Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok és én is azt mondom FUSS amerre látsz!
2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
98%
Ha ilyen a hozzáállása akkor még most kérd szépen vissza a gyűrűt. A zaciban még jó pénzt érhet.
2012. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
98%
Más életéről nem dönthetünk, de legyél már határozott. Azért csinálja mert tutyimutyiskodsz. Egyszer kell szólni keményen határozottan nem beszéljük meg drágám. Hát így változást nem érhetsz el. Jól látja az asszony irányítani kell mert magadért sem állsz ki rendesen.
2012. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%

Huh. Szerintem félre érti a házasság fogalmát! Te mit válaszoltál neki a felhatalmazásos dologra? Tedd helyre, és ha nem megy hagyd el!

31/nő

2012. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 Antimod ***** válasza:
100%
Állj ki magadért, kétszer-háromszor letorkolod, és megnyugszik. Már ne haragudj, uralkodni azon lehet, aki hagyja magát!
2012. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
94%
Jól helyre kell tenni, attól jól meglepődne. Megmondod neki, hogy vagy normális lesz és a te szabályaid szerint játszotok, vagy mehet amerre lát.
2012. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
94%

na...ott és abban a pillanatban közöltem volna vele, hogy drágám, ezennel a szerződést felbontom, mehetsz amerre látsz...ágyőnagyő....azért na....tényleg...hagyd el a jo francba...nekem állam esett le...

23L

2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
100%

"Azért csinálja mert tutyimutyiskodsz."


Már bocsi, de szerintetek ez a normális? Ha a pasi nem szereti a konfliktusokat, akkor rögtön uralkodni kell rajta? Aki gyenge, abba rúgjunk bele, végül is miért nem védi meg magát? Olyan elképzelhetetlen, hogy a nő ne irányítani akarjon, hanem csapatként tekintsen kettőjükre? Az a természetes, ha egy házasságban a nő folyton irányítani akar, a férfi meg időről-időre helyreteszi, hogy márpedig nem? Nem lehet megspórolni ezt a felesleges kínlódást? És az, aki olyan nőt szeretne, akit nem kell "megnevelni", hanem aki magától tudja, hogy mit illik és mit nem, az papucs?

2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott azonnal az ilyen nőt.
2012. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
97%

Na ezek után tuti lapát lenne, pedig nem vagyok híve az ilyen válasznak!

22/L

2012. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!