Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
50%

Minden férfi ilyen nőre vágyik!!!!!!!!

Aztán kap érte 6 év börtönt súlyos testi sértésért

2012. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
80%
12:42-vel nagyon egyetértek. Szerintem se arról szóljon egy házasság, hogy éppen ki uralkodik a másikon és ki lázad a "rezsim" ellen.
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
18%

Ajánlom a figyelmedbe az alábbi hangoskönyvet akár még együtt meg is hallgathatjátok közös programként.

Kézikönyv a nők elsárkányosodásáról

(a kérdésben felmerült összes dologról szó van benne)

2012. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:

Még egy-két adalék:

Vettem egy rövidujjú inget magamnak, amit másnap kicserélt (persze nem tudtam róla) egy förmedvényre, és még büszke is volt magára, hogy meglepett és ez sokkal jobban áll.


És ami a legrosszabbul esett:

Sokáig dolgozott, vacsorát főztem. Hazajött, lefagyasztotta és rendelt pizzát!!! (amiből persze egy falatot sem ettem)

Az a legrosszabb, hogy nem is értette, hogy miért.

2012. júl. 6. 13:00
 35/73 anonim ***** válasza:
99%
Figyi ember, minél több "adalékot" írsz le, annál világosabb, hogy ezzel a nővel irtózatosan megszívatod magad, és sajnos nem a szó jó értelmében! Ez a legutóbbi kettő is annyira durva, hogy már a paródia határát súrolja! Ennek a kapcsolatnak sürgősen véget kell vetni! Nem tudom, hogy mennyi megerősítésre van még szükséged, de szerintem már Te is világosan látod, hogy tiszta hülyét csinálsz magadból, ha ezek után még elveszed.
2012. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
9%

Minden nő alapjáraton hülye, az enyém azóta lett barom mióta egyetemre jár, előtte meg mindíg azt mondta, hogy az eszemért szeretett belém.


Mostanába meg csak lehülyéz.


Nem jók ezek már semmire.


Higyj magadban, másra úgysem számíthatsz!

2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
94%
fuss
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 intrepid ***** válasza:
98%
Szerintem ne erőltesd azt az esküvőt, ha élettársnak szerényebb volt, akkor az a megfelelő állapot. Még nem is feleség, és már ekkora az arca, milyen lesz feleségként, 2-3 gyerekkel a háta mögött. egyébként a kérdésed utolsó mondatában benne a válasz.
2012. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
75%
Nézd hogy lázba hoztál mindenkit
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
98%
Hát kérdező, ha nem akarod, hogy életed végéig egy 3 éves szintjén kezeljenek, akkor lépj ki a kapcsolatból.
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!