Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alkoholme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alkoholmentes esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkoholmentes esküvői bulit szeretnék magamnak, mivel édesapám alkoholizmusa eléggé megkeserítette a gyerekkoromat, és nehéz kifejezni mennyire utálom az alkoholt. Úgy gondolom, hogy anélkül is lehet jót bulizni, és kitartok a véleményem mellett, ám édesanyám egyáltalán nem ért egyet velem, ami elszomorít egy kicsit. Szerencsére nem kell sürgősen döntenem erről a kérdésről, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy általánosságban mi az emberek véleménye.

2022. nov. 22. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
52%
Ne az alkoholt mellőzd a lagziról, hanem az apádat.
2022. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
17%

32.


Meg a többi alkeszt. Sok sikert neki a kiszűréshez - lehetetlen küldetés.

2022. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ehhez alkesznek lenni, egyszerűen vannak alkalmi ivók akik tényleg csak bulizáskor isznak hogy ellazuljanak. Ezért szerintem sokan nem fogják felszabadultan érezni magukat ami miatt valószínű nem lesz hajnalig táncolás. Esetleg sör és cider? Utóbbinak szaga sincs. A tömény hamarabb üt, azt végülis ki lehet hagyni.

De ez a ti esküvőtök, végülis ha valakit nagyon zavar akkor egyszerűen nem megy el.

2022. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavarna, ha nincs pia, viszont nem tartom jó ötletnek.

Pont akik ellen irányulna (nem bírják ki pia nélkül, nem tartanak mértéket...) fogják megoldani, hogy tudjanak inni. Fél literes házi pálesz a tatyóban és mehet is a buli.

2022. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
87%
Maximum kicsit lapos lesz a buli, ha neked megfelel, hogy mindenki az asztalnal ucsorog es valamelyik kozeli ismerosevel beszelget egesz este, akkor legyen igy.
2022. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
56%

#7


6-os vagyok. elég hülye a logikád. Az ő esküvője oké, de akkor fogadja el azt is, hogy sokan nem vesznek majd részt rajta. felnőtt vagyok, nehogy már jöjjön egy traumatizált okostojás, hogy megmondja nekem, mit igyak és mit ne. A mi esküvőnkre pl. nem hívtunk meg olyanokat, akikről tudtuk, hogy nem tudnak viselkedni.

Kérdező, a te esküvőd, de ennyi erővel mulass egyedül :)

2022. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a pár esküvője, de vendégül látják a rokonokat, ismerősöket, és illik figyelembe venni, gondolni arra, hogy ők is jól érezzék magukat, nem csak a statiszta vagy biodíszlet szerepét osztani rájuk.
2022. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
60%

Nem édesanyáddal kötsz házasságot, a párodnak kell egyetértenie, nem neki. Ti ismeritek a baráti körötöket is, az számít, ők hogy állnának egy alkoholmentes bulihoz. Ha a kötelezően meghívandó rokonok közt akad, aki nem tart mértéket vagy egy-két pohár után közönségesen viselkedik, inkább legyen alkoholmentes lagzi, vagy ne legyen semmilyen, bulizzatok egyet csak a haverokkal a házasságkötés örömére. Apám mesélte, milyen kínos volt nagyapám viselkedése, megértem, ha nem így akarsz az esküvődre visszaemlékezni.

Másfelől 20-asnak is igaza van, a viszolygás az alkoholtól arra vall, hogy nem dolgoztad föl a traumát, de végül is ez a mostani kérdésed szempontjából nem érdekes.

2022. nov. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
30%

En vegan eskuvot akarok, gondolhatod :D

Kevesebb lesz a tanc, az biztos, de szerintem nyugodtan tartsd meg igy is. Sot! Nekem ez egy jo szelektalasi elv lesz, hogy kit hivjak meg es kit nem. Aki csak kajalni akar es haborog a novenyi etrend mellett az 1. nem orul velunk feltetel nelkul a boldogsagunknak 2. nem tartja tiszteletben az elveimet. Most egy ilyen ember meg miert legyen ott? Bar en alapbol is csak egy szuk koru eskuvot akarok, ahol azok vannak ott, akik oszinten velunk orulnek, nem pedig azok, akik ugy vannak vele, hogy a boritekba adott penz erteket duplan leisszak tomenybol meg felzabalnak egy fel malacot meg egy teljes csirket cserebe.

2022. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
100%
Én vendégként ezt abszolút meg tudom érteni. Ha lenne alkohol, akkor valószínűleg innék, de ha nincs, akkor is elmennék ugyanúgy, nem lenne probléma.
2022. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!