Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon szinte mindenki (kivéve a sok unatkozó, pihent elméjű vadbarmot) segítséget szeretne kapni épp ezért tesz fel kérdéseket! Aki csak ahhoz ért, hogy kötekedjen vagy, hogy belekössön valamibe az miért jár fel ide? Én normális segítséget kértem, ne kelljen már mindenért magyarázkodnom. Köszönöm azoknak akik valóban segíteni szerettek volna és normális válaszokat adtak a kérdésemre, nagyon hálás vagyok értük!!
2011. júl. 2. 15:40
 62/72 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem hogy lehet ennyi idősen szülni ilyen anyagi háttérrel!Már mind1.Dolgozz,spórolj és lesz esküvő.
2011. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
Hagy tartsam már meg a jogot arra, hogy eldöntsem mikor és mire akarok szülni! Leírtam már ezerszer körülbelül, hogy miért lett ilyen az anyagi hátterünk és, hogy én sem 20 éves koromra terveztem a gyermekáldást. Én nem szaladtam abortuszra, pedig minden második lány ezt tette volna a helyemben, de én megtartottam. Nap mint nap újabb problémákkal nézek szembe, igyekszek őket a legjobb belátásom szerint megoldani és az aki még nem járt az én cipőmben, ne tartsa fenn magának a jogot arra, hogy ítélkezhessen!! Én csupán annyit kértem, hogy valaki tájékoztasson arról, hogy az esküvőt hogy tudnánk megoldani, sem ítélkezést sem véleményezést nem kértem! Aki csak ennyit tud hozzászólni, hogy 20 évesen minek szülni ilyen anyagi háttérrel az inkább ott a monitor előtt mondja el ezt magában és tartsa is meg magának ugyanis van elég bajom és nincs kedvem még ilyen hülyeségek miatt is idegesíteni magam... Csak segítséget kértem de úgy tűnik mindennek megvan az ára ...
2011. júl. 2. 18:45
 64/72 anonim ***** válasza:
68%
ha nem tetszenek a válaszok akkor nem kell ide írni.
2011. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Nyugodj meg.

Sokan csak irigykednek, mert Te fel merted vállalni azt amit ők nem.

Amúgy is nem tudhatjuk, hogy hogyan is fogant az a baba. Lehet, hogy gyógyszer vagy gumi mellett de nem is ez a lényeg. Összejött és fel merte vállalni, hogy 20évesen megszüli és felneveli azt a gyereket a legjobb tudása és anyagi helyzete szerint.

De!Van olyan ismerősöm akinek 50évesen jött össze a baba.(vagyis ennyi az apa az anya 40körül). 2szobában laknak 6an, nincs a házban áram, most kötik le a vizet, nincs egy rendes kiságy a kicsinek nincs semmije. Ja a pasi nem dolgozik, iszik, veri a családját. Ehhez képest ez a kis 20éves kis "csitri"(elnézést a kifejezésért) sokkal felelősségteljesebb mint a másik esetben az 50éves öregember. Ennyit a korról.

Így kedves kérdező fel a fejjel és ne hallgass azokra akik itt kötekednek veled.

2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:

Jobban örülök annak, hogy valaki 20 éves szül mint 30-40.

Azt is elhiszem hogy szeretnél férjnél lenni, mint sokan mások. De azt az esküvőt halaszd el későbbre, most ne ezen agyalj, hanem azon, hogy a leendő gyermekednek mindene meglegyen mire hazakerül a kórházból.

Próbáljatok annyi pénzt össze spórolni, hogy a gyűrűt megtudjátok venni és neked pedig ne kölcsön ruhában kelljen lenned.


Egyébként meg, ha egyedül álló vagy akkor egy kicsivel több pénzt fogsz kapni a gyerek után, ha ennyire rossz anyagi helyzetben vagytok akkor nálatok minden forint számít.

2011. júl. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
48%

22:57:


miért felelősségteljesebb? Szintén a semmibe szüli a gyereket..


Persze, legyen bejelentve egyedül álló anyának és még pumpolja az államot... (azaz az adónkat...) gratulálok.

2011. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszenek a válaszok ... Mármint milyen válaszokra gondolsz? A kötekedésekre és a kritizálásokra? Én ezeket nem minősíteném hasznos válaszoknak, ugyanis NEM véleményekre voltam kíváncsi. Ha azt szerettem volna megtudni, hogy kinek, mi a véleménye a terhességemről, akkor a kérdést is így fogalmaztam volna meg, de ez sehol sem szerepel!! Úgyhogy továbbra is kérek MINDENKIT, hogy aki csak rosszindulatú megjegyzéseket vagy kötekedő, okoskodó "válaszokat" tud adni, az inkább tartsa meg magának!

A kedves utolsó válaszadónak hívnám fel a figyelmét arra az aprócska elfelejtett dologra, hogy nem szeretnék egyedülálló anyaként bejelentve még több pénzt kisajtolni az államtól, nem vagyok az az élősködő fajta. Akkor nem szeretnék mindenáron összeházasodni a párommal, pedig én is nagyon jól tudom, hogy így kevesebb pénzt fogunk kapni, de most egyáltalán nem a támogatásokról volt szó, hanem arról, hogy hogyan oldjuk meg ezt a helyzetet? Egyébként pedig nem kell engem úgy beállítani, mintha valami roma származású ember lennék aki a segélyre szül egy rakás gyereket és elvárja, hogy eltartsa az állam és esze ágában sincs dolgozni. Nem fogom leírni még ezerszer, hogy a párom dolgozott és, hogy miért tartunk ott ahol tartunk, én is dolgoztam, most sajnos nem tudok dolgozni pedig hidd el bármilyen munkát szívesen elvállalnék de egy 8 hónapos terhes nőt nem alkalmaznak sehol, pedig én aztán nem vetem meg a munkát! Én ajánlanám, hogy mielőtt szurkálódásba kezdene itt sok ember, kicsit képzelje bele magát a másik helyébe, aki feltett egy NORMÁLIS kérdést és várt rá NORMÁLIS válaszokat és már is rájönnétek, hogy az amire a kérdezőnek a legkevésbé sem hiányzik az az, hogy még pluszba vadidegen emberek rosszindulatú megjegyzéseit hallgassa. Pláne úgy, hogy itt senki nem ismer senkit és így ítélkezik más emberek fölött ... Lehet, hogy én egy kis fiatal "csitri" vagyok de megtanultam, hogy ítélkezni soha, senki fölött nem szabad mert senki sem tudhatja, hogy neki mit tartogat a jövő! Én pedig továbbra is fenntartom, hogy semmilyen megvetésre nem szolgáltam rá!

2011. júl. 3. 22:55
 69/72 anonim ***** válasza:

nem rossz indulatból írtam, hogy ha egyedül álló vagy akkor kicsit több pénzt fogsz kapni, nem is gondoltam arra hogy azért szülsz gyereket, csak ha így megvagytok szorulva akkor szerintem jól jönne a kis plusz is. És ahogy írtam, próbáljatok meg annyi pénzt össze spórolni, hogy saját ruhád legyen és a gyűrűt is megtudjátok venni.

Én gyűrű nélkül nem házasodnék, legalább az legyen ha már lagzira nem telik.

2011. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
Ezt nem Neked írtam, hanem annak a válaszolónak aki legutoljára írt :-)
2011. júl. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!