Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Attól hülyült meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hülyült meg, hogy megkértem a kezét? Eddig tök normális nő volt.

Figyelt kérdés

Három évig éltünk együtt békében. Márciusban eljegyeztem, azóta uralkodni próbál felettem. Beosztja az időmet, kiosztja reggel a tennivalóimat, este beszámoltat mindenről. Ez még hagyján. Társaságban már kezdem szégyellni a jelenlétét. Kérdeznek a barátaink -engem- és ő válaszol. Megnézzük a meccset? Mi nem szeretjük a focit. (én imádom) Isztok egy Unicumot? Nem, mi a koktélokat szeretjük (én utálom)

Mi lesz ebből később, ha már mos ilyen sárkány?


2012. júl. 6. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg eddig is ilyen volt.

Te meg eleve nem lehetsz valami domináns személyiség, különben eszébe sem jutna ilyeneket megejteni.

2012. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, vérszemet kapott. Jól jártál, hogy már most, és nem az igen kimondása után. De komolyan. Ennél már csak velem járt jobban exem, mert én elég hamar meghülyültem és elkezdtem terrorizálni. Szerencsére a szakítás akkora pofon volt, hogy rájöttem: elment az eszem!
2012. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket miért nekünk mondod, miért nem neki?

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Ha nem mondod el, nem fog változni a helyzet, de meg is érdemled...

2012. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
97%
nem fog megváltozni vagy csak nagyon nehezen ha feleségül veszed azon kapod magad hogy reggel a hűtőszekrényre lesz írva a napi feladatod döntsd el hogy ezt akarod-e.Nem mondom hogy hagyd el beszélj vele legyél együtt vele adni kell neki egy esélyt aztán lépni mert a kocsmában vagy az árokban fogsz kikötni vagy a zárton.
2012. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
66%

"Szerencsés vagy, mert a legtöbben ezt csak a házasság UTÁN tapasztalják meg. Menekülj!


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad."


ÓRIÁSI IGAZSÁG! Én is ezzel szívtam meg! 2009-ben nősültem, és azóta pokol az életem! A hétfejű sárkány hörcsögbébi hozzá képest! Most leírhatnám hosszan, hogy mennyire szar és miért (keress meg privátban, ha érdekel), de TÉGY MEG MAGADNAK EGY SZÍVESSÉGET, és azonnal hagyd ott ezt a nőt. NEM LEHET megváltoztatni, a "beszéljétek meg" a legrosszabb tanács, amit kaphatsz!!!

2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
84%
Szereted? Mert ha igen, próbálkozz az előttem írt módszerrel, próbáld vele megbeszélni. Ha viszont nem érzed azt, hogy ő életed nője és odavagy érte, hagyd ott! Inkább most mint 2 gyerek után! Amelyik nőben ez benne van, nem biztos hogy meg tud változni. Ismerek többet is, akik az esküvőig voltak normálisak, addig kellett szerepet játszani. Utána lehetett önmaga... De lehet hogy a te párodnak más miatt alakult ez most ki, egy beszélgetést azért megér. De ha nem működik ne húzd sokáig! Sokan jönnek azzal a szöveggel, hogy mindenhol lesz konfliktus, ha elmúlik a rózsaszín köd. Persze, jogos, szerintem az elején is vannak konfliktusok, ez tök természetes, az a nem mindegy, hogy tudod-e tolerálni a másik hülyeségeit, vagy idegesít. Mert tolerálni csak akkor tudod, ha szereted. Ha nem, előbb-utóbb vége lesz, akkor már jobb előbb!
2012. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
97%

A beszéljétek meg nem a legrosszabb tanács, csak mert te nem tudsz kiszakadni a terrorizáló asszonyka karmai közül.

Ha eddig normális volt, lehet nem is veszi észre magát... Egy próbát megér, ha utána is hülye, még mindig lehet szakítani.

2012. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

Na figyeljetek! Tegnap este volt az utolsó beszélgetés erről. Tágra nyílt bociszemekkel, a legkedvesebb hangján közölte, hogy ő csak jót akar vegyem tudomásul, minden párkapcsolatban annak a szava dönt, aki jobban ért valamihez. Márpedig én nem ismerem eléggé magamat, de ő igen. Meg kellene köszönnöm, hogy irányít, a felhatalmazást pedig én adtam azzal, hogy megkértem a kezét.

Nem kaptam levegőt egy darabig.

2012. júl. 6. 12:26
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok, de rendesen helyretenném, az biztos.... Csodálkozom, hogy eddig még nem tetted meg.
2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
87%
És ezek után még vele vagy?! Akkor meg is érdemled! Ez már nem a papucs fokozat, hanem a lábtörlő....
2012. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!