Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
51%

Tegnapelőtt 20.57-es vagyok.

Igen felelősségteljesebb, mint más idősebb ember.

Nem a szüleit akarja lehúzni, hogy felneveljék a gyerekét és a férje is dolgozni akar. Gyes után meg gondolom, hogy el akar menni dolgozni. Benne van az akarás.

De akit írtam ismerős. 3felnőtt gyereke van és a fiát járatja el dolgozni, hogy nevelje fel a kicsit. Mert ő már 51éves és nem bír. csak annyit, hogy orbaüti a feleségét a kicsi lány mellé a kést belevágja az asztalba stb. de eltartani nem tudja. és azt mondja, hogy ha lesz unokája az ajtót sem nyitja rá. Ennyit az idősebb emberekről.

és ahogy írtam ez a kis "csitri" (ami idézőjeles és nem lenézésből írtam) okosabban gondolkodik mint egyes felnőttnek mondott emberek. Van életcélja és meg akarja oldani a problémákat. Kisebb nagyobb sikerrel de meg is fogja oldani.

2011. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:24


ez amit te írtál az csak egy példa, nem minden idősebb ilyen és nem minden fiatalabb felelősségteljes.

Én ismerek 3 olyan fiatal lányt aki a szülei nyakára szült, de egyet sem ismerek felnőttet aki így viselkedik.


A kérdező akár mennyire is felelősségteljes ne a ruhán és a gyűrűn gondolkodjon, hanem azon hogy mire a gyerek hazaér a kórházból meg legyen mindene ami kell.


Én is augusztusban fogok szülni, szeretnék is férjhez menni, de a páromnak és nekem is fontosabb az hogy a gyermeknek meglegyen mindene. Mindkettőnknek van munkája, de addig nem lesz esküvő amíg annyi pénzt nem tudunk össze szedni, hogy legalább a szűk családnak egy ebédet csináljunk. Ha 5 év múlva fog össze jönni akkor 5 évet várunk.

2011. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!