, az ízleni fog-e neki. Édésség terén is, teljesen más az ízérzékelésünk. Felesleges kétfelé főzni, mert ha meg gyerekeink lesznek, nem figok szakácsot járszani 4-5 felé, én ezt nem szeretm, nekemígy nem ízlik, én mást kérek hozzá. Na persze. Úgyhogy nyugtázta, a dolgot, hogy az van, amit az asztalra rakok. (Nem főzök rosszul, csak más az izlésünk). Azóta nem stresszelek a főzésen.
2017. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
86%

A pároddal is megbeszélted ezt, vagy csak a rokonokkal?

Vele kellene megbeszélned, hogy mit akar, mi lenne számára az elfogadható.


22/N

2017. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
17%

Egyszerű, akkor nem kell összeköltözni, ha ennyire különböztök.

Sosem értettem, a párok ilyesmikről nem beszélnek, mielőtt házasságot kötnek, vagy hasonlóak?

Érdekes, a mai modern nők egyből stílust váltanak, ha már be van alapozva a jövőjük, addig meg megfőzik még a barlangi medvét is.

És akkor a nők beszélnek bármilyen átverésről, meg hazudozásról...

2017. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
85%

megbeszéltétek ezt?

ő elvárná?

2017. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
76%
Ha megoldhatatlan az ellentét és nincsenek kompromisszumok, miért vagytok együtt?
2017. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem szakítsatok, nem illetek egymáshoz...ja és ha szeretnéd megtennél neki bármit, az a szerelem amikor magad elé helyezed őt, és a szeretet az amikor képes vagy érte áldozatot hozni.
2017. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!