Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
100%
És ő tud a te érzéseidről? Beszéltél vele erről? Vagy magadba fojtottad az érzelmeidet?
2012. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát nem volt egy jó poén a részéről, szó, ami szó. Más körülmények között aranyos, vicces is lehetett volna, de így tényleg bunkóságnak tűnik. Pedig biztos nem annak szánta. Aki azt írta, hogy akkor is örülnöd kellett volna, ha gyűrű nélkül kéri meg a kezed, arra meg azt tudom mondani, hogy mi is csak később vettünk gyűrűt (mint már írtam, mikor kettőnknek együtt lett rá pénz), mikor megkérte a kezem a párom, még nem volt gyűrű, de tudod, nem is húzott elő egy ékszeres dobozt a zsebéből, benne egy darab műanyaggal. Az egy meghitt, megható pillanat volt, egy ilyen durva poén elrontotta volna.
2012. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
66%

"2,5 éve többé-kevésbé együtt vagytok". Ezek után kaptál is egy többé-kevésbé értékes gyűrűt.

:D

2012. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
23%
hehehe
2012. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
65%
Én egyikőtök felett sem török pálcát, de inkább váljon külön az utatok. Mindenkinek jobb lesz így.
2012. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
32%

Ember, persze hogy benyögte szerencsétlen hogy nem volt pénz másra, hiszen látta hogy vérig sértődtél...

Egyébként igen, túl merev vagy.

Az én párom ugyan hatalmas fehérarany gyűrűvel kért meg, de aztán úgy elbaltázta hogy mutogatni kellett volna.

Elvitt a Mátyás Templomhoz, majd a templomba, elmentünk egy hegedűs mellett, és számtalan romantikus helyen, de úgy be volt fosv.a hogy nem merte megkérni a kezem.

Aztán miután elhagytuk a környéket, ledobta magát a koszos hóba a koszos utcán, és ott kérte meg a kezem hebegve habogva, miközben a turisták jól kiröhögték, mert teljesen átázott a nadrágja térde.

Eszemben sem volt azon rágódni hogy úristen hát hogy elrontotta, nem volt romantikus, sőt, továbbmegyek egyenesen ciki volt hogy hogy kinevették.

Így is a nyakába ugrottam és kis híján el is bőgtem magam a meghatottságtól.

Ugyanígy történt volna ha fakarikával kér meg.


Tehát ha ezen a kis tréfán ennyire képes vagy megsértődni, ott problémák vannak, minek mondtál igent?

Vagy ha rosszul is esett, vele kéne megbeszélned, és nem az exmenyasszonyára irigykedned...

2012. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
13%
Jaj! Megint egy kapcsolat,amit szétb*sz az asszony exre való féltékenykedése..
2012. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
91%

Igazából szerintem azt akarta a barátod, hogy PONT a születésnapodon kérje meg a kezedet, és erre nem akart egy újabb évet várni.

Nos én is sírva fakadtam volna a dolgon, ugyanis legalább 2,5 éve csak tudja, hogy mikor van a születésnapod, és nem az utolsó pillanatra kellett volna hagyni, hanem lehetett volna hónapokkal ezelőtt elkezdeni spórolni.

Meg amit hozzábökött mondat...Pff. Ahogy ismerem magam tuti megsértődnék. Ez biztos emlékezetes egy lánykérés és születésnap volt...Egyáltalán komolyan gondolta ezt?

Boldog születésnapot kívánok! :)

2012. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
98%
Ez szerintem is gáz.Főleg,hogy el is mesélte,h hogy kérte meg az exe kezét.Én otthagynám,magamat ismerve.
2012. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt is gáznak tartom,h elmesélte.
2012. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!