Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim válasza:
93%

Szakítás !! Amíg nem késő! Ne húzd ahogy én tettem.Biztam naivan. Azt hittem szeret..de csak magàt és a gyerekeit szereti .én semmit nem jelentettem neki .Visszasirta magát háromszor .én meg hülye mentem.

Joópofizàs, figyelem egy hónapig max.

Most két hete mikor mondtam neki hogy egy hónapig milyen figyelmes ,normaàlis volt miért nem lehetne úgy maradni(?) azt mondta :" az az ember nem én vagyok'

Köszi ! Ezzel feltette az î-re a pontot. (Másfél év )

És belegondolva nem volt jó szinte semmi.Csak a röpke pillanatok .

2022. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Kijelentette, hogy soha nem lesz köztetek komolyabb dolog. Ha nem akarsz tovább sérülni, akkor engedd el most.


Ne holnap, ne egy hét múlva, hanem most kell szakítani. Legalábbis én ezt tenném, ha valaki (bármi miatt) kijelentené, hogy soha nem vesz el, bármit is csinálok innentől.


Amit tettél az rendben volt. Amit ő tett az nem. Ne próbáld megérteni, mert belebetegszel te is, és akkor sem fogod érteni.

2022. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
98%

Én csak azt nem értem hogy hogy nem volt jele annak fél évig hogy ez a szó szoros értelmében egy pszichopata, aki nemhogy játszmázik, hanem szadista, elmebeteg módon akar mást kínozni és manipulálni.

Úgy rúgnám ki hogy a lába nem érné a földet.

2022. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már nem lenne a barátom.....
2022. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

#21

"Joópofizàs, figyelem egy hónapig max."


Gondolom elvált emberről van szó. Megszokta hogy mindig van mellette egy fix p*nci. Még ha nincs is minden rendben, de legyen ott. Szex az legyen, meg közös programok, hogy ő ne unatkozzon, de gondolom elköteleződni nem akar. És azért "figyelmes" egy ideig, hogy visszakapja a jól megszokott "dolgait" vagyis téged, mert te is a bútorzat része vagy. Az ő jól megszokott kényelme a fontos, és az hogy minden úgy legyen ahogy neki jó. Addig figyelmes veled, amíg rá nem álltok az ő jól megszokott hétköznapjaira. Az nem baj, hogy te többet szeretnél vagy másra vágysz. Olyankor mindent megígér, csak hogy visszamenj hozzá, de valójában semmi sem változik. És minden "nemre" van egy professzionális magyarázata, hogy miért nem akar összeköltözni/házasodni vagy akár szintet lépni.....

Jaj, mennyire ismerős ez nekem.

A kérdező is egy játszmázós pasi hálójába került bele. Az ilyennek esze ágában sincs komolyabban elköteleződni. Aki ezeket a dolgokat komolyan veszi, az úgy is áll hozzá. Előre tisztázza a szándékait, nem h*lyít, nem játszmázik, nem szívat, ilyen komoly dolgokkal nem szórakozik, nem nézi a párját h*lyének stb, stb. Ebből a helyzetből már sehogyan sem lehet jól kikerülni. :(

2022. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
7%
Akkor hozzam passzolna. En nemeket szórogatok a barátomnak mikor kerdezgeti:D
2022. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor vagy igazán hlye, ha ezt hagyod magaddal megcsinálni és vele maradsz.. ezt úgy mondom, akit sosem érdekelt annyira a házasság, és bár megkért a barátom már több éve, de nem akartam korábban hozzámenni.


Most derült ki, hogy a párod eléggé manipulatív és játszmázásokra akit ilyen döntéseket veled szemben? Szerinted ez hol korrekt veled? Komolyan hozzámennél valakihez, aki az őszinteség és egyenes megoldások helyett manipulál téged, de nagyon durván?


Nekem ez brutális toxikus embernek tűnik erős narcizmussal, és nem, qrvara nem normális ez sehogysem.. ilyet ép lelki ember nem csinál, nem játszik a másikkal.


Bír majd ember megismer téged, és az alapján dönt/ítél meg, nem pedig játszmázik veled.. sokra ne számíts, mentálisan biztos van baja..


Már ha nem kamu a kérdés, mert et tényleg elég hihetetlen.

2022. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyobb sértés egy kapcsolatban mintha lekurvázott volna :D általában a nők feje működik így. Én azért elbeszélgetnék vele erről aztán ha hülye akkor javasolni, hogy tegye el azt valaki másnak. F31
2022. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

#26! Na akkor majd összehozlak titeket, ha szerinted te is hasonló pszichopata jellem vagy. Megdöbbentő, hogy ezt milyen büszkén írtad és mintha fel sem fognád miről van szó...

A többieknek köszönöm, igazatok van, szakítanom kell! Ma már átmentem egy sírógörcsön, amikor megláttam, hogy egy ismerősöm boldogan tette ki Facebookra, hogy 7 hónap után megkérte a kezét a barátja, én meg 6 hónap után azt kapom, hogy bolond vagyok mert igent mondtam. Nem vagyok benne biztos, hogy nem kell pszichológus segítségét kérnem majd a túllépéshez, mert teljesen kivagyok.

#23! Hidd el, hogy nem volt jele. Maximum így visszagondolva talán annyi, hogy vitázni nem lehet vele semmin, mert mindig neki van igaza és szinte kifordul önmagából, ha valaki több, mint 4 mondaton át ellentmond neki. Tehát, ha valaki másképp gondolkodik, mint ő, az egy idióta. Mintha ő mindetudó lenne.

Ezt leszámítva semmi probléma nem volt, sokat puszilgatott, ölelgetett, mondta hogy szeret, hogy velem tervez, büszkén mutatott a barátainak, családjának is. Tehát úgy viselkedett, mint egy teljesen normális férfi, aki szerelmes.

Ezért ért sokk-ként...

2022. dec. 3. 13:40
 30/68 anonim ***** válasza:
74%
Mondj nemet. Ne menj hozzzá.
2022. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!