Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon miért nem kérte még meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
94%
Igen ez az élet rendje. Értem, hogy nem akarsz rögtön esküvőt, előbb legalább össze kellene költözzetek. Nagyon reálisan gondolod szerintem. Pasiból van, nálunk úgy volt, hogy 4 éve voltunk együtt. Amikor megkérte a kezem utána költöztünk össze, kb. 1-2 hétre rá, majd 1 év múlva esküvő. Már 4 éve házasok vagyunk, 8 éve vagyunk együtt. 6 év sok idő, mindenképpen beszélj vele, mert egyszer el kell kezdeni a közös életet. Nem is az eljegyzésre, az esküvőre gondolok. Ezek nélkül is össze lehet költözni és elkezdeni úgy élni, mint egy pár
2010. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
63%

10:48


gyerek mellet szakításon gondolkodsz. ebben az esetben elég necces. sajnos, egy gyerekkel már nem csak magáért felel az ember. miért nem a gyerek vállalás előtt beszéltétek meg, hogy most akkor el akar venni vagy sem? és te is felvilágosíthattad volna, hogy ez neked nagyon fontos és ha nem, akkor szakítani fogsz.

a probléma sokszor abból is adódik, hogy a két félnek nem egyformán fontos a házasság téma.


de, hogy a kérdésre is válaszoljak: a férfiaknak fontos szempont az, hogy úgy vegyenek el egy nőt (esetleg utána egyből gyerekvállalás), hogy anyagi biztonságot tudjanak nyújtani. (biztos munkahely, lakás). pl. nem akar úgy összeköltözni, hogy csak Anyuékhoz tudzok menni. írtad is, hogy nem akar jegyben járni sokáig. tehát, ha úgy adódna, egyből el kazdené szervezni az esküvőt. ehhez is sok pénz kell. ameddig ezt nem tudja biztosítani, addig nem érzi teljes értékű férfinak magát. lehet, hogy ez van a háttérben. ha így van, próbáld megérteni és támogatni az önbizalmát. de én is csak találgatok.

2010. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
15%
Mert ronda vagy. Vár egy jobbra, de sajnos még mindig csak te vagy. Lehet, hogy egyszer belenyugszik és akkor elvesz.
2010. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:
Mindenképpen le fogok ülni vele beszélni, hogy mondja el, hogy ő mégis mit hogyan gondolt. Mit és mikor akarna. Így legalább azzal tisztában lennék, hogy tényleg nem akar tovább lépni vagy tényleg az anyagiak miatt nem lépünk tovább. Mostanában kezdett el beszélni megint a lakásról, de most mintha konkrétabban és nem csak a levegőbe beszélne. De első lesz a beszélgetés még ma. Nem fogom hagyni, hogy kitérjen a válasz alól. Eljegyzésre kényszeríteni nem fogom, mert azt szeretném, ha saját elszántából kérne meg. Most első lenne, hogy végre összeköltözzünk.
2010. febr. 24. 11:02
 35/74 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem hiszel nekünk, teszteld le.


Kérj meg egy olyan barátnőt, akit nem ismer és szép, hogy röpüljön rá. A nyakam teszem rá, hogy gondolkodás nélkül benne lenne.


Próbáld csak ki, legalább rájössz, hogy hülyít.

2010. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
91%

10:57 vagyok.


minden rendben lesz. ne aggódj! de abban igazad van, hogy le kell ülni beszélni.


én is már majdnem a szakításon gondolkodtam. és egy ilyen beszélgetés csodákat művelt. persze nem kérte meg ott egyből a kezem, csak végre tudtam, hogy tervezi, de még ezért, meg azért nem. aztán fél év múlva volt az eljegyzés és most lassan egy éve vagyunk házasok.

lehet, hogy nektek is ez hiányzik, helyre rakni a dolgokat, tudatosítani a másiknál, hogy mit szeretnétek.

2010. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
61%

A 10:59-esnek igaza van.

Azon nem gondolkodtál még el, hogy talán van valakije, csak nem lehet az övé teljesen? Így ha nincs ló, jó a szamár is alapon tart téged.


Valami nagyon nem oké, én menekülnék.

2010. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nektek így sikerült. Gratula hozzá. Remélem nálam is lesz eredménye a beszélgetésnek.
2010. febr. 24. 11:13
 39/74 anonim ***** válasza:
93%

10:56 vagyok. Azért majd légyszi írd meg ide, hogy mi történt, már nagyon kíváncsi vagyok.


Remélem mindent sikerül megbeszélnetek!

Szorítok Neked:)))

2010. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nincs senkije rajtam kívül. Napközbe dolgozik, amikor végez mindig jön hozzám vagy én megyek hozzá. Minden szabadidejében velem van. Még haverjai se igazán vannak, nem jár el szinte sehova, ha elmegyünk, akkor is együtt megyünk. Hozzátenném, hogy nem kényszerítem rá, hogy együtt menjünk. Sokszor én mondtam neki, hogy menjen el nyugodtan a haverjaival.
2010. febr. 24. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!