Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
98%
Szegény menyasszony:( Nehéz helyzetben vagy..amugy őszintén,van olyan,aki ezt nem nézi rossz szemmel?Szerintem nincs,maximum aki maga is igy tesz vagy tett..
2009. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
86%

Teritsd a baratodat eszhez!!! Egy ilyen jellemtelen alak aki az eskuvoje elott meg mast kef.l soha nem fog megvaltozni. Egy ilyen alak nem is erdemli meg hogy boldog legyen az eletben. Egy komolytalan, felelotlen, onzo buta alak. Normalis ember aki felelosen gondolkozik ilyet nem csinal. Mert egyaltalan ki kenyszeriti ot hogy osszehazasodjon valakivel? Senki. O sajat maga becsapja sajat magat.

Elje az eletet, csinaljon amit akar, de ne tegye tonkre masnak az eletet.

Azt viszont nem ertem, hogyan nem tudhat errol a leendo feleseg? Esetleg csak nem akar errol tudni, vagy mi?

2009. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

Igen, a kedves barátom egy másik nővel "kecmecel" én meg -mivel szeretem ezt az idiótát- falazok neki, és holnapután a házassági tanúja leszek.

A menyasszonya is a barátom, én vagyok a legnagyobb sz@rban, mert nem tudom, tudjátok, hogy álljak oda az oltár elé ilyen hazudozás után, mivel vallásosnak tartom magam.

2009. máj. 18. 23:13
 14/68 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha vallásos vagy, akkor egyértelmű, hogy egyrészt ne tegyél hamis tanúbizonyságot, másrészt pedig ne hazudj. Szerintem tálalj ki a lánynak, még ma este. A "barátod" pedig húzzon a búsba, ilyen jellemtelen alak nem érdemli meg a barátságodat.
2009. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim válasza:
25%
Nem tudok állást foglalni, de ez a harmadik csak mostanában derült ki vagy már régóta, folyamatosan tart a l'amour?
2009. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
16%
Nem adok hosszú életet ennek a házasságnak, de szerintem nem a te dolgod, hogy meghiúsítsd. Majd alakulnak a dolgok maguktól, te ne aggódj emiatt. Az érzelmek nem parancsszóra működnek, az életben nem csak fehér és fekete van. Ha a legjobb barátod, falazz neki, ez a kettőjük problémája, nem a tiéd.
2009. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem két ember problémája, ha egyszer a harmadiknak kell falazni. Döntened kell: továbbra is hazudsz a menyasszonynak (aki ugyancsak jóbarátod), becsapod, segítesz őt becsapni és megalázni, és cinkostársa leszel egy jellemtelen alaknak, vagy pedig összeszeded magad, és tiszta vizet öntesz a pohárba.
2009. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de most már abszolút elbizonytalanodtam.

Jogom van beleszólni egyáltalán? Annyira jó fejek együtt a barátomék, csak ez a kis ribanc belesz.rt a dolgokba, legszívesebben elverném.

2009. máj. 18. 23:34
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van beleszólni. Sőt, kötelességed. Vagy inkább elnéznéd, amint a "barátod" sorozatban megcsalja a feleségét, és te ennek falazol? Ne feledd: te is hibás vagy, mert falaztál neki. A barátom nem azért a barátom, hogy a becstelenségben is vele tartsak...
2009. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
10%
Az is lehet, hogy a barátod kissé bepánikolt a házasság véglegességétől (nincs több félrekamatyolás), és még utoljára kiéli magát. Lehet, hogy az esküvő után magától is abbahagyja.
2009. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!