Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Én nem tartom fontosnak a drága lagzit, ha máshol is lenne helye a pénznek. Ahogy előttem írták, kölcsön lehet kérni gyűrűt és egy csinos kismamaruhában is lehet esküdni. Otthon a családdal vacsorázni... stb. A szeretet a lényeg, nem az anyagi.
2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
halasszátok kicsit későbbre..
2011. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
48%

Van olcsó karikagyűrű, az enyém kb 7 ezer volt a párommé 11,a méret miatt.

[link]

Milyenk a második, de mi nem rendeltünk, hanem találtunk ékszerésznél ugyan ilyet

2011. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:
Hiába voltunk bátrak ... Egyikőnk sem számított rá januárban, hogy júliusban ilyen rosszul fogunk állni. Azt hittük tényleg csak 2-3 hónapra lesz szüksége ahhoz a páromnak, hogy felépüljön de sajnos az orvos tévedett ... Sajnos pont olyan helyen műtötték ahol ez a gyógyuló, hatalmas, összevarrt seb mindenben hátráltatja őt. 10-15 percnél tovább ülni sem tud egyhelyben. Én nagyon sajnálom Őt és igyekszem mindenben mellette lenni, de sokszor nagyon sokat sírok, hogy nem tudjuk megvenni azokat a dolgokat a babának amire szüksége volna. Tudom, hogy sok dolog abszolút felesleges, ilyenekre nem is szeretnénk költeni. Ruhái már vannak, vettünk neki, illetve kaptunk ajándékba, valamint turiban is sokat vásároltunk. Kiságya is van, már csak ágyneműt kell bele venni, ami még hiányzik az a babakocsi, cumisüveg ilyesmi ... Nekem sokszor majd megszakad a szívem, hogy nincsen pénzünk. Ráadásul orvost is fogadtam, akit már ennyi idő után butaság lenne lemondani, ez sok pénzt vesz el sajnos. De ahogyan már írtam, amikor eldöntöttük, hogy megtartjuk és, hogy magánorvost is fogadok még egyikőnk sem sejtette, hogy a párom ilyen sokáig munkaképtelen lesz. De még így keres munkát, hátha talál valami olyan munkát amihez nem szükséges ülnie vagy ami nem megterhelő. Egyelőre nem sok sikerrel...
2011. júl. 2. 10:56
 15/72 anonim ***** válasza:
második, ha rámész a karikagyűrű megrendelhető képről írásra
2011. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:49


Köszönjük a jókívánságokat! :-) Reménykedünk benne, hogy lesz még jobb is az anyagi helyzetünk, persze a boldogságunk nem ennek a függvénye de azért boldogabbak lennénk ha kicsit több dologra futná a Babánknak!


Egyébként azért nem szeretnénk későbbre halasztani mert sok embert megkérdeztünk, meg mi is úgy érezzük, hogy még is csak szebb az ha a baba házasságba születik és nem csak úgy, egy párkapcsolatba!

2011. júl. 2. 10:59
 17/72 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm egyik délután elment otthonról, az anyja megkérdezte, hová megy, a válasz csak annyi volt: férjhez. Az utcán leszólítottak két embert, ők lettek a tanúk, és asszem 5 évvel később tartottak egy 300 fős lagzit, templommal meg fehér ruhával, mert addigra már volt miből. Sok boldogságot!
2011. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az hogy megesküdtök, semmibe nem kerül. A szüleim pl. nyaralásból hazaérve mentek be, aláírták a papírokat. Strandpapucs, napszemüveg, leégés, ahogy illik. Csak a tanúk öltöztek ki :D Gyűrűjük a huszadik házassági évfordulójukra lett.

Ne adjatok ki most pénzt az esküvőre, jön a baba, ő sokkal fontosabb. Menjetek be két baráttal, írjátok alá a papírokat és kész. Majd a templomi esküvőre vesztek ruhát meg gyűrűt. Most egy fillért se adjatok ki erre, vagy esetleg egyezzetek meg abban, hogy a gyűrűtök a babakocsi vagy a kiságy. Amúgy is lényegesen erősebb kötelék, mint egy fém karika :)

2011. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
De ezért nem fognak megszólni minket ha gyűrű nélkül megyünk oda? Nem lesz egy kicsit fura ez?:) Egyébként a polgári esküvőért akkor semmit sem kell fizetnünk?
2011. júl. 2. 11:03
 20/72 anonim ***** válasza:
nem kell fizetned a félfogadáskor beszaladsz aláírni,amúgy terembérlés 20.000,ha viszel egy cd-t,akkor azt 6000.-ért lejátsszák neked...kizsákmányolás az egész
2011. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!