Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani. Mondj egy határozott nem-et. Hülyékkel nem szabad együtt maradni.
2022. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
97%
Barátod nagy rajongója lehet a meta filmeknek, ott vannak ilyen gondolatmeneteket, hogy "ha nemet mondanál az igen lenne, de az igen az nem igen, hanem nem, mert igen, de csak azért, mert nem, szóval igen. Vagyis nem... izé... Mindegy, ha dikáprió szerepel benne, jó film lesz az!"
2022. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
79%
#2! 😂😂😂😂😂😂
2022. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
95%
#1! De, ha nemet mond, akkor azt mondta elveszi 🤔😱😂😂😂 Tehát ebből a kapcsolatból nincs menekvés 🤣
2022. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit betegesnek tűnik a barátod. Jó kis pszichikai terrort próbál rajtad alkalmazni, de ne vedd magadra és ne is hibáztasd magad. Én szakítanék vele, még nem késő.
2022. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
95%

Végülis kiderül a reakcióból. Ha elveszi, akkor a pasi mondja meg mi van.


A paradoxon megoldása, hogy megmutatod, hogy te is a kapcsolat része vagy.

2022. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltok!

Konkrétan ugye az van, ha nemet mondok, akkor elvett volna. Hallottatok már ilyet?! Soha eszembe nem jutott volna, hogy ahhoz, hogy a pasid elvegyem feleségül, a lánykérésre nemet kell mondani. Én még csak hasonlót sem hallottam soha. Barátnőm szerint a pasim egy elmebeteg.

2022. dec. 3. 11:24
 8/68 anonim ***** válasza:
97%

"azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék"


Én valószínűleg annyit mondtam volna erre, miután magamhoz térek a megdöbbenés után, hogy ha úgy érzi, hogy ebben az elmúlt fél évben annyit kaptam tőle érzelmileg, amennyit bárki mástól is kaphattam volna, és annyit láttam belőle, hogy pont úgy működik férfiként, mint bárki más, akkor teljesen jogos a kritikája, ezért az egyetlen logikus döntés részemről a szakítás.


Azt mondtam volna, hogy elfogadom, hogy ezek szerint úgy érzi, hogy fél év után gyakorlatilag semmit nem jelentünk egymásnak, így részemről ez ennyi volt.

2022. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
13%
De igen. Jelent valamit. Egy feleséget. Egy olyan embert, aki mindig azt csinálja, amit az ember mond. Nagyon sokan vannak, akiknek ez kell. Ha neked nem ez kell, azaz saját magadat akarod látni a kapcsolatban, akkor másképp kell viselkedni.
2022. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
98%
Te nem mondtad neki, hogy nevetségesnek tartod, hogy fél év után megkérte a kezedet, mert ez számodra azt jelenti, hogy kb. bárkit feleségül venne?
2022. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!