Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A pasimnak igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak igent mondtam a lánykérésre és ez nem tetszett neki! Normális? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

A barátom fél év után feltette a nagy kérdést egy gyönyörű gyűrűvel.

Természetesen igent mondtam, hiszen nagyon szeretem.

Erre ő az "Igen!" után fancsali fejet vágott és egy mozdulattal bezárta a gyűrűs dobozt a gyűrűvel együtt (nem húzta fel a kezemre).

Nem igazán értettem mi a probléma, hirtelen olyan volt a reakciója, mintha egy "Nem!"-et kapott volna. Sértődötten a kanapéra vetette magát. Kérdeztem mi a probléma, mire azt mondta, hogy nevetséges, hogy fél év után igent mondtam neki, ez számára azt jelenti, hogy kb. bárkihez hozzámennék, ez az "Igen!" szerinte nem neki szólt. Tessék?!?!?!?! Azt mondta, ha nemet mondtam volna, akkor azonnal szívesen elvenne, mert az arra engedne következtetni, hogy "gondolkodom", de jelen esetben úgy néz ki, nem használom az agyam!!! Mondtam neki, hogy ha nemet mondok, mert épp úgy gondolkodtam volna, ahogy az neki tetszik, akkor hiába akart volna elvenni, nem tudott volna, hiszen nemet mondtam!!! Ez tök paradox...és még én nem gondolkodom?! Nem hiszem el, ami történt.

Hogyan tovább????



2022. dec. 3. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
97%

Szóval ha nemet mondasz, akkor elvesz? Neked eszerint nincs választásod, mindegy mit szeretnél, csak az ellenkezője lehet ebben az agyalágyult forgatókönyvben.


Ráadásul mennyire kell ahhoz beteg módon gondolkodni, hogy elmenj egy boltba, a fejedben a társad ujjméretével, kiválasztasz neki egy tényleg gyönyörű gyűrűt, mindezt azért, hogy gyakorlatilag megugorhatatlan csapdát állíts neki ezzel?


Annyiban szerencséd van, hogy a mentális defektjét simán rejtegethette volna a házasság utánig, és mondjuk a terhességed alatt hozakodik elő azzal, hogy vetesd el, mert ha igazán szeretnéd a gyerekeket, akkor nem tartanád meg, mert bolond vagy, ha 2 év után gyereket vállalsz valakivel.

Menekülj!

2022. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
83%

Segítek egy kicsit, leirok valamit te pedig masolod és elküldöd neki:


Segítek eldönteni a dilemmádat hogy mi legyen. Soha többé nem akarlak látni. Nincs szükségem egy játszmázó pszichopatára aki azt hiszi hogy szórakozhat velem, az érzéseimmel és az önbizalmammal. Nincs szükségem arra hogy azt hallgassam szerinted hülye vagyok. Ne írj, ne keress többé. Vége.



Szívesen.

2022. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
#32! Természetesen szakítani fogok vele, viszont ez a szöveg nem ütne akkorát, de aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz, köszönöm! Személyesebbre gondoltam és direkt üzenetben, jelezvén, hogy ennyit ér és nem többet az egész kapcsolat. Arra sem fogom méltatni, hogy szóban beszéljek vele. Szorítsatok!
2022. dec. 3. 15:59
 34/68 anonim ***** válasza:
97%

Maradna vele az, akinek 3 anyja van. A játszmázás kisfiúk, kislányok játéka, egy komoly párkapcsolat nem alapulhat erre. Hamar tönkremegy. Ha ezt bejátszotta volna a férjem, úgy rúgtam volna ki, hogy a galaxisból is repült volna.


