Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az alkoholme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alkoholmentes esküvőről?

Figyelt kérdés
Alkoholmentes esküvői bulit szeretnék magamnak, mivel édesapám alkoholizmusa eléggé megkeserítette a gyerekkoromat, és nehéz kifejezni mennyire utálom az alkoholt. Úgy gondolom, hogy anélkül is lehet jót bulizni, és kitartok a véleményem mellett, ám édesanyám egyáltalán nem ért egyet velem, ami elszomorít egy kicsit. Szerencsére nem kell sürgősen döntenem erről a kérdésről, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy általánosságban mi az emberek véleménye.

2022. nov. 22. 17:18
 51/106 anonim ***** válasza:
37%
Köszönöm Edricus, ezt a választ vártam.
2022. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
36%

51.


Ez a cinikus válasz is rátok, alkoholistákra vall.

2022. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
93%

47 van sok olyan ember, aki pia nélkül is rondán beszél, utálatos,és nem tud viselkedni emberek között. Sőt, aki agresszív lesz a piától, az attól is aggresszív lesz, ha nem adsz neki.

A lényeg, hogy ez egy olyan családi helyzet, amit nem az fog megoldani, hogy van-e alkohol a lagzin vagy nincs. Ha a család sok mentálisan beteg, balhés emberből áll, a másik fele meg az ezeket elviselőkből/előttük meghajolókból, akkor eleve nincs mit várni egy lagzitól, de akkor nem azért nem mennék el, mert nincs alkohol...

2022. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván, aki nincs ellene hogy random felnőtt emberek alkoholt fogyasszanak, az alkoholista.

Nem az a cinikus, akinek az alkoholfogasztás = betojva földön fetrengés?

2022. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
59%

Én néha hónapokig nem iszom alkoholt, de a lakodalmakban szokásos zenét anélkül nem tudnám hat-nyolc órán keresztül elviselni.

Bár, azt sem tudom, létezik-e olyan zene egyáltalán, amit el bírnék hallgatni ilyen hangerőn addig.

2022. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
48%
Ez igaz. Én nem voltam sajnos még olyan lagzin ahol nem volt mulatós. Nem értem miért kell erőltetni. Szerintem a násznép fele utálja, valamennyi elviseli, és kb 30 % szereti.
2022. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
13%

56.


Milyen igaz. Egyedül az öregek és a romák szeretik, a többiek meg viszik tovább, hogy ezt "kell" hallgatni ott, "mer' esz a cokás!"


Ennél lejjebb már csak a vőfély, mint kötelező elem van. Prosztó csasztuskák, ilyen "jaj de szép a menyasszony, tarisznya fos csapja nyakon" meg "akármilyen kismacska, úgyis feláll a farka" - komolyan, ez kínos. Csak az alkoholisták röhögnek ezeken, ők is csak a szintjüknek megfelelő humor miatt.

2022. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
41%

"nem tartja tiszteletben az elveimet."


És te mennyire tartod tiszteletben más elveit? Másokra akarod erőszakolni a tiedet.

2022. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
41%
Én voltam alkoholmentes esküvőn és katasztrófális volt. Násznép egy része meg sem jelent, a maradék pedig az utca végén kocsmába járt el először inni majd ott is ragadtak egész este. Aki maradt az hozott magával dugipiát, láttam isszák a pálinkát a teraszon. A menyasszony végigsírta az egészet, éjfélkor már mindenki hazament. Jómagam nem vagyok egy nagyivó, nem is ittam az aznap mert kocsival mentem, de így bekorlátozni a násznépet nagyon szerencsétlen dolog.
2022. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
68%
59. Ez bunkó dolog volt a násznéptől. Szerintem jobb lett volna ha nem is megy aki ennyire kocsmazni akar. Valami nagyon együgyü emberek lehettek.
2022. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!