Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
59%
akkor sincs veszteség ha szétmentek, mert volt egy jó buli :D
2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 anonim ***** válasza:
82%

Ő megérdemelné. Kérdés, hogy te megérdemled? Amennyire őt megalázod ezzel, épp annyira saját magadat is. Tudom, édes a bosszú, én sem vagyok szent, szóval valószínűleg én is megpróbálnék valahogy alárakni, de nem így. Ez egy filmben marha jó lenne, de ez a valóság.

Akkor már inkább azt csinálnám, hogy lefújnám az egész esküvőt, de valahogy úgy, hogy ő ne tudja meg, úgy csinálnék, mintha javában készülnék rá, aztán pofára esne, ha a "nagy napon" senki nem lenne ott. Persze ezt nem tudom, hogy lehet megcsinálni, csak egy kósza ötlet volt. De azt biztos nem vállalnám, hogy magamat is így megalázzam ennyi ember előtt.

2011. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/151 anonim ***** válasza:
83%

Elég nyűgös lennék,ha egy rokonom, vagy barátom meghív egy esküvőre, felöltözöm,ajándékot veszek, aztán ilyen olcsó módon fuccsaba megy az egész.

Bib.szolmindenkivel. De leginkább magaddal.

Miért nemm ülsz le veleés tisztázod a dolgokat?

És azóta,hogy megvannak a fotók mosolypgsz rá és szeretkezel vele? És az esküvőig még ezt fogod folytatni?

2011. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 anonim ***** válasza:
61%

nem vagyok gonoszkodáspárti, de ez ahogy írod és főleg nem sok ember előtt, HATALMAS! remek bosszú, főleg h ő akart közös videót és a 2 családnak sem kell magyarázkodni, így egyértelművé teszed h mi történt, nem lesz senkiben kétség, a vőlegény családjában sem. Egy dolgot viszont ajánlok, utána felejtsd el a pasast, ne engedd vissza ha visszakönyörgi magát és próbálj meg továbblépni. Ereszd ki most a haragod és előre tekints! sok sikert:-)

ui: és a gépeden töröld ennek a honlapnak a nyomait, nehogy rájöjjön mire készülsz;)

2011. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 A kérdező kommentje:
Nos, hat fős bőségtál 5000 Ft. Drágáim,nem vagyok nívós,és nem kamu kérdés. De ki hogy gondolja. És ki mondta, hogy hozzá megyek?????? Írtam,hogy NEM a válaszom, nem pedig igen... Szerintem megérdemli. Egy nő sok mindenre képes ha bánatos. Én pl erre. Januárba lennénk együtt hét éve. Ezek szerint a hét év alatt akármikor megcsalhatott,csak most derült ki. Miért kéri meg a kezem,ha mást szeret? Vagy ezzel akarna kiengesztelni? nem tudom,de egy biztos,okozok még én is meglepetést.
2011. okt. 12. 09:34
 26/151 anonim ***** válasza:
74%
Nem nézünk hülyének, ezek a bizonyítékok egyértelműek. Csináld, amit jónak látsz, megérdemli, amit veled tett, az rosszabb. A rokonoknak pedig (eleve nem is lesznek sokan) legalább nem lesz kérdés, hogy miért mentetek szét.
2011. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim ***** válasza:
22%
/kezdem megérteni miért csalt meg/
2011. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egy kicsit túlzás lenne a családtagok és a barátok előtt az esküvőn, hogy mindenki ezen csámcsogjon egy darabig, de ha ez téged nem zavar, akkor tényleg nyugodtan, megérdemelné a pasi.


Finomabb variáció, hogy otthon megmutatod neki a kisfilmet és amíg ő nézi, addig Te szépen összepakolod a cuccát.

2011. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképpen ne csináld. Tudod, miért? Mert ezzel éppen az ő szintjére süllyedsz le! Ha így van, ahogy írtad, akkor a "párod" egy kétszínű, sunyi alak. De azzal, hogy elhiteted vele (és a vendégekkel) az esküvőt, ahol aztán egy ilyen teátrális, hisztérikához illő jelenetet rendezel, te magad is kétszínűnek fogsz látszani. A párkapcsolati problémák két emberre tartoznak, legalább te legyél olyan gáláns, hogy leülsz vele számot vetni, hogyan tovább, kell-e ez nektek így. Ha pedig meg szeretnéd tárgyalni a jelenlévő 11 rokonnal/baráttal az ügyet, azt is inkább egyszerű beszélgetés, és ne egy rendezvény keretében tedd. Az emberek azért mennek esküvőre, mert csodálatos a hangulata, árad a boldogság, sugárzik a pár, és természetesen az "igen" a csúcs. Olyan hangulatrombolást, mint hogy te ilyen amerikaifilmesen "nem"-et mondasz be... hát, ezzel nagyon nem lennél tekintettel a többiekre :S
2011. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem elég lenne, ha megmutatnád neki a bizonyíték képeket és közölnéd vele, hogy lebukott és továbbiakban nem tartasz igényt a társagára.Ha megakarod alázni, az jobb ötlet lenne talán, ha elküldenéd neki a fotókat és a személyes cuccait csomagban, mondjuk, a munkahelyére, jót derülnének legalább a kollégái és nem a Te rokonaid.

Tudod, azzal, ha a saját hozzátartozóid szeme láttára , akik véleménye, gondolom számít neked, megcsinálod ezt az esküvői lejáratást, azzal magadat is megalázod kicsit.Biztos haragudni fognak a párodra, de rád is lehet, hogy úgy gondolnak majd egyesek, hogy "na, szép kis párt szedett össze, "minek kellett ez a cirkusz?",stb.

A saját ismeretségi körödben inkább ne is részletezd, miért mentetek külön.Elég, ha annyit mondasz, "kifáradt a kapcsolat", vagy valami más rövid, sablonos választ.Ha elkezded taglalni a párod szemétségét, egy kalap alá fognak venni vele és komolytalannak fognak tartani, max némi sajnálatot érsz el, jobbat nem.Ilyenek az emberek.

2011. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!