Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
Ha 3-4 év alatt nem akar összeköltözni azt mondom jó, de mi már majdnem 6 éve vagyunk együtt. Szerinted az lenne a normális, hogy továbbra is, mint a gyerekek járkáljunk egymáshoz? Ennyi idő után? Már így se normális, hogy ennyi idő után nem jutott előrébb a kapcsolatunk. Szerintem teljesen normális, hogy szeretnék külön életet vele.
2010. febr. 24. 10:40
 22/74 anonim ***** válasza:
23%
Akkor hagyd el a szerelmedet, és keress egy másik embert, aki hajlandó összeköltözni, de előtte beszéld meg vele, hogy te csak úgy vagy hajlandó összejönni vele, ha 5-6 év után összeköltöztök. Na mindegy, nekem még mindig magas, hogy képes lennél elhagyni emiatt az embert akit szeretsz, de hát mások vagyunk.
2010. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
70%
Én 7 éve vagyok a párommal, 3 éves a kisfiunk, szeretjük egymást,minden rendben lenne, csak éppen nem akar feleségül venni, se eljegyezni..vagyis ő azt mondja,h akar,de még nem most. Az első 5 évben nem is zavart igazán a dolog, azt hittem,h majdcsak eszébe jut magától is, mert egyébként mindig is közös jövőt terveztünk. De semmi, és most már annyira rosszul esik,azt veszem le ebből,h nem vagyok elég jó neki,ahhoz,h a felesége legyek, csak barátnőnek vagyok jó. Még várok egy darabig, aztán szerintem csak 2 módon végződhet az ilyen történet, házasság vagy szakítás.
2010. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
80%
Vagy élvezitek az életet együtt, és boldogok vagytok egymással, mert tudod hogy szeret titeket a párod.
2010. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
96%

Értem, hogy sokat jelentene az eljegyzés is, az esküvő is. Nem a papír miatt. Ezt nem értik sokan,hogy a házasságban nem a papír a fontos, hanem a kimondott szó. Hogy mások előtt felvállal, hogy megesküszik, hogy engem szeret és soha mást. Hogy velem akarja leélni az egész életét és tőlem akar gyerekeket. Ez a fontos. Az elkötelezettség. Hogy hitet teszünk amellett, én és a párom, hogy akármi történjék, mindig számíthat rám és én őrá. És igenis, ez fontos!

Tudom, hogy nem úgy néznék a férjemre, ha "csak élettárs" lenne, mint így. Sokkal nagyobb szeretet köt most hozzá, mint kötött a házasságkötés előtt. És ez is számít.


Tehát: én szépen, higgadtan, kedvesen, de határozottan elbeszélgetnék vele kettesben valahol, ahol mások nem zavarhatnak, tehát nem otthon, hanem egy étteremben pl. Elmondanám, hogy múlnak az évek és nem fejlődik a kapcsolatotok, ezért szeretnéd, ha elgondolkozna, és elhatározásra jutna a jövőtökkel kapcsolatban, mert ez így neked nem megfelelő. Nem azért választottad őt és fordítod felé a szeretetedet, hogy továbbra is otthon élj, mint eddig, lánykorodban. Ha pedig ő nem hajlandó elmélyíteni a kapcsolatotokat, akkor azt is vegye számításba, hogy visszakéred a szabadságod, hogy esélyed lehessen megtalálni a megbecsültséget és boldogságot egy férfi mellett, aki hajlandó felvállalni téged, akár az ezzel járó mindennapi problémákkal együtt is. Mert ez így fair.

Jelen állapotban nem lehet családot alapítani, te egyre idősebb leszel, nem mindegy, hány évesen szülöd pl. az első babádat. Neki 60 évesen is születhet az első, neked nem.

Sok sikert és boldogulást kívánok! :-)

2010. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
Szeretem, de sok már az ígérgetésből. Mindig majd majd majd. Nem mondogatni kell, hanem tenni érte, vagy inkább ne is mondogatná. Szerinted meddig várjak még? Hisz szinte soha nem vagyunk kettesben. Nekem ez nagyon hiányzik. Ezért szeretnék végre külön életet vele. Ez lenne az élet rendje, nem? Ha szeretsz valakit és együtt vagy vele hosszabb ideje, egy idő után vele folytatod az életed. Nem?
2010. febr. 24. 10:51
 27/74 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd el.
2010. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
3 éves kisfiú anyukája teljesen megértelek. De ti se sokkal vagytok hosszabb ideje együtt, mint mi, a ti kapcsolatotok mégis sokkal előrébb tart. Együtt éltek és van egy gyermeketek.
2010. febr. 24. 10:55
 29/74 anonim ***** válasza:
94%

Az én barátnőmet is már vagy 8 éve hitegeti egy hasonló alak. Szerintem hiba benne maradni egy ilyen kapcsolatban, minél előbb kilépsz belőle, annál nagyobb esélyed van, hogy találsz egy olyat, akinek valóban fontos vagy.

Neki ez egy baromi kényelmes helyzet, van nője, de nincs kötelezettség, éli világát. Miért adná ezt fel?

2010. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
95%

Nem akar elvenni, mert NEM TE vagy a nagy ő. Majd jön egy kis nőci, aki viszont az, átéled a poklot, és fogod a fejed majd, hogy milyen hülye voltál. Oda a fiatalságod, míg egy pasinál a kor nem olyan nagy ügy, veled meg jól kicseszett.


Ha 6 év után semmi, megette a fene, hidd el.


Tapasztalatból írok. Tudom, hogy nehéz, de legyen eszed.

2010. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!