Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Egy férfi haverom szerint nem elmebeteg, a pasim gondolatmenetét ő 100%-ig érti, csak szerinte úgy kellett volna intéznie, hogy mondjuk azt mondja, hogy akkor innentől 2 év múlva legyen az esküvő. Gondoltam ez tök igaz lehet, és ezt a "megoldást" fel is vetettem, erre a barátom azt mondta, hogy mostmár 2 év múlva sincs kedve elvenni, hiszen a teszt lényege épp az volt, hogy ÉN épelméjű vagyok-e, de mivel 6 hónap után képes voltam neki igent mondani, szerinte nem vagyok normális és egy nem normális nőt 2 év után sem akar elvenni (10 év után sem) és még ő mondta nekem, hogy ezekután nem tudja hogy legyen tovább. Én egyelőre teljes sokkban vagyok, úgyhogy még nem küldtem el melegebb éghajlatra, jelenleg a feldolgozás zajlik bennem...
2022. dec. 3. 11:30
 12/68 A kérdező kommentje:
#9! Nagyon jól beszélsz, köszönöm, ez nagyon igaz, azt hiszem fel fogom használni ezt a szöveget...
2022. dec. 3. 11:31
 13/68 anonim ***** válasza:
98%

"Hogyan tovább????"


Nekem nem lenne vele tovább ezek után. Nem hiszem, hogy akár annak értelmét látnám, hogy beszélgessünk erről.


Biztos furán érezném magam, de az eszemmel belátnám, hogy jobb, hogy fél év után derült ki, hogy egy játszmázó, manipulatív emberrel lettem volna képes összekötni az életemet.


Nem voltak esetleg korábban figyelmeztető jelei annak, hogy nem tekint téged egyenlő értékű félnek ebben a kapcsolatban?

2022. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
#14! Teljesen igazad van, csak marha nehéz hirtelen kidobni úgy valakit, hogy (még) szerelmes vagyok belé és full össze vagyok zavarodva, el sem akarom hinni ami történt, néha-néha még az is eszekbe jut, hogy talán igaza lehet?! Tudom, hogy nincs igaza, csak mégis próbálom az ő szemszögét megérteni... de nem értem! Vagyis értem, de mégsem, mert ilyet még nem hallottam és azt gondolom ez nem normális dolog. Nem hinném, hogy én lennék az, aki nem normális.
2022. dec. 3. 11:39
 15/68 anonim ***** válasza:
98%

"Hogyan tovább????"


Vele sehogy.

2022. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
97%

"mostmár 2 év múlva sincs kedve elvenni, hiszen a teszt lényege épp az volt, hogy ÉN épelméjű vagyok-e, de mivel 6 hónap után képes voltam neki igent mondani, szerinte nem vagyok normális és egy nem normális nőt 2 év után sem akar elvenni (10 év után sem) és még ő mondta nekem, hogy ezekután nem tudja hogy legyen tovább"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem egy ilyen megnyilvánulás után csak olyan nő adna neki esélyt arra, hogy egyáltalán "legyen tovább", akiben nem sok tartás és egészséges önbecsülés van.

2022. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszed, már most lelépsz, akár szó nélkül. Azt is megérdemelné.
2022. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
98%

"és még ő mondta nekem, hogy ezekután nem tudja hogy legyen tovább"


Ha én lennék ilyen helyzetben, azt mondanám, hogy ezen feleslegesen ne agyaljon, mert részemről itt vége. Még annyit mondanák, hogy ha bármit szeretne akár mondani, akár kérdezni tőlem, akkor egy utolsó beszélgetésre még nyitott vagyok, de utána lezárok vele minden kommunikációt, és ehhez tartanám is magamat.


Nem tudom, a kapcsolatotok eddig fél éve alatt mennyire húztad meg az egészséges határaidat, és mennyire volt alapja alapja azt feltételezni, hogy ez ilyen húzás után még majd te töröd magad azon, hogy hogy hogy hozd helyre, amit szerinte te szúrtál el, ahelyett, hogy kiadnád az útját.

2022. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
95%
Ez a pasi egy idióta. Ha valaki annyira vágyik házasságra rohadt nagy boldogság ha megkérik a kezét erre ez meg olyan csalódást okoz ezzel a kitalált baromságával...szerintem még aznap elzavartam volna a fenébe. Egy utolsó senki aki számomra meghalt aznap. Épeszű ember nem szórakozik eljegyzéssel. Azt hiszem még egy pofont is lekevertem volna mert ezek szerint ő nem gondolja annyira komolyan az egész kapcsolatot hogy ilyemivel tesztelget.
2022. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem durva játék volt. Hatalmasat csalódtam volna párom an ha ezt megteszi. Ha tényleg el akart volna venni ahogy ő mondja akkor az azt jelenti hogy nem csak szeretni de tisztelni is kell. Mivel ezt nem teszi hanem játszmázik és már a szakításon is gondolkozik szerintem nem szeret úgy téged mint te őt.
2022. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!