Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit kérdeznék, nem lehet hogy "Anyuka" van a háttérben? Én senkit nem ismerek a környezetemben (ami elég nagy), ahol 32 éves felnőtt férfi még Anyucinál lakna... nem lehet hogy itt van a kutya elásva??? Milyen a kapcsolata a szüleivel? És a tiéd az ő szüleivel?
2010. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, valahol teljesen megértelek. De azért az már nem teljesen van rendben, hogy egy 32 éves férfi még az anyukával él. Itt valami nem stimmel. Rendben persze, szeresse és tisztelje az ember az édesanyját, de ehhez még nem kell a szoknyáját fogni és 32 évesen együtt élni vele...
2010. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
A kapcsolatom az ő szüleivel is nagyon jó és neki is az én szüleimmel. Semmi veszekedés, mindig segítünk egymás szüleinek, ha lehet. Ahogy én látom a szülei szeretnek és az én szüleim is szeretik a párom. Nem hiszem, hogy anyukája beszélné rá, hogy ne lépjen. Nem olyan, aki fogja a fiát. Ennyire már ismerem az anyukáját.
2010. febr. 24. 21:29
 64/74 A kérdező kommentje:

A legelső válaszadónak először is bocs, hogy úgy írtam vissza, de nem tudtam hogyan kell leírni a dolgokat, ezért maradt ki.

A kérdésedre válaszolva, ha most megkérne igen, hozzámennék fél-1 év múlva.

2010. febr. 24. 21:31
 65/74 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 3 éve vagyunk együtt, és két éve csak beszélünk az összeköltözésről. Jelen esetben én keresem a kifogásokat, mert nem akarok úgy belevágni a közös életünkbe, hogy nincs biztos hátterünk, mivel az elmúlt években vagy neki vagy nekem nem volt biztos munkahelye. Most pedig munkanélküli vagyok. Viszont megbeszéltük, hogy amint találok valamit azonnal költözünk.

Szóval szerintem nektek is ez kéne. Tűzzetek ki valamit, ha mond valamilyen kifogást akkor tűzzétek ki, hogy ha az a probléma megoldódott mindenféleképpen költöztök.

Viszont ha elértek odáig és továbbra sem hajlandó, akkor lehet, hogy szakítanod kellene vele.

2010. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim válasza:
100%

Az én kezemet a férjem 10 évvel ezelőtt kérte meg és pont 10 hónapja vagyunk házasok.Bár pár nappal a megismerkedésünk után már összeköltöztünk.A 10 év alatt annyi minden történt velünk jó is rossz.Van 2 csodaszép babánk:)

Nem volt fontos a papír mégis azóta mintha megváltoztunk volna.Jobban szeretem mint eddig bármikor és ő is ezt mondja:))

2010. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

Én is teljesen megértelek, de az én páromnak is marha kényelmes volt,hogy a szüleinél lakjunk, majd mikor anyumék nagyobb házba költöztek és én hazamentem, jött ő hozzánk, de sokáig csak minimális cuccal, majd 5év után a mamája jóvoltából sikerül külön költözzünk. DE nem volt egyszerű megindulni. Hisz otthon minden ingyen van(rezsi,kaja)mindig a megszokott tiszta vaslat ruha és persze mindenki örült,hogy ott vagyunk náluk. Na meg sok munka az új házzal, ami szintén sok pénz....Meg persze ki nem fél az idegen új dolgoktól...

De nagyon jó végre külön.

Mond neki, bármikor később is ugyanígy fog érezni, hisz egy ismeretlen dologba vág bele és aki azt mondja nem fél,az hazudik.

Mi 8éve vagyunk együtt, pont 24.én :)7 évesek voltunk,mikor született a kisfiunk, DE az én drága párom sem óhajt elvenni MÉG!

De neki a családi háttér is közre játszik, na meg,hogy fölösleges pénzkidobásnak tartja és a lagzis tánctól is tart....tudom kifogás mindig van.És nekem is nagyon fáj,hogy nem tart annyira,h.a felesége legyek. De próbálom elfogadni az ő érveit. Kíváncsi vagyok mi lesz a beszélgetésetek eredménye.

Keresgélj lakást addig, hátha csak a kezdő löket hiányzik neki.

2010. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
Én a 11:01-es nek üzenném (bár nem ő a kérdező), hogy hol van megírva hogy csak nagy pénzes-táncos lagzit lehet ülni? Az alapján amit leírtál, jól megvagytok. Miért nem csináltok kéttanús esküvőt, vagy csak még a szülőkkel esetleg? Bár a kéttanús azért jobb, mert akkor tényleg senki nem sértődhet meg, hiszen senki nincs meghívva. A végeredmény ugyanaz. Én soha nem értettem meg miért dobnak ki az emberek súlyos százezreket egy nap kedvéért. Nekünk kéttanús esküvőnk volt, negyedik éve vagyunk házasok, kétéves a kicsink, és nagyon boldogok vagyunk. Csak ötletként írtam, puszi.
2010. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

Gondolkodtunk már a 2 tanúson is, de a szüleinket, tesóinkat nem szeretnénk kihagyni.Na meg azért szeretnék hófehér ruhában lenni. Egyszer már majdnem lett volna kedve, mikor a legénybúcsúról beszéltem....Mondta,akkor nem is olyan félelmetes az esküvő:)

de tényleg egyikünk sem tud táncolni, csak kissé piásan, na az meg nem oda illene:)

Egyébként ki lehetne 200-ból is hozni egy lagzit simán.

2010. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Akkor még egy ötlet: voltam olyan esküvőn, hogy egy étteremben volt vacsora, kb. 5-kor volt az esküvő, a házasságkötő teremmel szinte szemben volt ez az elég kicsi, hangulatos étterem, az összes asztal egy hosszú asztalba össze lett tolva, és valóban nem voltunk többen kb. 25-nél (csak a legszűkebb család, szülők, testvérek). Fehér ruhás gyönyörű esküvő volt, és igazi esküvői vacsora, magnóból szólt zene, mindenki beszélgetett, jókat nevettünk, tényleg nagyon jó volt, éjfél után oszlott is a "nép", tánc nem volt, hely sem volt rá. Nagyon szép esküvő volt.
2010. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!