Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit elmebeteg a palid . Én a helyedben dobnám. Az én férjem is fél év utàn kért meg, és nagyon boldog volt mikor igent mondtam. Eszébe se jutott ekkora baromság, hogy bárkihez hozzámennék. Menekülj!
2022. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

#48! "érdemes a másik viselkedését már nem a rózsaszín köd, hanem a köd kialakulása előtti, ismerkedős, randizgatós időszakban is nyitott szemmel, tudatosan megfigyelni"

Te azt gondold, hogy a rózsaszín köd előtt, az első pár randin előttem veszekedett az ismerőseivel?! Vagy most ezt nem értem. Komolyan nem! Én életemben olyan pasival nem találkoztam, aki kimutatta volna a foga fehérjét a rózsaszín köd előtt az első randik alkalmával. Van olyan?! Lehet, én még olyannal nem találkoztam... 😀

2022. dec. 4. 08:08
 53/68 A kérdező kommentje:
Ez viszont igaz, ezzel egyetértek: "Aki másokkal egós, lenéző, lekezelő, tiszteletlen, vagy netalán verbálisan agresszív, stb, az veled is ilyen lesz, ha már nem lesz energiája, kedve, vagy éppen kellő motivációja fenntartani a benned róla kialakult képet, miután eloszlott az az a bizonyos rózsaszín köd."
2022. dec. 4. 08:09
 54/68 A kérdező kommentje:
A #49 meg nem tudom miért lett lepontozva, mikor igazat írt. Vagy netán innen valaki 45 éves tapasztalattal született? Ha van olyan, elnézést, abban az esetben jogos a lepontozás.
2022. dec. 4. 08:11
 55/68 A kérdező kommentje:
#50! Gaslighting, nem hallottam még, de rákeresek. Eszerint nem vagyok teljesen egyedül, ha az ehhez hasonló viselkedés már nevet is kapott a neten:(
2022. dec. 4. 08:14
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Elkepeszto, hogy leteznek ilyen emberek, es szabadon jarkalnak koztunk. Tudom mennyire lesokkolt most ez teged, de tenyleg probald a jo oldalat nezni: csak fel ev ment el az eletedbol, es nem kot ossze titeket semmi.
2022. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberrel nem fogod megértettni a te nézőpontodat ami elviekben a normális lenne. Írd meg neki hogy gondoljon amit akar és tiltsd le. Nem hiányzik a plusz stressz.
2022. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

"A #49 meg nem tudom miért lett lepontozva, mikor igazat írt. Vagy netán innen valaki 45 éves tapasztalattal született? Ha van olyan, elnézést, abban az esetben jogos a lepontozás."


Én sem le, se fel nem pontoztam a hozzászólását.


De el tudom képzelni, hogy a ki lepontozta, nem azzal nem értett egyet, hogy senki nem születik X éves élettapasztalattal, hanem azzal, hogy


"Jaj nem kellene nekiesni és kioktatni."


Szerintem az eddigi hozzászólók közül senki nem "esett neki" és nem "oktatta ki", csak arra hívták fel a figyelmét, hogy mi az a figyelmeztető jel, amit érdemes lett volna észrevenni, kritikusabb szemmel mérlegelni.

2022. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, örülj neki, hogy megszabadultál ettől a h.lyétől.

Ez a játszmázásás totál kiábrándító.


Te véletlenül se hibáztasd magad, hisz ő hozott kellemetlen helyzetbe, azért mert igent mondtál nem vagy hülye. Hiszen az eljegyzés kb. még semmi, évekig lehet jegyben járni.

Hogyan lehetne ezek után bármiben is komolyan venni?? Vajon tesztel megint? A hitelesség elvesztése a legnagyobb emberi szegénység

2022. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
73%

Jaj ezekkel a kommentekkel ne törődj, hogy neked még a kapcsolat előtt pontosan tudnod kellett volna, hogy ő milyen ember... Akik ezzel menőznek, hogy ők bizony fél évig ismerkedtek a párukkal, mindent tudtak egymásról, csak azután szerettek egymásba és kezdtek járni... Ez akkor van így, ha suli/munkahely/közös baráti kör miatt többször találkoznak úgy, hogy eleinte nem jönnek be egymásnak, aztán később alakul csak ki, hogy ebből több is lesz. De ha valaki nem így ismerkedik, hanem pl társkeresőn, vagy akár élőben, de csak egyszer találkoztak valahol és utána beszélgetnek pár napot Messengeren és randira hívja, na az ügy már egészen más. Akkor nem 5-6 hónapos lelkizés megy, hanem már a legelejétől fogva randi, felnőtt emberek csókolóznak az 1.-3. randin, ami természetes. Így már nehéz rögtön észrevenni a hibákat. A kérdező így is megúszta fél évvel.


Ja és de, így is lehet normális kapcsolatot találni. Mi neten ismerkedtünk meg, első személyes tali már randi volt, órákig tartó beszélgetés, másodikon fél nap együtt, csók, aztán már együtt is voltunk. Ha kiderült volna, hogy nem illünk össze, akkor max szakítunk, de már egy éve boldogok vagyunk együtt :)

2022. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!