Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 zusomJe ***** válasza:
31%

csak az alapkérdést + a kérdező hozzászólásait olvastam el és amondó vagyok, hogy rossz helyre írtad a kérdést.

Szerintem a földönkívüli-ezoterikus-humorba kellett volna írni. A sok-sok példa közül szerintem egyetlen egy mellett sem tudnék elmenni szó nélkül, a csajod meg futószalagon "gyártja" őket. Rúgd ki a csajt, fél év múlva, már nevetni fogsz és azt gondolod "uramisten, majdnem elvettem azt a csajt...!"

2012. júl. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mi van. Diszkréten, nyugodtan, értelmesen. NE úgy, hogy. He' Idefigyejjé' ÁJJÁÁÁÁ LEEEE. NYUGIZZÁ'. (Lehetőleg ne ittasan.)
2012. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha látod még :)

Mi lett veletek azóta? Hogy alakult a történet?

2016. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!