Menekülj tőle, mert ha ilyen gusztustalan játszmázás van 6 hónap után, akkor konkrétan tönkre fog téged tenni. Ő csak magát szereti, és azt, hogy menj le kutyába, csicskulj be, moss, főzz, takaríts, szülj neki 3-4 kölyköt, tedd szét a lábadat amikor ő akarja (csak ő fogja élvezni, te nem), el fogja venni a pénzed, aztán kuncsoroghatsz, hogy tudj venni pelust a gyereknek. Te megszűnsz létezni, mint nő és, ha agresszív, még lehet, hogy verni is fog.


Kell ez neked? Gondold át alaposan!

2022. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

Megírtam neki, hogy vége (nem szeretném részletezni, hogy pontosan hogyan, mert személyes infókat tartalmaz). Azt a választ kaptam, hogy mivel tegnap még igent mondtam a házassági ajánlatára, ma pedig szakítok vele, ráadásul üzenetben, ezzel csak azt bizonyítom, hogy tényleg nem vagyok normális, mert épelméjű nő nem lenne képes arra, hogy egy előző napi "Igen" után kidobja a vőlegényét, úgyhogy azt is bizonyítottam ezzel, hogy valóban nm neki mondtam Igent, hanem bárkinek igent mondtam volna, tehát igaza volt. Így aztán örül, hogy megszabadul tőlem...

Nem akarom elhinni, hogy én vagyok beállítva elmebetegnek ebben a szituációban!!!!!!!!!

2022. dec. 3. 17:52
 36/68 anonim ***** válasza:
97%

Tiltsd le és ne válaszolj. Ő vesztett többet.


Vagy annyit írj meg, hogy nem hiszem el, hogy nem látod, hogy miért változott meg a véleményem egy nap alatt rólad annyira, hogy nem hogy hozzád menni de még járni sem akarok veled.


És utána rögtön tiltsd le és ne adj neki lehetőséget válaszolni. Telefonszámot is tilts és ha beszélni akar veled, akkor ne nyiss neki ajtót, ne állj vele szóba és jelezd, hogyha követ, akkor rendőrséghez fordulsz. (Bár valószínűleg erre nem kerül sor).

2022. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen barmok mindig rúgnak egy utolsót beléd, ha tehetik.

A tegnapi műsor után csak hozta a formáját, most majd valószínűleg azon lesz, hogy elmagyarázza a környezetének is, hogy te voltál a hülye.


Ha teheted, szakíts meg tényleg minden kapcsolatot, a hír se jusson el hozzád róla, vagy arról, amit művel.


Heverd ki, és vigasztaljon a tudat, hogy ennél a nyomorultnál csak jobb jöhet, mert ekkora debilt keresve is nehéz lenne még egyet találni.

2022. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
96%
35. De igen csinál, az akit megsértettek és megaláztak. Ne érdekeljem mit mond. Nincs igaza. Szerintem egy normális érző ember aki már vot szerelmes az ugyanígy ki fogja osztani. Nem játszunk az emberek érzelmeivel.
2022. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
97%
Te jó ég és ez a pali köztünk jarkalhat..
2022. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
69%

Semmi probléma nem volt vele??? Mármint azon kívül, hogy egy önálló gondolatod se lehet, ha az nem egyezik az övével? Ne haragudj, de tényleg nem vagy normális, ha egy ilyennek igent mondanál, mindegy, hogy 6 hónap, vagy 6 év múlva.

Ahogy a szakítása reagált, borítékolható volt, minden pszichopata így tett volna.

Amúgy nem hülye a srác, ha nem akar házasságot, pont így kell intézni. Ha nemet mondasz, hivatkozhat arra örökké, hogy sajnálja, de már nemet mondtál, nem vesz el, ha meg igent, akkor látjuk. Lényeg, hogy sehogy nem lesz esküvő. Lehet, már 10 éve megvan ez a gyűrű és te vagy a 26.nő, akivel eljátssza 😂

Amúgy, a helyedben nem írnék neki semmit. Egy tiltás után áthívnám pár barátnőmet, behűtenék egy/két/több üveg pezsgőt és megünnepelném, hogy megszabadultam egy őrülttől.

2022. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!