Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim válasza:
Azért "nem kérte még meg a kezed,"mert az övé még nem fáradt el!!!!!
2010. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Talán mert elolvasta a http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__68.. kérdésre adott válaszokat, és idejében felismerte, mennyire férfiellenes a magyar családjog.
2010. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Mert Terhes vagy!
2010. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipöben járok. Pont a napokban borultam ki és olvastam be a palimnak...... Ö 37 éves és anyucinál lakik (bár az az ö lakása, de a szülei ott laknak). Én 40 vagyok s van egy szép sajat házam. Egyedül élek, de van egy kemény hitel a házon (a volt férjemmel vettük, de a válás után rám maradt az "örökség"). Simán jöhetne hozzám lakni, de mégsem teszi. Nyimmeg-nyámmog, hogy csak a pénz miatt hívom; meg hogy ö nem tud kétfele fizetni (a sajátját a szülei miatt + ide is)... igy amolyan inga-járat a kapcsolatunk. 2-3 éjszakát nálam alszik, aztán "hazamegy". Na, nekem betelt a pohár.... ha nem képes férfi lenni és eldönteni mit akar, akkor menjen Isten hírével. Nem akarok házasságot, nem akarok gyürüt, meg egyebet (bár tetszettek a "felvállalós" válaszok... egyetértek, ha egy férfi igazán akar egy nöt, akkor valahol fontos, hogy érezze, hogy hozzátartozik). Mindössze azt akarom, hogy egy egységben éljünk. Hogy érezzem, hogy "ez a mi világunk". Valahol kezdenek összeomlani az álmok, ha nem határozott egy férfi...... Úgyhogy megértelek.
2010. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!