Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
98%
A normális nőket meg el sem jegyzik az ilyen libák miatt :(
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 intrepid ***** válasza:
60%
Néhányszor társaságban, nagyon alaposan alázd beszólással. Ne kelljen neked lejáratni őt, égjen le saját maga. Nagyon erősen meg kell reccsenteni a gerincét, és ezt többször megismételni. Ezt csak akkor, ha nem akarod elhagyni. Ha az elhagyást választod, akkor ne bántsd! Vannak férfiak, akik szeretik, ha irányítják őket. Egyébként milyennek ismerted meg az anyukáját? Ilyen? Akkor otthonról hozta ezt.
2012. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:

Papucsnak éppen nem mondanám magam, csak imádom a nyugit.

Ha nagyon felcseszik az agyam, ordítok egyet, szegény anyám, öcsém menekülnek, párom meg utánuk. Aztán csak elősomfordál, és másnap folytatja.


Egyik előzőnek: hogy ütném meg? Nőt nem verünk, amúgy vizilabdáztam, van köztünk jó 50 kg különbség. Ülni nem akarok.

2012. júl. 6. 13:23
 44/73 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz később?

Még nagyobb szívás, egy idő után levegőt is csak az engedélyével vehetsz. Aztán vagy elváltok két gyerek után, és osztozkodhattok, vagy nem, és ölitek egymást, míg a gyerekek fel nem nőnek vagy egyikőtök agyon nem csapja a másikat...

2012. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
98%
Amit a menyasszonyod művel, az finoman szólva is ABNORMÁLIS, ilyet senkinek nem szabad eltűrni!
2012. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
99%

A kérdező szerintem sem papucs, legfeljebb békekedvelő.

A papucs az aki el sem gondolkozik azon, hogy a párja esetleg hülye.

2012. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
97%

Semmit nem tudsz tenni, én se tudtam. Az enyém is házisárkány lett, kipróbáltam mindent, próbáltam vele megbeszélni, kemény is voltam vele, kedves is de semmi javulás.

Szakítottam vele.

2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
99%
ha véletlenül összeházasodsz vele, szerződést írjatok mindenképp, az megtámadhatatlan. Már ha az asszony megengedi neked :D
2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:

Kösz! Miről írjunk szerződést? Hogy hülyeségadót fog fizetni?

Esetleg írjuk bele, hogy én keresem a pénzt és ő dönti el, hogy mire szeretném elkölteni?

2012. júl. 6. 13:46
 50/73 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés mely leköti hogy válás esetén ki lesz micsoda, így nem végzed csövesként a válás után.

Gondolom a talajt is kiperelné alólad ez a boszi.

2012. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!