Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom össze szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom össze szeretne költözni, de én nem fogok főzni rá?

Figyelt kérdés

Hogy oldjuk meg?

Ő húst hússal eszik, én pedig vegán vagyok. Szerinte például a növényi "tejek" és még sok zöldség is az ördögtől való. Soha nem tudtam rávenni, hogy megkóstolja azokat az ételeket, amiket készíteni szoktam magamnak.

Szerintem elvárná, hogy főzzek rá húsból. Az anyukája és a nagymamája is ezzel terrorizál (de még a saját rokonaim is, pedig 3 éves korom óta vegetáriánus vagyok, húsra nézni se tudtam soha), hogy muszáj lesz megtanulnom, hogyan készül egy jó pörkölt.


2017. okt. 18. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
5%

A látszat csal nevű felhasználó érvei meggyőzőek. Én is át álltam a növényi étrendre, és azóta drasztikusan energikusabbnak érzem magamat. A gyulladásaim megszűntek. (:

18/L

2017. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
56%

Én is egy dolgot emelnék ki kedves A látszat csal, amin érdemes elgondolkozni. Csak úgy mellékesen, természetesen nem ellenzem a vegánságot, attól függetlenül, hogy én eszem húst. De sok zöldséget is.

Arról hallottál már, hogy permetezés? Tudod az a baj, hogy ki sem tudod számolni, hogy melyikkel jársz jobban, a nagybanival vagy a hazaival. Mert én válltig állítom, hogy aki a kertben termeli majd kiviszi a piacra az minimum 3szor annyit permetezi, mint a külföldi (sajnos belelátok elég sok termelőnek a munkájába, bár ne így lenne). Akitől eddig vettem a zöldséget pont most jegyezte meg, hogy "jajj hát idén nem csak kétszer kellett permetezni, a búzát is 4szer permeteztük le, hogy szép legyen"... Na azóta nem nála veszem, de szerintem sehol se jobb.

Viszont a külföldi meg génmódosított, és tartósítózott, nem véletlenül akkora, mint a fejed. Manapság az az egyetlen módszer, hogyha magadnak termeled otthon. De már az sem 100%, mert a talajba is annyi méreg szivárgott már be, hogy lassan a föld is mérgező. :/

2017. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele ezt, félreértések elkerülése végett.

Többieknek meg mond, hogy nekik muszáj, az nekik fontos, tegyenek ők érte, wtf...

2017. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
29%

Kedves #38

Tudományos kifejtésed után csak egy kérdésem van: Szerinted 100 évvel ezelőtt Józsi bácsi tudott volna hajnaltól estig a földeken dolgozni ha egy marék füvet tett volna elé reggel az asszony?Esetleg akik pl. a bànyában dolgoztak (nem voltak még gépek!) szerinted bogyóktól meg magvaktól lett volna erejūk?Nem.

Elhiszem, hogy az irodában asztal mellett elvagy egy marék füvön, de aki fizikai munkát végez, szüksége van a laktató ételekre.

2017. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
41%

Latszat csal , akkor sasold meg ezt

[link]


Szakemberek irtak,a novenyi feherje nem teljes erteku ergo nem fogsz ugy fejlodni es dobhatod ki az edzesedet.


Ki az akire hallgatsz,en meg vegan testepitot nem lattam,mindegyik aki vitte valamire elmondta miket kell enni.

Mindig ezt jegyezd meg ki az akire hallgatsz.En csak olyanok velemenyere aki vitte valamire az adott dologban.

2017. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
49%
Én ilyenkor baromi szerencsésnek érzem magam, hogy vidéki vagyok, és nem kell bolti húst ennem egyébként. Szerencsére van ismerős, akiről tudom, hogy milyen körülmények között tart állatot, mivel eteti stb, így onnan szerzem be a húst többnyire. A baj nem a hússal van. A baj azzal van, amit eléd raknak a boltban, mint hús..
2017. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
50%

46-os: ott a pont!

Nem a kajákkal, hanem az élelmiszeriparral van a gond. A búzacsíra is ugyanolyan káros, mint az említett tej, ha mindkettő tele van vegyszerekkel.

Másrészt az elvek miatti vegánokat (szegény állat ne öljük meg) azért is ki szoktam röhögni, mert autóba szívesen beülnek, bőrcipőt szívesen felveszik, de a hús nem-evéssel megnyugtatják kicsiny lelküket, és szidják a csúnya-ronda társadalmat :D

2017. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
8%
És természetesen egy állatvédő vagy zöld szervezetet sem támogatnak sem anyagilag, sem erőforrásokkal, ahogy nem veszik meg a bio élelmiszert sem, mert jajj az drága.. :)
2017. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Nálunk is akadnak különbségek kajában, bár jelentősen kisebbek, mi is most beszéljük át ezeket költözés előtt.

Nekünk eddig a kompromisszumos félig kétféle főzés jön be. A párom nem szereti például a tojást a rakott krumpliban, én meg nagyon. Megoldás: a tepsi felébe rakok, a másikba nem. Nem szereti a halat, én hetente minimum egyszer eszem. Megoldás: ha halas kedvem lesz, sütök magamnak egy szelet halat rizzsel, neki meg egy csirkemellet a rizsre. Ő cukros, számolnia kell a szénhidrátot a kajájában, ehhez nyilván alkalmazkodom és olyanokat eszem, amiben van neki elég szénhidrát, és nem túl sok. Ha meg valami nagyon mást akarunk enni, megfőzi magának az adagját.

2017. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Rendelj neki kaját ahelyett hogy hiszteriazol itt
2017. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!