Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alkoholme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alkoholmentes esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkoholmentes esküvői bulit szeretnék magamnak, mivel édesapám alkoholizmusa eléggé megkeserítette a gyerekkoromat, és nehéz kifejezni mennyire utálom az alkoholt. Úgy gondolom, hogy anélkül is lehet jót bulizni, és kitartok a véleményem mellett, ám édesanyám egyáltalán nem ért egyet velem, ami elszomorít egy kicsit. Szerencsére nem kell sürgősen döntenem erről a kérdésről, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy általánosságban mi az emberek véleménye.

2022. nov. 22. 17:18
 81/106 anonim ***** válasza:
100%

#77

"belefér szint az az 1 koccintás és egész este alatt maximum 2 sör"

Öhm igen, kb erről írtam. Az ismerőseim túlnyomó többsége az egy este alatt 1-2 pohár valamit szokott inni.

2022. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
66%

78.


Jajj, ez a "jobb minőségűt vedelek" dolog semmivel nem különb, mint a suttyók kannás-borozása. Az elv ugyanaz "üssön!".


És nem apám az egyetlen alkoholista, a környéken a legnagyobb üzlet a pálinkafőzés, mert hiába készül minden második házban zugpia, a kereslet mindig nagyobb. És falu, város, főváros... Semelyik nem különb a másiktól. Csak faluban a prosztó gazda iszik be a zugpálinkától, a fővárosban meg a fiatalok hánynak egész hajnalban a kommersz vackoktól amikre még futotta a zsebpénzből.

2022. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
19%

81.


Az még nagyjából rendben van, ha nem rendszeres és extrém mértékben ügyel rá, hogy ne legyen belőle több. Mert ez a gond, hogy sokaknál így indul, aztán észrevétlenül nő az adag. Potenciális veszélyforrás mindegyikük.

2022. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. A sofőrök az esküvőn sem isznak semmit. 1 sörrel is elvennék a jogsijukat és ezt pontosan tudják. Aki vezet, az nem iszik. Aki iszik, azt meg a kisbusz, amit erre a célra béreltünk, elvitte őket a panzióba, ahol a lagzi után aludtak.


túlvan a szükséges mértéken? Kinek szükséges, neked? Amúgy én egy 50 kilós nő vagyok. Az én szükséges mértékem nagyon eltér egy százkilós hapsi szükséges mértékétől. Ő amitől már mosolygósabb, én attól részegen feküdnék.

2022. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
100%

#80

Nem hiszem, én olyan helyen dolgozok ahol a kultúrminiszter a felettesünk, céges bulikon általában van alkohol (bor, pezsgő, ilyesmi). :D



"3-4 sört (ez mér két liter alkohol egy estére"

Ugye tudod, hogy a sör nem tömény alkohol? Azon lehet vitázni hogy sok-e 3-4 sör, de az TÉNY hogy nincs 4 liter alkohol 4 sörben.

2022. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
100%

#83

A legtöbben évtizedek óta tartják ezt a szintet.


Gondolom jól esik a lelkednek az érzés hogy apád nem rosszabb mint az átlag, de sajnos rossz(?) hírem van. Még a durva becslések szerint is egymillió alkoholista van az országban, ami szörnyű!! De ennél sokkal többen vannak az alkalmi alkoholfogyasztók, valahogy mégse lesz 8millió alkesz...

2022. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
17%

85.


Az nem számít, alkoholt tartalmaz, növeli a véralkohol-szintet. Maga a 2 liter folyadék pár óra alatt már nem szükséges. Egész napra 3 liter a mérce a teljes napra leosztva, ha 2 óra alatt bevág valaki 2 litert - és az kizárólag alkoholos ital - az nem helyes.


84.


Átlagos, 80-90 kilós férfire értettem, hogy neki is sok. 50 kilós nőként, még ennyit sem szabadna. Persze egy olyan világban, ahol a 80 éves "minden második nap elesik" öregasszony is vedelget, nem sokat lehet várni a többiektől.

2022. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
21%

86.


De, ő rosszabb a legtöbb embernél, hidd el. És nem a pia miatt, hanem mert szadista hajlamai vannak és időnként "viccből" tesz tönkre embereket, aztán bemegy a kikészített emberhez a szanatóriumba és kiröhögi.

2022. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
36%

Ja nem tudom, nem ismerek sem családi sem lakókörnyezetemben minden második nap elesik 80 éves öregasszonyokat. Fura helyen élhetsz...

Én meg még csak 46 vagyok és eddig még talán soha nem estem el:))

2022. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
100%

#87

Hogy ne számítana? Igyál meg két liter sört, aztán máskor két liter pálinkát, és meglátod a különbséget.

Amúgy én simán beverek 2 liter folyadékot (alkoholmentest) pár óra alatt, ha épp szomjas vagyok, soha semmi bajom nem volt még tőle. Pl nyáron nagyon szeretem a MENTES gyümölcsös söröket, lecsúszik 3-4 úgy hogy észre se veszem. 🤷‍♀️ nyáron a 0%-os mentás limeos soproni az egyik legjobb hűsítő nekem, és ha 5 litert kívánok akkor annyit iszok. :D

2022. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!