Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg el akarna venni, akkor spórolt volna 5-6 ezer forintot egy igazi gyűrűre. Így a szülinapot és az eljegyzést letudta 120 forintból. Magyarul hallgass jövő karácsonyig.
2012. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
22%
mennyi érzéketlen nő van, te jó isten :D:D:D nyilván zavarában nyögte be a dolgot. tény, hogy nem jött ki jól, de biztos vagyok benne, hogy nem akart megbántani vele. gondolj bele az ő helyzetébe, lehet hogy nincs hozzászokva az ilyen "komoly" dolgokhoz, és nem tudja kezelni a helyzetet. ezért kiakadni rá... legalább elmondtad neki, hogy rosszul esett a dolog? vagy mártírkodsz, hogy hű, de bunkón kérték meg a kezem, de persze én igent mondtam, mert szeretem, még hogy ha a fürdőben sírtam is utána...
2012. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
98%
Hoppá. Én azt nem is láttam, hogy ráadásul szülinapod is volt egyben. Hát basszus, ez így még rosszabb.
2012. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
92%
Tori te tényleg nem tudsz olvasni? Senkinek nem az a baja, hogy pénz pénz pénz, hanem az, hogy viccet csinált az egészből. Nem tűnik fel hányan írták, hogy ha SEMMIT se ad az sem baj, hogy de hogy kigúnyolja az egészet egy ilyennel...
2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nagyon aranyos! Egyébként sem a gyűrű a lényeg. :)
2012. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
11%

de ez nem kigúnyolás :D így jött ki, ennyi.


nevetségesek vagytok, hogy nektek ez számít az egészben, hogy milyen gyűrűt ad... (mert igen, a gyűrű milyenségén van a hangsúly, hiszen többen is írták, hogy arany gyűrű kell. (még akkor is, ha 'csak' 3000 ft))

na mindegy, ez a ti illetve a kérdező problémája :D de jobban járna a srác ez lazább lánnyal, az tény. (az meg, hogy az Ex-menyasszonyához hasonlítod magad, meg a gyűrűt.. hát.. no komment... :'DDD))

2012. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
95%

Tehát a születésnapodra a pasidtól kapsz egy 5 éveseknek szánt gyűrűt a játékboltból, azzal a szöveggel, hogy hónap közepén ennyire telik.


Nekem olyan szaga van, hogy totál elfelejtett a szülinapoddal együtt, aztán úgy gondolta, hogy egy olcsó lánykéréssel megoldja a dolgot és még örülni is fogsz.

2012. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is ez a baj, hogy elpoénkodott egy ilyen fontos dolgot. Elég fejlett humorérzékem van, de ezt én se tudtam volna kellőképpen értékelni... Ordenáré bunkó a "mostmár" vőlegényed.
2012. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
10%

Nem akartam hosszabb hozzászólást írni, de ahogy végigolvasgattam a válaszokat, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne fejtsem ki a véleményem.

Először is, tartom a véleményem, hogy aranyosan oldotta meg a dolgot. Készült a szülinapodra, jópofán akarta megoldani, és szerintem sikerült is. Őszintén szólva, én sokkal jobban örülnék egy ilyen lánykérésnek, mint a sablonos vacsorás-gyémánt gyűrűsnek. Nem ismerem a párod, de ebből nekem az jön le, hogy egy élettel teli, kreatív fickó, és veled akarja leélni az életét. Az, hogy mennyire gondolja komolyan, majd csak az esküvőn -illetve annak szervezésekor- fog kiderülni.

Ami pedig az exet illeti, ami megtörtént, megtörtént. Ha kevesebbet jelentenél nála, nem hiszem, hogy egyáltalán eljegyzett volna.

2012. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
97%

"Ez kb olyan, mintha anyádnak szülinapjára ahelyett, hogy rajzolsz valami szépet inkább oda adsz egy félig elhasznált golyós dezedort nincs pénz felkiáltással és röhögsz is egy jót, hogy milyen humor herold vagy." - írta valaki az előbb és egyetértek. Habár biztos nem szántszándékkal sértette meg a vőlegénye a kérdezőt. Sokszor van úgy, hogy valami első elgondolásra poénosnak tűnik, aztán a végén mégsem úgy jön ki.


A nők egy része igényli a romantikát és nem esik neki jól, ha a lánykérést elviccelik. Lehet, a kérdezőnek jobban esett volna, ha egyelőre csak gyűrű nélkül kérik meg a kezét, de az alkalomhoz illő komolysággal. Nekem is rosszulesik, ha nekem valami fontos abból valaki viccet csinál.

Ha meg csak tényleg az volt az ok, hogy nem volt pénze a srácnak gyűrűre és aranyosnak gondolta a játék gyűrűt, akkor nem kellett volna ékszeres dobozba raknia, hanem valami vicces csomagolásba. Na, mindegy. Ez egy kicsit elbénázott lánykérés volt. De ha minden jól megy, legalább lesz majd miről mesélni az unokáknak. :D

2012. nov. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!