Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
82%
Nekem úgy jött le hogy ő költözne te pedig nem és csak az eljegyzés érdekel. Szóljatok ha nem így van!
2010. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
41%
Éljenek a lányok akik számítóak és magukhoz akarják láncolni a srácot egy papírral, hogy közös legyen a vagyon, stb. Na ez az igazi beszariság, féltem hogy elveszítem, ezért vegyen már el! ezért van feltéve ez a kérdés is... Az a lényeg hogy lehet valaki úgy is boldog, hogy nem házasodik össze. Rengetegen vannak a környezetemben ilyenek, talán ezért vagyok a házasság ellen, mert felesleges intézménynek tartom. Ha valaki attól szomorú meg azon idegeskedik, hogy mikor lesz megkérve a keze, szerintem annak nem is való kapcsolat, mert nem a lényeget nézi egy kapcsolatban, hogy jó legyen, hanem azt a fránya papírt, meg az érdekeket amik a házassággal járnak...
2010. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, hogy próbáltok segíteni.

Nem tudom mit tegyek. Egyik oldalon ott van, hogy tényleg mások ennyi idő után már házasodnak, nemhogy még együtt sem élnek... Másik oldalon viszont az, hogy szeretem. :((((

Persze, kényszeríteni nem is fogom rá, mert azt nem. Annak semmi értelme.

Aki azt írta, hogy begyöpösödött, aki esküvőt szeretne azt üzenném, hogy mindenki másra vágyik és ezt legalább tarts tiszteletbe. Neked nem fontos, attól még másnak lehet az.

2010. febr. 24. 10:12
 14/74 anonim ***** válasza:
91%

Mi a fenének össze házasodni? istenem... mennyi begyepesedett ember van!!! Egy ismerősöm 15 éve van együtt a barátnőjével, már két gyerekük van, 30 évesek, és nincsenek összeházasodva, sőt 8 évvel ezelőttig még együtt sem éltek! pfff...


Miért lenne valaki begyepesedett attól, hogy össze akarja kötni az életét a párjával? Biztos sose voltál még esküvőn, ha ilyeneket írsz. Igenis fontos (lenne) egy kapcsolatot ilyen formában megerősíteni, felvállalni mások előtt. Én nem is kezdtem volna olyan férfival, aki nem akar házasságot, csak együttélést. Nem is hinnéd, mennyivel másabb úgy élni együtt, hogy megvan az a papír, mint hogyha csak úgy összeköltöztök.


Kérdező, neked azt tudom javasolni, hogy beszélj a pároddal erről. Talán csak fél elkötelezni magát, azért nem lépett még. Hozd fel neki a témát egyszer, de ne hagy, hogy elterelje a szót, állj a sarkadra és világosan mondd a szemébe, hogy meg akarod beszélni végre ezt az egészet, mert 6 év után ennyit igazán megérdemelnél!

2010. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem volt egy ismerősöm. 6 év után összeházasodtak. Előtte nem is éltek együtt. Na a lényeg, hogy esküvőt akartak. Meglett, nagy lakodalom, mert persze az kellett nekik, anyuka hitelt vett fel, hogy a kislányának meglegyen amit akar. De fél év múlva már el is váltak.

Vagy egy másik ismerős. Évekig együtt voltak, tervezték az esküvőt, minden szép és jó. Férjhez is ment a csak, csak éppen egy szeretőt tarott mellette. A férjével 7 éve volt együtt. A szeretőjével pedig kb. 1 éve. Na utána kiderült, válás minden meg is volt, most a szeretőjétől van már gyereke.

Ha eddig nem történt semmi, ne erőltesd. Hagyjad a fenébe.

2010. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Én jobban szeretném a költözést is. Igazából én elsősorban azt szeretném, ha egy fokkal végre előre léphetne a kapcsolatunk. Nem a papír a cél, hogy magamhoz láncoljam. Főleg, mert nem én kezdtem el szóba hozni a témát. Csak ő anno annyit mondogatta, hogy én beleéltem magam és most, mikor várnám, hogy valamit lépjen, mégsem lép semmit. Én azt szeretném elsősorban, hogy költözzünk külön, mert szinte soha nem tudunk kettesben lenni. Se náluk, se nálunk. Mindig van valaki. Azt szeretném, hogy 5 év után végre elkezdhessük a közös életünket. Ez olyan nagy bűn?
2010. febr. 24. 10:21
 17/74 anonim ***** válasza:
33%
És képes lennél elhagyni azért mert nem kéri meg a kezed?!
2010. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
89%
Nem szerintem teljesen igazad van. 5 év után már el kellene kezdenetek a közös életeteket. Nem is rögtön esküvő, de legalább össze kellene költözni. Ezt teljesen normálisnak tartom...
2010. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem kér meg nem hagynám el. De ha nem akarná az összeköltözést, azért igen. Nagyon szeretem őt. De ha nem akarná a közös életet, akkor elhagynám.
2010. febr. 24. 10:27
 20/74 anonim ***** válasza:
20%
És akkor mi lenne? Keresel egy másik palit tegyük fel, mondjuk azzal is elvagy 3-4 évig, az sem akar összeköltözni... akkor mi lesz? Azt is elhagyod, majd mit fogsz észrevenni? hoppá egyedül maradtál. Van egy 40 éves nő ismerősöm, senki nem akart összeköltözni vele, így elhagyta minden pasiját, most ott tart 40 évesen, hogy egyedül van... Egy gyönyörű vonzó, kívánatos nő. Na mindegy, remélem neked sikerül minden, sok sikert!:)
2010. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!