Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezt komolyan gondolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolta a mostmár vőlegényem?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és a barátom, akivel 2,5 éve többé-kevésbé együtt vagyunk, ma megkérte a kezem. Igen, rohadt romantikus, de eléggé rosszul sült el egy poénja. Nem vagyunk anyagilag eleresztve, de akkor inkább ne adott volna semmit. Szóval amikor előhúzta a dobozt, egy csicsás műanyag gyűrűt pillantottam meg. Kérdő tekintetemre elvigyorodott és azt mondta, hogy mivel nem hónap eleje van, most nincs másra pénz. Sírva fakadtam! Mondhatjátok, hogy felszínes vagyok meg nincs humorérzékem, de az életem összekötése nem játék szerintem! Tényleg túl merev vagyok és örülnöm kéne, hogy poénosan gondolt rám? (A félreértések elkerülése végett: az eljegyzést komolyan gondolta)

2012. nov. 17. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
75%

utolsónak:neked nem megy a szövegértelmezés?

a 3000 ft-os gyűrű is jó,de itt egy gyerekeknek készült vacakról van szó.a között hogy egy normális de nem giccses lánykérést elvárnék,meg hogy arab olajmágnásoknak szétteszem a lábam azért van különbség!!!pont ez a baj hogy még 3000 ft-ot se volt hajlandó rászánni.persze hogy nem a gyűrű a lényeg,de ha komolyan le akarom élni valakivel az életem megtisztelem azzal hogy nem adok poénból(?) egy kacatot.egyébként beleláttok a fejébe hogy tényleg csak viccnek szánta?mi van ha mindent így fog "elpoénkodni"?egyébként egyeseknek nem tudom miért kell ilyen agresszív bunkó módon válaszolni.

2012. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Hát ne haragudj, de ha egy fiú igazán komolyan gondolja, akkor gyűjt rá. Ha kell, akkor két évig mert tudja, hogy ez neked fontos. És mivel feltetted az kérdést ez neked fontos. Én nagyon elkeseredtem volna az biztos. Az főleg nem szimpatikus, hogy még hozzá is teszi, hogy hó vége.


21/L

2012. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
61%
Hat,en nem oovastam vegig az osszes hozzaszolast.Eleg volt par,hogy rajojjek,egyesek nm tudnak olvasni.Amikor vki azt irja,hogy milyen szanalmas ez a lany,h mi az ,hogy nem orul a MUANYAG!ismetlem MUANYAG gyurujenek,hisz aki kritizalja az is csak egy ezustit kapott,megis hogy orult neki...Namarmost egy ezust es wgy muanyag kozott ia van kulombseg
2012. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
73%
elozo vagyok...szoval folytatnam...Ezt altalaban elore atgondoljak a ferfiak,tehat lehetett volna ideje a sporolasra,akar egy ezust gyurure,hisz jo esetben egy eletre hordani fogod ezt a gyurut...A vicc is mas,illetve ez a szitu is mas onnantol kezdve,hog hozza tette,hogy ho vege van...Emlekezetesnek emlekezetes lett,kesobb fogsz majd tudni nevetni rajta,jelen pillanatban nem csodalom,hog kiakadtal.Ez nem penz kerdese,hisz ha vkibe csak egy minimalia empatia szorult,akkor bele tud gondolni a helyzet sulyossagaba.Illetve igy ismeretlenul is atjon az irasodon keresztul,hogy nem fel millas gyurur szerettel volna,hanem ami jelkepezi a kapcsolatotokat...Azok akik orulnek egy ilyen gyurunek,illetve egy ilyen szituacioban atadott gyurunek(ho vege van)azok csak megkeseredett emberek,akik mar alig varjak,hogy megkerjek oket akarmivel,mert mar annyira ezt akarjak...Ettol meg te nem vagy Dubaiba valo :-) (hozzatennem,h az is mas,akinek az ujjara a fuggonygyurut huztak,mert az olyan romantikus lehetett,de ez,hogy hoooooo vege van,vazze....Talan,ha azt mondja,:Kicsim,nem sok penzunk van,hisz tudod,de szeretlek,es legyen most ez fontosabb,hozzam jossz?Azert van kulonbseg es ezt a kulonbseget nem igaz hogy nem veszik eszre az itt olvasgato emberek....Ha megbeszeltetek,es jol alakultak a dolgaitok,akkor sok boldogsagot kivanok nektek...
2012. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
82%

egy MŰANYAG gyűrűnek nem lehet örülni.

Az én férjem egy tábortűznél mondott annyit, "hogy gondoltál-e már arra hogy esetleg lennél-e a feleségem ha megkérném a kezed de sajnos gyűrűt nem tudok adni mert ebben a pillanatban döntöttem el amit már régen tudnom kellett volna..." Fülig vörös volt zavarában, egyből igent mondtam aztán 3 hónap múlva össze házasodtunk nem is volt eljegyzés. -DE nem alázott meg egy sörös kupakkal vagy valami giccses vacakkal.


Szóval szerintem örülj hogy megkérte a kezed, de természetes hogy nem örülsz a poén gyűrűnek.Mert ez a döntés nem poén.

2012. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a műanyaggyűrűvel megkérem a barátnőm kezét valami szar gagyi Las Vegasban játszódó tucatvígjátékban tudnám elképzelni. Amikor amúgy is poénra veszik az egész házasságot és mattrészegen gyorsan összeházasodnak és másnap józanon röhögnek egyet és gyorsan elválnak. K
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!