Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
18%
Azért vicces nézni, hogy az "egyáltalán nem anyagias válaszolók/nők" hogy leszavazzák azokat, akik szegény pasit védik. :D
2012. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sem esett volna jól.

És nem azért mert anyagias vagyok és csak egy drága gyűrű felel meg nekem, hanem az indoklás miatt, hogy nem hónap eleje van. Ezek szerint nem is készült rá, mert ha készül, és tényleg annyira nincs pénze, akkor pár hónapig félre tesz egy ezrest, és már szép ezüst gyűrűt tudott volna venni. Inkább ne vett volna semmit, de legfőképpen ezt a hónap közepe témát ne hozta volna elő, mert ez így nekem nem tűnik komolynak.

2012. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert a pasas egy paraszt volt. Az, hogy mennyi pénzért volt valaki paraszt teljesen mellékes. Azért vicces, hogy egyeseknek olyan fejletlen az érzelmi intelligenciája, hogy nem fogják fel, hogy nem azzal van a baj, hogy a gyűrű nem került sokba.
2012. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészről nem gáz, mert hát gyűrű az gyűrű, a szándék a lényeg, te szereted, igent mondtál...

Másrészről meg gáz, mert ennyire ne tudja megerőltetni magát valaki...

Talán az exben csalódott, és ha nem is tudatosan, de úgy van vele, hogy minek vegyen drága gyűrűt, ha esélyes, hogy utána a nő lelép?!

2012. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
25%
Egyik barátnőm tesója jutott az eszembe. :) Ők gumicukorral jegyezték el egymást, érdekes módon a csajszi egyáltalán nem vette zokon.
2012. nov. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
15%
Mármint a barátnőm tesója a barátnőjét. :D
2012. nov. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem az az alkalom,amit el lehet poénkodni. És nyilván tudta fél éve is,hogy mikor van a szülinapod,így el lehetett volna kezdeni spórolni,hogy ne JÁTÉK gyűrűvel kérjen meg. A páromtól én is ezüstgyűrűt kaptam,de azért az mégsem egy játékboltos sz.r! Szóval persze,lehet poénkodni,csak ez pont nem az az alkalom! De hát majd lesz biztosan játék esküvőtök,meg játék babátok,meg kis játéksátor amiben élhettek :) és ez most irónia a lepontozók kedvéért.
2012. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
8%

KAMU, provokatív kérdés. Látszik a lepontozásokon.



Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2012. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ha téged ez ennyire bánt, ahogy leveszem nem azért mert műanyag gyűrű, hanem azért mert a másik lánynak tudott rendes gyűrűt adni, és nagyfeneket keríteni a lánykérésnek. Megértelek, hogy ez neked fáj, hogy azzal összehasonlítva a te lánykérésed szánalmasnak tűnik.


Szóval a javaslatom az, hogy a vőlegényed elé állsz, megmondod hogy szereted, és hozzá mész és örülsz hogy megkérte a kezed, de a műanyag vackot tüntesse el, és adjon neked rendes gyűrűt legyen kedves, mert megalázónak érzed ha a másik lánnyal történtekkel összehasonlítod a tiedet. Ez téged bánt mert neked ez azt jelenti hogy te nem érsz annyit mint a másik. Ezt nyugodtan elmondhatod. Így tudni fogja, hogy mi a helyzet, és meg fog nyugtatni, hogy komolyan gondolta, és elmondja hogy miért így tett ahogy tett. De nem kell szó nélkül hagynod, csak finom legyen a kritika, és érezze, hogy neked azért baj ez mert a másik lánnyal mi volt, és te is érsz annyit mint a másik, vagy ha nem, akkor kár fárasztanotok egymást.


Nézd, persze, lehet hogy viccnek szánta, és poénkodni akart. Az érzéseit nem ismerem. Egyébként önmagában véve tényleg aranyos lánykérés, viszont ha az exszel nézzük a dolgokat, akkor tényleg feltűnő a különbség, és ennek nem tudom mi az oka. Babonás, hogy ha ugyanolyan feneket kerít neki, esetleg te is lelépsz, vagy ha lelépsz, ne bánja annyi pénze, vagyis racionális pasi. nem tudom. De mindenesetre, ha neked ez ennyire feltűnő, és alapvetően rosszul esik, akkor ki kell mondanod és nem lenyelni, mert akkor nagyon sokmindent fogsz még szó nélkül elviselni, ami bánt, és egyszer csak robbanni fogsz, és a kapcsolatnak vége.


34/N

2012. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
21%
Muti már ezt a híres, gagyi gyűrűt! Most már nagyon érdekel, hogy nézhet ki. Nem tudom elképzelni.
2012. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!