Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
74%
Háát..én biztosan nem örültem volna neki!:S
2012. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
18%
és a barátod erre a reakciódra mit lépett? szegény most tök depressziós lehet.. gyorsan menj oda hozzá és kérj tőle bocsánatot, puszilgasd meg ! nem mind1 hogy milyen gyűrűt kapsz? nem hogy örülnél h ilyen jó pofa barátod van!!!
2012. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
84%

Hát én is úgy lennék vele, hogy inkább ne adott volna semmit. Én egy kis ezüstöt kaptam, nem is vártam többet, de legalább rendes gyűrű... Azért ismerhetne annyira, hogy bejön-e neked a dolog vagy sem. Másik meg, mi az, hogy most nem hónap eleje van és nincs másra pénz? Ha tényleg ismer, akkor kibírja azt a két hetet és két ezer forintért már vehet valami igazit is... Manapság már a gyerekeknek szánt műanyag szarok se ingyen vannak.


Én leszarom, ha felszínesnek tartanak az itteni "nekem már mindegy csak kérjen meg" nők, de az a véleményem, hogy egy felnőtt komoly férfihez akarok hozzá menni, és ha nincs pénze, akkor inkább semmilyen gyűrűvel kísérve mondja el, hogy mit érez irántam és kérdezze meg, hogy leszek-e a felesége, mint viccet csináljon az egészből.


Az én párom letérdelt elém elmondta, hogy enyém a szíve összes dobbanása, egész eddigi életében engem keresett és hozzámegyek-e feleségül és kaptam egy kis ezüst gyűrűt. Ha semmit sem kapok az sem baj, de szerintem egy ilyen jelentőségteljes és komoly pillanatot egy csicsás műanyagszar "hahaha nincs pénzem hónap végén" egyszerűen tönkretesz. Biztos van akinek meg tetszik a dolog, de azért, ha el akar venni addig eljuthatott volna már, hogy megismerjen neked bejön-e, ha viccet csinál a lánykérésből.

2012. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem rohadt hisztis vagy és kész. Hogy lehet egy gyűrű miatt rinyálni? Házasságban/eljegyzésnél kb. legutolsó dolog a gyűrű ami számít...
2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem örülnöd kéne neki.

Sok felszínes, anyagias nő ezt nem fogja megérteni: nem a gyűrű milyenségétől lesz jobb a kapcsolat, az már csak a magamutogatás része lesz a barinőknek.

Ez sem játék, amit ő művelt, meg akarta kérni a kezed (meg is tette), nem volt pénze, ezért hirtelen ez lett, de hozzád akar tartozni, a tiéd akar lenni, ez legyen a szemed előtt! Majd kapsz más gyűrűt később, ha jobban áll, gondolom én, csak nem bírt vele várni, mert ma akarta a tudtodra adni, hogy örökkön-örökké!

23/L

2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
85%

nekem nem az lenne a bajom, h műanyag, felőlem hajtogathatna papírból is egyet, de ez olyan fantáziátlan, hogy ilyen hapsival tuti nem lennék együtt.

szintén zavarna, h látszik nem készült rá igazán, nem volt jobb ötlete, hát sietve vett egy gyűrűt, mert annak tuti örülnél.

bár gondolom egy bizsu fülbevalónak is örültél volna, mert azon legalább látszik, hogy nem valami hatásvadász vacaknak szánta, hanem erre tellett, de legalább próbált ajándékot adni.


neki nincs rendben a humorérzéke, én úgy gondolom...

2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
84%
Ez az én értékrendembe nem férne bele, mert ugyan aranyosnak tartom a műanyag gyűrűt, de mégis elviccelni egy ilyen dolgot a világ legnagyobb tahósága. Értitek: ha pl a fiú tudja, hogy a lány nem akar gyűrűt hordani, akkor kedvezhet egy ilyennel neki, de annak, aki komolyan veszi, azt végtelenül megbántja ezzel.
2012. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
82%

Aranyos gesztus lett volna, ha mondjuk spontán, séta közben vesz neked ilyet és viccesen eljegyez vele. De azért ezt egy "hivatalos", komoly lánykérésen adta elő, ráadásul valódi ékszeres dobozból.

Most képzeld el, te meg meghívnád őt és a családját háromfogásos ebédre és mikor odaérnek, eléjük tennél egy-egy szelet üres kenyeret, hogy bocs, de hónap elején másra nincs pénzed.

Szóval én azért kicsit megértem a csalódottságodat. De a vőlegényed szerintem ezt inkább egy aranyos, poénos gesztusnak akarta szánni, csak nem úgy sült el, azért ne haragudj rá érte sokáig. :)

2012. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
41%
idiota
2012. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
24%

Még szerencse, hogy a csajok nem anyagiasak, ahogy a válaszokat értékelését nézem :)

23/L igazad van

2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!