Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
13%
Az is lehet, hogy a barátod nem egy monogám alkat. Attól még lehet nagyon jó férj. Rengeteg pasi van, aki egész életében diszkréten félrejárogat, mégis boldogan élnek a feleségükkel (akik többnyire meg vannak győzödve, hogy az ő férjük a hűség mintaképe). Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.
2009. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
Akik a vőlegényt azzal mentik fel, hogy nem monogám alkat, és bepánikolt az esküvőtől, kérdezném: ha a menyasszony csinálná ugyanezt (tehát diszkréten megcsalná a vőlegényt, és a koszorúslány falazna neki), arra mit mondanának? Azt, hogy még egyszer utoljára ki akarja élni magát?
2009. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartoznak össze, mert ha összetartoznának, a haverod ezt nem tenné meg. Hm? Nézd, én egy olyan családban nőttem fel, ahol a szüleim szintén hazugságra építették a házasságukat, kiderültek a dolgok, megromlott minden, és én iszom a levét, és nem tehettem semmit annak érdekében, hogy jobb legyen, mára odáig jutott a dolog, hogy minden naposak a veszekedések, és nincs olyan hét, hogy legalább egyszer ne sírnám véresre a szemem. Huszonéves vagyok, és nincs pénzem elköltözni (és most szűnt meg a munkahelyem is). Ha te hagyod őket összeházasodni most így, hogy hazugságot is belevisznek, akkor hozzájárulsz egy ilyen családi légkörhöz és a leendő gyerekek sanyarú sorsához. Egy házasság nem épülhet hazugságra, mert az igazi szerelembe a hazugság nem fér bele. Nekem az igazi sose hazudott, és én se neki, és bár eltávolodtunk, mert a szüleimtől félt, és nem találtunk megoldást, és mindkettőnknek fájt, ő is nyitva hagyta a kiskaput, és bár ő önmagát erőszakolva új életet kezdett, nem zárt ki teljesen az életéből. Én pedig így távolról is ugyanúgy szeretem, nekem más a helyzetem, nekem itt egy szörnyű minta, amit nem akarok tovább vinni, én nem tudtam új életet kezdeni.

Ha te nem borítod a bilit, akkor te is vétkes leszel abban, ha ez a házasság visszavonhatatlan károkat fog okozni. Most azt mondom, hogy mindegy, hogy most vagy később borítod a bilit, csak ne legyen túl késő, mert ha a haverodnak nem ez lesz az egyetlen hazugsága, akkor gyerekek is sérülhetnek, és azt nem kéne.

2009. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
50%
23:45-as: maximálisan egyetértek. A kérdezőnek: szerintem tudatosítanod kell magadban azt, hogy bizony te is hibás leszel azért, ha ez a kapcsolat megromlik. Tudod: vétkesek közt cinkos, aki néma.
2009. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

Persze, hogy lehet, köszi, de ÉN MIT CSINÁLJAK???? - így két nappal az esküvő előtt?

A családjuk előtt soha többet nem állok meg, ha borítom a bilit! Szeretem a barátomat is nagyon, de mnindíg a farka vezérelte.

2009. máj. 18. 23:47
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a menyasszonnyal. Inkább most, mint esküvő után, esetleg gyerekekkel. Derüljön ki. És vállald fel, hogy falaztál neki, legyen már bátorságod. Most fontosabb az, hogy mit szól a családja? Vagy az a fontos, hogy a lelkiismereted tiszta legyen, és hogy a menyasszonyt megóvd egy ilyen alaktól?
2009. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Köszi 23.45-ös, közben írtam.
2009. máj. 18. 23:51
 28/68 anonim ***** válasza:
36%

23:45-nek:

Ha a nő lépne félre, ugyanezt mondanám. Itt nem felmentésről van szó, hanem a valóságról. Nézzetek már körül, emberek, ez a világ már rég nem az életen át tartó házasságokról szól, hanem szerelmekről, elválásokról, félrekamatyolásokról, párhuzamos kapcsolatokról, néhányéves házasságokról stb., miközben mindenki játssza az erkölcscsőszt és elítél mindenki mást mindenért.

2009. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

Holnap hívd fel telefonon a lányt, és mondd meg neki, hogy találkozni akarsz vele, fontos. És négyszemközt mondd el neki. Kérd meg előtte, hogy előbb hallgasson végig. Kérj tőle bocsánatot (haragudni fog rád, ez biztos), de mondd meg azt is, hogy tisztességtelennek tartod, amit a vőlegénye művel. És hogy inkább most szóltál, mint későn. A döntés úgyis az övé. Ha így is férjhez megy hozzá, az már az ő baja. Mondd el neki azt is, hogy te is haragszol a barátodra ezért, és hogy mellette (a menyasszony mellett) fogsz kiállni. Mert felelős vagy érte.


És számíts arra, hogy nagy botrány lesz belőle. De én amondó vagyok, hogy inkább most egy nagy botrány és lefújt esküvő, mint az, hogy két év múlva megjelenjen itt az a kérdés, ami szinte hetente ismétlődik: "kisbabám van, a férjem nem törődik velem, cselédnek használ, megcsal, de nem tudok válni, mert itthon vagyok a babával."

(23.49)

2009. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, áldanám a sorsot, ha annak idején a szüleim nem házasodnak össze, én valószínűleg megszülettem volna úgy is, csak más testbe, de talán jobb családba. A haverodnak hiányzik valami az életéből, és szerintem valaki is. Lehet, hogy tudja is, csak sose beszél, és kívülről az látszik, hogy a farka vezérli. Én ismerek egy srácot, 25 éves, őt is a farka irányította (látszólag), de miután végleg összejött a jelenlegi párjával, akivel már évek óta együtt vannak, és már a menyasszonya, mellette teljesen megváltozott. Pedig ő aztán javíthatatlannak tűnt, de most boldog, míg szélhámos életmódot élt, nem volt soha igazán boldog.
2009. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!