Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
34%
amúgy tényleg elég troll kérdésnek tűnik :D
2012. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
15%

hát rohadt önző, felszínes rátarti alak vagy ha ezen a szituáción kiakadsz amit ráadásul poénosnak szántak.

nem tom, de én máris sajnálom a pasidat, hogy ilyen jutott neki, sok gondja lesz még a közös kasszával...

2012. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
33%

23/L vagyok 6,5 éve kapcsolatban, valakit érdekelt ez is, aki aranyosnak gondolta ezt a szitut.

Nem tudom, tényleg nem értelek titeket, de ez már legyen a Ti problémátok, hogy ilyeneken akadtok fenn, hogy milyen is az a gyűrű.

Nekem a SZÁNDÉK többet ér, minthogy mindenféle körítés legyen körülötte, és jobb gyűrű legyen, veled akar lenni, ez lenne a legfontosabb az egészben, de még így is hisztiznek egyesek! Röhej!

Nem csodálom, hogy a férfiak nőgyűlölők lettek, már én is undorodom a nők többségétől, hogy nektek semmi nem elég!

Az én gyűrűm egy egyszerű kis ezüst, alig volt pár ezer forint, és én magam beszélem le párom, hogy drágát vegyen majd még ehelyett! Minek?! Nem a gyűrű fog szeretni, hanem Ő, nem egy értékesebb holmi mutatja meg, hogy mennyire vagyok neki fontos, annak ott vannak a tettek...

Á, nektek kár magyarázni, mindenbe beleláttok valami hülyeséget...

2012. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:

Jó, kicsit elszabadultak az indulatok, ezért is kérem, hogy ne jöjjön több válasz!

Szomorú, hogy egyesek szemében én lettem a világ legsz*rabb menyasszonya, és előre sajnáltok mindenkit, aki valaha is az utamba kerül. Mindezt anélkül, hogy ismernétek.

Kérlek, lássátok be, hogy nektek is vannak hibáitok, amiket jó esetben tolerál a párotok. Én is elfogadtam a suta viccét, ő is, hogy bedurciztam, nem törhettek pálcát felettem!

Én eddig naivan úgy gondoltam, hogy ha kiírok egy kérdést, akkor nem ( csak ) önjelölt pszichiáterekkel találkozon, hanem olyanokkal, akik érdemben tudnak nyilatkozni az ügyről, normális hangnemben. Csalódnom kellett!


Azoknak, akik használható választ adtak, köszönöm. Igen, minden megoldódott és ezennel le is zárnám ezt az eldurvult fórumot.

2012. nov. 18. 13:55
 75/86 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


Akkor lesz szó az életetek összekötéséről,amikor már házasságról is beszélni fogtok. Könnyen megy az eljegyzés,de kevés férfi helyeseli azt, hogy eljegyzés után 1éven belül legalább legyen házasság is.


Neked kell tudnod, hogy a házasság mennyir szokott téma lenni nálatok! Ha nem kerül szóba,nem laktok együtt,nem közösen terveztek, akkor hiába az eljegyzés, maradhatsz még pár évig menyasszony,aki a kérdésre, hogy" mikor házasodtok,mikor lesz a nagy nap?" csak némán lehajtja a fejét.


Btw én is sírvafakadtam volna egy műanyaggyűrűn. Inkább szerencsétlen tróger egy tábla csokit adott volna szülinapra és kért volna kölcsön 2-3ezer ft-ot egy ezüst kis köves gyűrűre a nagyanyjától.

2012. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
76%
Tudtam én, hogy minden rendbe jön! :) Ahogy írtam: lesz mint mesélni az unokáknak. :D Eljegyzés és esküvő környékén előfordulnak malőrök. :) Sok boldogságot kívánok nektek és ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel! :)
2012. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
72%
Szülinapodra akkor sem kaptál semmit, egy szál virágot sem.
2012. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim válasza:
95%
én is elsírtam volna magam, belölem senki se csináljon viccet, még akkor se ha feleségül akar venni... akkor inkább várjon vele, és picit spóroljon..
2012. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
poénnak szánta ez tiszta sor, nem tudom mennyire vagytok képben, de ezek a csináld magad játékok is 2000 Ft körül vannak, ebből egy tök vékony ezüstöt is vehetett volna. Még a poénon sem lett volna rossz,csak az elővezetése!
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
5%

Ha ennyire nem tudod értékelni egy szegény egyszerű fiú kedvességét akkor húzz el Dubaiba és menj hozzá egy olajsejkhez cseszd meg...

Az én párom egy 3000 ft os ezüstgyűrűvel kért meg, és sírva a nyakába ugrottam mert boldog vagyok mellette! Mert ez számít. Miért ha egy 500.000 ft os gyűrűvel kér meg akkor mit reagáltál volna? Mérlegeljél már és szállj le a magas lóról :/

2012. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!