Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
85%

#60! Érdekes, de én ezt pont fordítva tapasztalom.(Ne értsd félre, nem akarok beléd kötni, csak nekem fura és nem értem.)

Ha van egy plátói szerelmem, akit 10 éve "ismerek", értsd, nincs köztünk semmi, de láttam már minden helyzetben valamilyen közös kör miatt, ahol nem akarja és nem is tudná folyton a legjobb arcát mutatni, vagyis tudom, hogy bánik más emberekkel, mennyire hűséges, hogy kezeli a konfliktusokat stb., az emberek 90% lehurrog, hogy "nem lehetsz szerelmes, hisz nem is ismered". Pedig pont abba szerettem bele, amit látok, hogy milyen. Ha viszont valaki úgy ismerkedik, mint te, pl.társkeresőn, akkor elég ha volt 2 randijuk, ahol beszélgettek 2x1 órát, meg csókolóztak 3x és senki nem rökönyödik meg rajta, ha az illető azt állítja, hogy szerelmes, hisz a "párja", már 2 hete járnak. Hogy van ez?

2022. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
7%

"aj ezekkel a kommentekkel ne törődj, hogy neked még a kapcsolat előtt pontosan tudnod kellett volna, hogy ő milyen ember.."


Ha szerinted a szövegértési képességed rendben van, akkor legyél annyira korrekt, légy szíves, hogy nem forgatok ki és nem torzítod el, amit mások írtak.


Köszönöm.

2022. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
84%
#61 Szerintem a fizikai dolgok miatt, mert nagyon könnyen elkezdesz kötődni olyanhoz, akivel szexelsz. Meg ha a párod (bár nem két hét után feltétlenül), akkor jobban meg is nyílik neked, elmond egy idő után mindent, már ha jó a kapcsolat. Én úgy gondolom, ez az oka. A netes ismerkedést még mindig sokan elítélik (az nem baj, ha valaki nem akar, csak akkor ne is szidja), én azt tapasztalom, hogy 50+ emberek, plusz akik szerencsések és megtalálták már 16 évesen az igazit, hajlamosak hülyeségnek és szexkapcsolatnak hívni azt a párkapcsolatot, ami neten köttetett.
2022. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

#63! Azt még el is fogadnám, van is olyan "kötődési" hormon, ami szex közben keletkezik. De konkrétan az ismeretségre hivatkoznak. Senkit nem lehet teljesen megismerni egy élet alatt se, még magunkat se, csak a mérték a kérdés. Nevetségesnek tartom, hogy "nem ismered", ha évek óta, már minden szituációt átéltél vele, ahol a valós énjét láttad, de ismered, ha volt pár randitok, ahol nem, mert az is egy tény, hogy kicsit, vagy nagyon mindenki álarcot hord eleinte és a legjobb(vagy nem is létező) oldalát mutatja, hogy "eladja magát".

#61

2022. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
13%

Mondjuk féléves kapcsolatban ÉN mondtam volna nemet, mert komolytalan az egész.


Együttélés, vagy valami, MIELŐTT megkéri a kezed?

Na, ez nálam alap. Minimum 2-3 év, és utána már igent mondok. Addig, a totál bizonytalanra nem.


Minek? Exem is el akart jegyezni félév után - aztán 1,5 évvel összeköltözést követően megcsalt egy nővel (mert "még utoljára ki akarta próbálni a szabadságot"). Oké.

2022. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

65, ez alapvetően is egy lutri. Lehet 3 év után igent mondasz és 6 év után megcsal.

Szerencse az egész.

2022. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

#65! Furcsa ahogy gondolkodsz. Konkrétan azt állítod, hogy 2 év után már fullbiztos minden. Ugye az megvan, hogy szerencsés esetben akár 40-50 évig is tarthat egy házasság? Szerinted mennyire számít, hogy az esküvő 1,5 év után (+1 év után gondoltam volna a házasságot), vagy 2,5 év után történt-e meg? Lehet én vagyok a naiv, de 40-50 évre vetítve nagy különbséget nem látok. Igaza van a #66-nak.

Az pedig nem jutott még eszedbe, hogy a pasid talán azért lépett le más nővel, mert konkrétan elutasítottad azon ajánlatát, hogy tegyétek hivatalossá a kapcsolatotoka Nyilván egy olyan nőre cserélt le, aki már a jelenlététől is bezsong és eszébe se lenne nemet mondani a házassági ajánlatára. Nem tudhatod, hogy megcsalt-e volna abban az esetben, ha az "Igen" után boldogan szervezitek az esküvőtöket. Persze benne van, hogy mégis... Ilyen az élet... De miért kell ennyire félni? Mi köze van más félresikerült kapcsolatának a miénkhez? Félelemből nem-et mondani? Mert Julsika fél év után igent mondott és közbe meg 3 éb után elváltak? Hát... Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy te sohasem fogsz átkelni az út másik oldalára, mert zebrán már sokan haltak meg gázolás által, így aztán jó neked itt... Te tudod. Én, ha szeretek egy férfit, akkor igent mondok neki fél év után is. Ha meg nem szeretem, akkor 4 év után sem.

Én ismerek olyat, akik 9 év után házasodtak és a 10.ben elváltak.

Ennyi erővel soha ne mondj igent, mert sose tudni!

2022. dec. 6. 09:56
 68/68 Kései Sirató ***** válasza:
100%
A barátod elmebeteg, örülj, hogy megszabadulsz tőle még időben.
2022. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!