Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
98%

23:51-es:

hát ööö, nálunk van szerelem, nincs házasság, van 10 együtt eltöltött év, és nincs félrekamatyolás. És úgy látom a baráti körömön, hogy nem vagyok kivétel.

2009. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
44%

23:54-nek:

Nem sok életismereted lehet. Az úgy szokott végződni, hogy a férj(jelölt) tagad, és a végén a barát lesz nagy ívben kirúgva azzal, hogy irigységből vagy ki tudja milyen okból meg akarta hiúsítani a házasságot.

2009. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
62%

"10 együtt eltöltött év, és nincs félrekamatyolás"


Ha elkezdeném összeszámolni, hány olyan nőtől hallottam már ilyesféle kijelentést, akinek a férje röptében a legyet is...

Nem mondom, hogy nincsenek hűséges emberek, meg tényleg félrelépésmentes házasságok, de nem ezek vannak többségben. Csak hát csukott szemmel élni, meg másokat elítélni, sokkal kényelmesebb és biztonságosabb.

2009. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
99%

23:57-nek: nos, voltam ilyen helyzetben, de persze te ismeretlenül jobban tudod. Én voltam az a barátnő, akit két héttel az esküvő előtt a vőlegény arra kért, hogy falazzak neki (miután rajtakaptam a nőjével, konkrétan dugtak). Mondtam, hogy egy nagy frászt. Szóltam a menyasszonynak, mindent elmondtam. Lett nagy botrány, engem persze mindenki utált. Túléltem.


Esküvőt megtartották, rá két hónapra sírva hív fel a csaj, hogy kiderült, hogy a férje hónapok óta (tehát még a jegyesség alatt) megcsalja, a másik nő gyereket vár. Mindezt úgy, hogy a feleségének beadta a "még nem akarok gyereket"-dumát. Félév múlva el is voltak már válva, a lány most kiegyensúlyozott kapcsolatban élt, a férfi pedig azóta még egy másik nőnek is csinált gyereket.


A tanulság ebből csak az volt számomra, hogy én a lelkiismeretemnek el tudtam számolni, becstelenségben nem vettem részt. Aztán hogy más mit kezd ezzel a tudással, az már az ő baja. Ha azt feltételezik rólam (barátként), hogy irigységből vagy más okból képes volnék meghiúsítani a házasságukat, akkor bocs, de nem én vagyok az az ember, akit a barátjuknak fognak nevezni.

2009. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
98%

00:01

ugye nem baj, ha a megcsalást nem tartom jónak? Nem értem, miért kell mindig azzal jönni, hogy könnyebb csukott szemmel élni. Elég nyitott szemmel élek, és pontosan tudom, hogy a párom nem csal meg. És én sem őt. Nálunk ez nem divat.

2009. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

Nagyon helyes 00.11-es! Én sem!

(azért velem is szóba állhatnátok)

2009. máj. 19. 00:17
 37/68 anonim ***** válasza:
98%
Bocs. :) Én már csak ismételni tudom magam. Ha a véleményem érdekel, akkor szerintem mondd meg a lánynak, és minél hamarabb.
2009. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
98%

Jesszus, első dolgom lenne hogy elmondom mi történt, ha már most ilyen akkor mi lesz a házasság után? Semmi értelme, pár hónap és elválnak, az sokkal rosszabb lesz mintha most tudná meg a menyasszony.

Egyáltalán az ilyen pasi minek akar házasodni? Nem neki való, ha csajozni akar akkor csajozzon, ne házasodjon. Szerintem mindkettőjüknek csak jót teszel azzal ha elmondod az igazat a menyasszonynak. Vagy névtelenül írj neki, ha nem akarod hogy megtudják te mondtad el.

2009. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
98%

Nos, ha nem mondod meg neki, és kiderül később, minthogy minden kiderül előbb-utóbb, akkor még jobban fog utálni, mintha elmondod.

Ha nekem két nappal az esküvőm előtt jönne valaki ezzel, akkor tuti, hogy utálnám érte, mert ugye a rossz hír hozója. De, amint túl lépek az utálom a világot, miért pont én korszakon valószínűleg megköszönném, hogy ha az utolsó percben is, de felnyitotta a szememet, hogy mégis kihez is akarok hozzá menni.

No és, mit tehetnél egy-két nappal előtte? Hát elmondhatod neki. Ugye még az esküvőn is megkérdik, hogy tud-e valaki olyanról, ami miatt nem házasodhatnak össze. Amíg nem ment hozzá nem késő. Utána viszont szemétség, mert hagytad hozzámenni. ;)

2009. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
98%
önts tiszta vizet a pohárba!
2009. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!