Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:
Terembérlést kötelezően kell fizetni vagy csak akkor ha ki szeretnénk sajátítani a termet? Nem nagyon tudom, hogy hogy működik ez ... :)
2011. júl. 2. 11:09
 22/72 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként van aranygyűrűm (köves) a páromnak pedig ezüst karikagyűrűje (bár nem vagyok biztos benne, hogy jó még az ujjára) ill. egy pecsétgyűrűje. Ezek megteszik? Mert akkor még kölcsön sem kellene kérnünk gyűrűt. Már csak a ruha az ami probléma. :) De a kislányom leendő keresztanyukájának az édesanyja varrónő tehát lehet, hogy megbeszélem Vele!
2011. júl. 2. 11:11
 23/72 anonim ***** válasza:

Előtte menj be érdeklődni. De mindenhol kell hogy adjanak lehetőséget az ingyenes házasságkötésre. Lehet, hogy be kell jelentkezni vagy ilyesmi, azt tudakold meg.

A gyűrű miatt meg ne fájjon a fejed. Először is a ti házasságotok lesz, kit érdekel, mit gondol az anyakönyvvezető. Másodszor biztos, hogy ennél sokkal cifrábbat is látott már.

Mondjuk én annyit megtennék, hogy nem az utcáról vinnék tanút, hanem megkérném a húgom, hogy kísérjen el. De ez valójában csak részletkérdés.

2011. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
A tanúk már megvannak. A páromnak a legjobb barátja és nekem egy nagyon kedves barátnőm lesz a tanúm. :) Ezzel nincsen gond.
2011. júl. 2. 11:13
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűen menjetek be :)

A ruhát meg azért gondold végig, mi értelme van csináltatni egy ruhát pont most arra, hogy benn egy perc alatt megesküdtök? Ruha csak akkor kell, ha az ember a násznép előtt mutogatja magát, esetetekben ez nem áll fenn. Majd a templomin :)

2011. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
Akkor majd körbekérdezem a barátnőimet, hátha akad valamelyikőjüknek egy szép kis fehér ruhája, csak hát itt az a gond, hogy olyanra lenne szükségem amibe a pocakom is belefér. :-) Olyan meg nem hiszem, hogy nekik lenne :-)
2011. júl. 2. 11:21
 27/72 anonim ***** válasza:

Mondjuk nagyon szép ezüst kaikagyűrűket lehet kapni itt:

[link]

Én nem vagyok híve a 2 tanus esküvőnek,de az a legolcsóbb(ingyen van azt hiszem),a gyűrű sem muszáj.

Ha még is szeretnéd legalább egy picit megadni a módját,akkor:

-ruhát talász a vaterán-teszveszen (használtan)olcsón,akár alkalmit v. lenge nyári ruhát ami mondjuk fehér,ha olyat szeretnél.

Alkatodat és a stílusodat nem tudom,de ezek valók lennének:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt 1 amit bérelni is lehet:

[link]

-ceremóniára bárki lehet hívni a polgármesteri hivatalba az nem kerül sokkal több pénzbe mit a 2 tanuval.

Utána a szülőkkel és a 2 tanuval el lehet menni egy étterembe ebédelni v. vacsorázni,de akár otthon is megterítetek szépen díszesebben mint ahogy szoktatok és kész.

Ha ügyesek vagytok,nagyon olcsón meg tudjátok csinálni az esküvőt sztem max.40-50-ből is akár mindennel együtt.

2011. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:

terembérletet csak akkor kellfizetned, ha használod.

Ha bementek 2 tanuval hétköznap és csak aláírtok,akkor nem kell se ruha, se gyűrű. Csak aláírjátok a könyvet és kész. 5 perc.

2011. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
nekünk is így volt, utána volt a templomi. A polgáriról mégcsak nem is szóltunk senkinek,csak a szüleinknek. De ők sem voltak ott. Minek arra az 5 percre?
2011. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:

Jó, hát végül is ha ragaszkodsz a fehér ruhához, akkor varrass, de fenntartom, hogy butaság erre a pár percre csináltatni egy ruhát, ráadásul a nyolc hónapos hasadra, szóval többet úgyse tudod hordani.

Amit írtál, hogy van az alján minta, abban simán meg tudsz esküdni és ingyen van. Megint anyukám tudom felhozni, megmutatta az esküvői ruháját, egy citromsárga blúz és egy hupilila miniszoknya volt... és ez semmiben nem befolyásolta a házasságukat :D

2011. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!