Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Égés a násznép előtt Drágám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égés a násznép előtt Drágám? Hát garantálom. Szerintetek totális háború?

Figyelt kérdés
Párommal 6éve vagyunk együtt,és soha de soha nem akarta megkérni a kezem,azt vallotta,papír nélkül is lehetünk boldogok.Van egy gyönyörű 22 hónapos kislányunk,és tényleg boldogok...voltunk.Nos,történt,három hónapja megkérte a kezem,hirtelen,tök váratlanul.Sokkot kaptam,mert totálisan nem számítottam rá,életem leggyönyörűbb napja volt.Három hét múlva lesz az esküvőnk.Mi a baki?Az,hogy megcsal.Igen, meg,honnan tudom?Rajta kaptam,és ismét sokkot kaptam.Világ összeomlás,szédülés,stb,de nem szóltam róla Neki,hogy tudok a dologról.Kiderült,már majdnem egy éve együtt vannak.Ajánlottak egy lesifotóst,hát felfogadtam.Miért? mert párom azt szerette volna,hogy a házasságkötés alatt menjen egy kis videó az elmúlt 6évünk képeivel,és ezeket rám bízta,válogassam össze.Én ebbe belerakattam az újdonsült "arával" készült képeket,aki bizony nem én vagyok.Ez a filmecske kb akkor éri el a tetőpontot (10 perc, mikor a násznép már bent van,elindul),amikor kimondom a boldogító NEM-et.Megérdemli szerintetek? 6év van mögöttünk,egy csodás gyermek.Csak azt nem értem,miért akar feleségül venni,ha már van más az életében?
2011. okt. 12. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/151 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem te fogsz égni.Legalább annyira mint ő, ha nem jobban. Mert ki lenne az a hülye, aki hozzámegy valakihez, aki 1 éve csalja? Csak akiben semmi öntudat nincs.
2011. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/151 anonim ***** válasza:
85%
Égés lenne neki az tény, de nem csak vele szúrnál ki és nem csak neked kerülne sokba. Gondolj azokra, akik szeretnek téged és miattatok verik magukat költségbe. Szerintem ezt egymás között intézzétek el, biztos van más hatásos módszer is, amivel megleckéztetheted.
2011. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/151 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok, voltam a helyedben (mármint ami a megcsalást illeti), akkor én megbeszéltem... Aztán nem változott semmi. Ma én is azt tenném, amit te. Mi házasok voltunk, két gyerekkel...
2011. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/151 anonim ***** válasza:
31%
3 hétig képes vagy még hozzábújni, vele aludni?
2011. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/151 anonim ***** válasza:
71%
Uhh. Mint valami film.
2011. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/151 A kérdező kommentje:
elsőnek írom, leírtam kommentbe, hogy derült ki. Sajnos pechére az én bankkártyám használja,és bizony három napja mikor ezt az egészet eldöntöttem,hogy így legyen, hamarabb jött haza, zuhanyozni állt,és kapott egy smst. Elolvastam,kitöröltem. Furcsálltam mindig, miért az az sms az utolsó a telefonjában,amit még 3 hete küldtem, de rájöttem, hát azért mert mindent töröl azon kívül.
2011. okt. 12. 09:26
 17/151 anonim ***** válasza:
56%

11 ember 10 ezer Ft-ból maximum egy menzán lakik jól.

Szerintem ez egy kamu kérdés.

2011. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/151 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Én azt mondom, ne csináld. Nem őmiatta, magad miatt. Nagyon nem éreznéd jól magad te sem, és gondolj pl. a szüleidre. Vetítsd le neki előző este, és mondd le az esküvőt. Az is nagy pofon lesz.
2011. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/151 A kérdező kommentje:
nyalogatás alatt seggmarkolás, csók. Ezt azért nem csinálja minden ember a barátaival vagy pl egy idegennel. vagy másnál szokás??? nem tudhatom, csak ilyen fényképeim vannak, de most, hogy mondjátok,lehet csak ráretusálták őket egymásra... most komolyan, szerintetek életem legszebb napját ami elvileg annak kellene,hogy legyen, elbasznám csak azért, mert elvileg valamit félre nézek? Hát annyira hülyének ne nézzetek. Megéltem már egy s mást...
2011. okt. 12. 09:29
 20/151 anonim ***** válasza:
92%
Az Igen vagy a Nem kimondása általában megelőzi a fotóalbum nézegetést. A Nem kimondása után hogyan jutsz el addig, hogy sor kerüljön az album nézegetésre?
2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!