Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%

Hát öszintén bevallva,nekem is fura egy kicsit.az én férjem,mielött talalkoztunk volna,csajozós bulizós volt,de érdekes ezeket felhagyta értem,és nem én kértem,hanem magától.1év járás után költöztünk össze,de én nem akartam házasodni,még akkor sem,mikor megszületett a fiunk.ö volt az,aki közölte,hogy igenis fontos,hogy házasok legyünk,és nem a papir miatt.én örültem ennek,hogy tart engem annyira,hogy nem csak barátnöt akar,meg gyereket,hanem rendes családot is.velem.szóval most csak azt akartam ezzel mondani,hogy ha komoly szándékai lennének,már lépett volna.ugyhogy mindenképp beszélgess el vele.

(Zsoka)

2010. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:

11.27 vagyok, a 11.35-os valaszolo leirta a lenyeget. itt egy kis kiegeszites a konyv hatuljarol:


A Miert a rossz lanyokat veszik el ferfiak megkerulhetetlen olvasmany, legyunk akar egyedulallok, hazasok, frissen elvaltak, vagy legyen csak egyszeren elegunk abbol,h a csaladunk allandoan ragja a fulunket,h mikor megyunk mar ferjhez...


ebbol megtalaljatok a valaszt a kovetkezokre:

-hogyan manipulaljak a ferfiak a kapcsolataikat,azert,h elkeruljek az elkotelezettseget?

-Hogyan nyomkodjak a ferfiak szandekosan a nok erzelmi gombjait?

-Hogyan gyozheti meg a no a ferfit,h az eljegyzes a ferfi otlete volt?

-Hogyan erheti el a no, egyetlen szo nelkul,h megkerjek a kezet?

2010. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
47%
Feminista szag van...
2010. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%

Már minden lényeges dolgot leírtatok előttem, én már inkább csak a 77 %-osnak üzennék, ill. azoknak akik a papírt nem tartják fontosnak. 2 dolgot figyeltem meg, ami mostanra szinte általánosnak mondható a női viselkedésben: 1.: ha arról van szó, hogy megszerezzen valaki egy férfit, és esetleg kétségei vannak afelől, mennyire lehet rámenős (mégiscsak ő a nő, talán a férfinek kellene kezdeményezni), akkor a nők egymásnak adják a tanácsokat, hogy ne legyél gátlásos, szerezd meg mindenáron, ne legyél régimódi, szólítsd le stb...... 2. Ugyanakkor ha meglévő kapcsolatban egy nő szeretné, hogy a férfi elkötelezze magát, akkor rögtön írják, hogy nem való hogy a nő mondja, meg kell várni amíg a férfi lép..... HOGY VAN EZ?????

Én azt látom - és ez a nem a kérdezőre vonatkozik, mert ő pontosan jól látja a helyzetét és változtatni akar - a nők saját maguk degradálják le magukat egyre jobban, és nem értik, miért nincsenek megbecsülve.

Elemezgetik hogy ezért vagy azért nem akarja elkötelezni magát a férfi... de könyörgöm... ha szeret és velem akarja leélni az életét nem érdemlem meg, hogy ezt ország-világ előtt is vállalja? A házzaságról szóló papír védi is a nőt egyébként, én ismerek olyat, hogy közösen házat vettek, hosszú évek óta együttéltek, aztán a férfi úgy kitette a szűrét, hogy 1 szatyorral jött el, és mondhatja mindenki, miért nem megy bíróságra, de aki járt már hasonló cipőben, az pontosan tudja, hogy egy ilyen állattól a törvény nem véd meg.

De a gyerekek miatt is nagyon fontos hogy házasságban éljenek a felek.

A lényeg a lényeg, ha egy férfinak igazán fontos egy nő, nem fog a házasságtól irtózni, sőt akarja majd, hogy az a nő igenis hozzá tartozzon!!!

2010. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező?
2010. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:

pasi 9 évvel idősebb,6 éve együttvannak,még ha tizenéves is volt a kérdező amikor összejöttek,akkoris nő 20 felett,pasi meg 30 felett

30 feletti pasi ha 5 év alatt nem költözik össze veled,akkor igencsak anyucikisfia,ha jobban érzi magát otthon,és nem tesz annak érdekében hogfy veled vagy akárkivel vagy akár saját maga elköltözzön...

2010. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
De azért mégis érdekelne... nem mindegy hogy 20 évesen akar ennyire házasodni meg összeköltözni, vagy mondjuk 25-26.
2010. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
Engem 8évig hitegetett, aztán szétmentünk, ő összejött egy kis gimnazistával, akinek még elég a hitegetés, de lépni nem kell semmi komolyat, én meg azóta férjhez mentem és próbálkozunk a babával. Csak kár, hogy a "legszebb" éveimet rápazaroltam a semmiért.
2010. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2010. febr. 24. 12:48
 60/74 anonim ***** válasza:

Szia,első vagyok, a "mert sajt"egy olyan kurta válasz volt,mint a kérdésed,nem bántásnak szántam,csak jelezni szerettem volna,hogy így ez kevés...

Végig olvstam mindent,tehát így kiegészült a kérdésed,lehet rá értelmes válaszokat adni....

Szóval szerintem is úgy van,mint ahogy írták többen, ő bizony egy amolyan "anyucipicifiának"tűnik.

Az eljegyzésre élezted ki a dolgot,de az összeköltözés,mi van akkor,ha az szóba kerül?perzse nem tűnik jó megoldásnak az albérlet,de amíg nincs más, tökéletes,és ezt egy 32 éves FÉRFINAk,mert már nem kisfiú látnia kéne...

Amúgy meg te,okés,hogy jól hangzik az eljegyzés,de én őt is megérteném,hogy nem akar évekig jegyben járni,te gondolkodtál már azon,h 23 vagy és mondjuk fél-egy év múlva kimondanád-e neki,h igen?

Lehet éppen arra vár,hogy még idősebb légy egy kicsit korban.

De szerintem ilyesmire egy fórumon nem nagyon kapsz jó választ,mert néhány szóból senki nem lát bele a kapcsolatotokba...

(én is írhatnám,h nem vesz el a párom,és hiába élünk együtt 2,5 éve,eszébe sem jut...Ebből persze jönnének a hasonló válaszok,hogy lépjek,meg nem vesz komolyan,meg sosem fog elvenni...Senki nem látná az okokat mögötte,amiket megértek és nem erőltetem rá.Ennyi)

2010. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!