Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
98%

Azért írd meg nekünk mi lett! :)


Egyébként ha azt írod, hogy a jövendő feleség is a barátod, akkor még inkább jogod van beleszólni. Én hasonló esetben hálás lennék neked. Tudod lehet, hogy a barátod barátságát elveszíted, de kell neked egy olyan ember közeli barátsága aki ennyit hazudozik. Más esetbe téged is simán átvágna ugye tudod.

És nem az a gond, hogy más nővel van, hanem hogy nem vállalja föl, hogy nem kellene megnősülni.

A jövendő feleségének is joga van a boldogsághoz olyan valakivel aki tényleg szereti, és nem csak látszatboldogságban élni.

Lehet hogy elsőre megharagszik rád mindenki, és lehet hogy a nő el se hiszi erről a tetűrről hogy tényleg mit művel, és hozzámegy. De majd később hálás lesz neked.


Tényleg írd meg mi lett. Még akkor is ha hallgattál :)

2009. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
99%

Na mi lett vajon a sorsa??? Érdekelne...


Én biztos nem lennék tanú ilyen helyzetben. Elmondanám a kedves vőlegénynek, hogy így nem vállalnám a tanú szerepét. Aztán mindenki arra gondol amire akar.

2009. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
99%
Ne vállald a tanúskodást.Mindenféle erkölcsi kategória szerint bűn. Sajnos.
2009. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
98%
Ha pedig mégis akarnak, úgyis összeházasodnak most, vagy később, ha ezt el tudják rendezni. Jól érzed szeritnem, hogy van felelősséged az ügyben. Szólj a lánynak. Nekem nyitották mér fel a szemem, majdnem belepusztultam, de utóéag hálás vagyok.
2009. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
98%
Én a "baráttal" beszélnék elsősorban.Elmondanám neki hogy csak tiszta lelkiismerettel tanúskodom számára.Mert nekem az fontos.A menyasszonynak nem szólnék,ezt a részét rábíznám.
2009. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
89%
Mivel falazol a barátodnak már beálltál egy sorba és választottál. De egy kicsit próbáldd magad az állítólag menyasszoy barátod helyébe képzelni magad! Élete legboldogabb napjára készül és azt hiszi hogy most megfogta az isten lábát! Közben pedig hü..nek nézik és röhögnek a háta mögött. Én is esküvő előtt állok és haszonló helyzetben bármiylen gáz lenne is visszamondani a lagzik 2 nappal előtte nagyon megköszönném ha elmondanák hogy "hé kislány nézz körül hogy kihez mész hozzá!" Gondolj bele hogy 2-3 év mulva amikor kiderül miylen egy féreg a pasas és válni akar a most még ifjú ara egy gyerekkel esetleg hogy fogsz majd a szemébe nézni mikor egy kisgyerekkel hurcolkodik otthonról és kezdd új életet egy gyerekkel esetleg! Ha igazán a barátod mind a két fél akkor fel kell vállalnod hogy a menyasszonyt is felviágosítsd és ne a bárátodnak fedezz. Nem mellesleg a barátod sem hozna ilyen helyzetbe ha tényleg jóban vagytok!Légy észnél!
2009. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
32%

Mond a barátodnak hogy hagyja abba ezt a kapcsolatot,a barátnőjének, aki nem a menyasszony,hogy fejezze be ezt,

mert a barátod nemsokára házasodik. És mondd meg a barátodnak hogy mondja el a menyasszonyának,mert milyen házasság az ami hazugságra épül?

2009. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
30%

Holnap lesz az eskuvo?

Azt irtad, hogy a baratodat mindig is a fark. iranyitotta, tehat akkor a menyasszony is tudhatja, hogy kihez akar hozzamenni.

En is azt irtam korabban, hogy szoljal mindkettonek, boritsd a bilit.

Viszont azt nem akarom elhinni, hogy azert, mert a menyasszony homokba dugja a fejet, nem akar tudni arrol, hogy milyen alak a volegeny, miert neked kellene elmondani?

En ismerek olyan part, ahol a ffi ugyanolyan mint a te baratod. Keptelen egyetlen novel agyba bujni csak, folyamatosan nozik, csak a szex miatt. De megnosult, es nyilvan a felesege tudott mindig is arrol, hogy milyen a pasi. De azt mondja a feleseg, hogy o azt gondolta, hogy majd megvaltozik ha osszehazasodnak, ha babat vallalnak, ha epitkezni kezdenek...stb. De azt kellett vola megerteni a menyasszonynak, hogy a ferje egy orok Casanova, es soha semmi nem fogja ot megvaltoztatni. Azota mar van 2 gyerekuk, es hol egyutt, hol pedig kulon elnek.

Akkor azt mondom, hogy nem te, mint jo barat vagy a hibas, hanem egyertelmuen ok ketten. A menyasszony is es persze a volegeny.

Lehet hogy ha szolnal, akkor te lennel a gonosz, a rosszakaro, es bekeverne csak. Es osszehazasodnanak.

Irjal ha itt vagy meg!

En nem hibaztatlak, mert nem hiszem el, hogy a menyasszony nem lat! Nem hiszem el hogy nem tudja, nem ismeri 100%-ig a volegenyt. Ha pedig nem ismeri elegge, akkor miert akar hozzamenni?

2009. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
96%

Mi ujsag?:)

Meglett az eskuvo tartva? Szoltal? Te lettel a tanu?

2009. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
4%
TUTI NEM SZOLT! GYÁVA FÉRFIFAJZAT! HA SZOLT VOLNA MÁR ELBÜSZKÉLKEDETT VOLNA VELE ITT
2009. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!