Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
22%

"terembérletet csak akkor kellfizetned, ha használod.

Ha bementek 2 tanuval hétköznap és csak aláírtok,akkor nem kell se ruha, se gyűrű. Csak aláírjátok a könyvet és kész. 5 perc."


még,jó hogy ezt én is leírtam,de annak semmi varázsa,szerintem tök gáz,de mind1,én tuti nem mennék így férjhez...de mindenki maga dönti el

ezt nem kötekedésből írtam,kívnok nektek sok boldogságot :)

2011. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó vagyok.Bocsi,most olvastam a kommenteket.Akkor amit írtam,az nem jó.Amúgy a pecsétgyűrű arany?Mert akkor a te aranygyűrűd,meg a párodé elég 2 vékony karikagyűrűhöz amit az ékszerész megcsinál.Kérdezzetek utána érdemes,mert így viszitek az aranyat és csak a munkadíjjat kell fizetni és ha nem díszes a gyűrű,nem is kerül sokba.
2011. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

Szia!


Hova valósi vagy? Ruha kérdésben megpróbálnék segíteni, ha a közelben vagy!

Gyűrűnél meg, ha a párod ragaszkodik hozz, lehet azt is csinálni, hogy egy régebbi gyűrűdet (nem muszáj karikának lennie)húzza az ujjadra. Az anyakönyvvezetőnek meg kell mondani, hogy csak egy gyűrű van, mert a párod amúgy se hordaná, akkor meg minek.

Ha mindenképp karikát akartok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsó a legdrágább, de ez új és ezüst. Ha bemész egy ékszerboltba, 5-600Ft-ért tudsz venni ezüst karikát, és így talán kettőre is futná!

2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
Már nem utolsó,hanem a linkes:-)
2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
kedves 11:30 akinek van utána templomi az ilyen polgárit szokott tartani. Minek 2 helyen ünnepelni? Ésminek 2 helyre vendégeket hívni?
2011. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
14%
de nekik nincs most utána semmi...majd évekkkel később,akkor is hangulatromboló
2011. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nem tudom hányszor voltál 8 hónapos terhes, hidd el nem a lakodalom az ami a kedves kérdezőnek hiányzik. De még egy fehér ruha sem.
2011. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
45%
Azért érdekes, hogy 20 évesen se hosszabb munkaviszonnyal, vagy végzettséggel terhesen, pénz, munka nélkül ez a legnagyobb problémád, hogy honnan lesz fehér ruhád... szegény gyerek. Lehet lepontozni.
2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
Kedves 11:30-as! Én sem így terveztem az esküvőmet, ilyen "gáznak", ahogy Te mondod, de tudod akkor vegyem el a Babától a pénzt és vegyek egy ruhát, két gyűrűt ...stb? Másra kell a pénz, sajnos nem tudok mit tenni, nincsen több, akárhogy is szeretnénk előkeríteni, egyszerűen nincsen miből. A szüleim nem tudnak támogatni, de én nem is kérném tőlük ebben a helyzetben! Sajnos másképp most nem tudunk megesküdni, később az egyházinak majd megadjuk a módját, az szép lesz, úgy ahogyan megálmodtuk, vagy legalábbis hasonlóképp. Félre kell tennem azt, hogy mit szeretnénk és azt kell szem előtt tartanom amire lehetőségünk van! Nem kell ezért megvetni másokat, ha hasonló anyagi helyzetben lennél, hidd el megértenéd!
2011. júl. 2. 11:47
 40/72 A kérdező kommentje:
Csak nem szerettem volna farmerban odaállítani és megérdemled a lepontozást, ugyanis nem tudom miért kell sajnálni a gyermekemet, talán azért, hogy megtartottam? Vagy, hogy majdnem mindenről lemondtam, hogy Neki megtudjam adni amit szeretnénk? Egyébként mit tudsz Te arról, hogy én mennyit dolgoztam? 3 évig folyamatosan dolgoztam diákmunkán, gyárban, 8 órában, 18 éves koromtól kezdve 3 műszakban, suli mellett ahogyan lehetőségem adott elmenni! Sokszor úgy mentem el, hogy éjszaka dolgoztam reggel pedig mentem a suliba mert erre volt szükség! Igaz, hogy még csak egy érettségim van, de a fősulit nem hagyom ott, egyéni tanrenddel folytatom tovább. Nem értem miért szolgáltam rá bármilyen megvetésre, vagy a gyermekem miért szolgált rá bármilyen sajnálatra, még orvost is fogadtam, hogy biztosra menjek, hogy a babám a lehető legjobb körülmények között születhessen meg! Nem tudom, hogy jössz ahhoz, hogy teljesen ismeretlenül elítélsz egy embert akinek az életéről semmit sem tudsz!
2011. júl. 2. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!