Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alkoholme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alkoholmentes esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkoholmentes esküvői bulit szeretnék magamnak, mivel édesapám alkoholizmusa eléggé megkeserítette a gyerekkoromat, és nehéz kifejezni mennyire utálom az alkoholt. Úgy gondolom, hogy anélkül is lehet jót bulizni, és kitartok a véleményem mellett, ám édesanyám egyáltalán nem ért egyet velem, ami elszomorít egy kicsit. Szerencsére nem kell sürgősen döntenem erről a kérdésről, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy általánosságban mi az emberek véleménye.

2022. nov. 22. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
81%

Nekem személyszerint kicsit fura, hogy miért engem "büntetnek" meg akarnak megnevelni csak azért mert valaki apja nem ismer mértéket.


De ezt a véleményt megtartanám magamnak, mindenki olyan esküvőt szervez magának amilyet akar.

2022. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
17%

21.


Ilyen erővel a kristály-meth és a heroin sem bűnös, csak az ember aki fogyasztja - tehát legyen csak elérhető. A hatása kb. hasonlóan negatív a szervezetre mint az alkohol - csak gyorsabb - így az egyik tiltása, a másik engedése álságos dolog.


Bár nem, nem álságos, hanem kimondva-kimondatlanul betilthatatlan a Szent Alkohol, a népek modern ópiuma.

2022. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
91%

#23

"Ilyen erővel a kristály-meth és a heroin sem bűnös, csak az ember aki fogyasztja"

Öhm, ez pontosan így van. Nekem legalábbis még sose próbálta a vénámba erőszakolni magát az a huncut kis herka.

Ezek élettelen szerek, az ember DÖNT úgy, hogy fogyasztja-e vagy sem.

2022. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
24%
22: ha ez büntetés, akkor szerinted az a normális, hogy van alkohol. Én és szerintem itt sokan pont ezt vitatjuk.
2022. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
21%

24.


De hogy zárod ki egy eseményről azokat akik piásak? Egyszerűbb magát a piát kizárni, mint egyesével átnézni, hogy ki alkoholista és ki nem. Főleg, hogy senki nem fogja beismerni, amíg nincs nagy baj, aki legurít napi 16 sört + kísérők, az is állítja, hogy "ő nem iszik sokat". Ezek után hogy szűröd ki őket?


A drogosokon legalább látszik, hogy függők, könnyű őket kirekeszteni. De sok alkesz viszonylag hosszan megbújik a jótékony félhomályban. És már rég késő, ha éppen lehányta a menyasszonyt, összeverekedett a vőlegénnyel vagy ilyesmi.

2022. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem szuper ötlet, kérdező, így legalább az aljanép automatikusan kiszelektálja magát a vendégek közül.
2022. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
33%

#25

Ha alaposan megfigyeled, akkor észreveheted az idézőjelet, ami a szó elé és után írtam. ;)

2022. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
88%

#26

" hogy zárod ki egy eseményről azokat akik piásak? "

Hát nyilván nem idegeneket hívnék az esküvőmre. Ha pista báról tudom hogy mindig sokat iszik és baromállat lesz akkor természetesen nem hívom meg.


Egyébként tévedsz, a drogosokon se mindig látszik hogy azok. Ne sztereotípiák alapján lásd a világot.

2022. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ez azért értelmetlen mert pont a kattogó alkeszek úgyis be fogják csempészni a piát, így tulajdonképpen csak azoktól van elvéve az alkohol akik amúgy normálisak de mondjuk jól esne egy pohár bor a vacsi után. Nem túl produktív.
2022. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
91%
Hàt igen, belém sem eröszakolta még magát sem alkohol, sem drog.
2022. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!