Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/151 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy azért néhányan mellettem álltok. Már átgondoltam mindent. Tudom, hogy nekem sem lesz könnyű, mert lényegében én vagyok akkora marha, hogy meg tudtak csalni. Megleszek alázva én is (már meg vagyok),de nem érdekel. Jelen pillanatban csak bosszúra szomjazom. És nézzük a jó oldalát a nászútra összepakolt cuccot így legalább nem kell visszahozni. Mehet mindenki a tényleg SAJÁT házába.
2011. okt. 12. 09:39
 32/151 A kérdező kommentje:
három hét még hosszú idő. ha addig kiborul a bili hát boruljon, mert jelen pillanatban iszonyat nagy fortyogó láva van bennem. De ha nem, hát istenem. "Az vesse rám az első követ,ki életében még soha nem hibázott"...
2011. okt. 12. 09:41
 33/151 cirmos62 ***** válasza:
75%
Nahát, ha valóban így van, akkor is rossz húzás lenne ez a megrendezett cirkusz. Ha párod szemét is volt, Neked nem kellene feltétlenül ilyen durván reagálni. Már csak azért sem, mert a meghívott vendégek is nagyon kellemetlenül éreznék magukat, hiszen esküvőre készülnek, nem pedig egy botrányos összeveszés tanujának, és ahogy már írták is fentebb, felesleges kiadásba vernék ők is magukat. Persze Te ismered a családod, lehet hogy élveznék ezt az átlagosnak éppen nem mondható "ünnepséget".
2011. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/151 anonim ***** válasza:
35%

Ez egyre cifrább. 6 fős bőségtál 5 ezerért? Mikor voltál utoljára étteremben? Egy leves minimum 600, de ha az ki is marad, egy főétel desszerttel alsó hangon 1500-2000 Ft. A tálak 2, max. 4 személyre vannak, 5-re nincsenek, mert 5 ember nem nyúlkál át egymáson ünneplőben. De tegyük fel, hogy mégis van 5 személyes tál, végülis mindent a vendégért. Desszert, italok nem lesznek?

Veled ellentétben én már szerveztem esküvőt.

2011. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/151 anonim ***** válasza:
59%
és akkor 3 hétig mosolyogsz és minden este szeretkezel vele?
2011. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/151 anonim ***** válasza:
65%

Én megértelek édes a bosszú meg minden..

De gondolj bele abba is, hogyha ezt megcsinálod utána nagyon össze fogsz törni..

Inkább borítsd a bilit most ki, és ne húzd el a dolgot még 3 hétig..

Hiszen így az esküvő napjáig jópofizni kell mindennap vele..

Én már ma összepakolnám a cuccait és kiraknám, esküvőt lefújnám..

2011. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/151 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jó ötlet:)
2011. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/151 Andizsuzsi ***** válasza:
60%
Többször is feltették itt a kérdést, amit gondosan elkerülsz, most én is megkérdezem: Nem undorodsz magadtól, amikor ágyba bújsz vele? Amikor tudod, hogy megcsal, hogy nem fogsz hozzámenni, de azért lefekszel vele? Mert gondolom megtörténik, különben már borult volna az a bizonyos bili.
2011. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/151 anonim ***** válasza:
62%
A te bánatod egyedül a tied, mint ahogy az enyém sem tartozik másra. És nem adnám meg senkinek azt az örömöt, hogy lássa az én lelki nyomorúságomat.Átvertek. Rájöttél. Tisztázd ki a pároddal, mert ez tényleg csak kettőtökre tartozik. A rokonaid(barátaid)előtt pedig magadat járatod le azzal, hogy bizonyítékot mutatsz be arról, hogy valaki elfüttyentette mellőled a párodat. Ennyire gyenge nem lehetsz. Na sírd ki magad, aztán felejtsd el ezt az egészet.
2011. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/151 cirmos62 ***** válasza:
41%
...de tényleg, hogy viselkedsz vele abban a három hétben?
2011. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!