Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
97%
Én minden nap megnézem ezt a kérdést ,mert nagyon kíváncsi vagyok mi lett a vége.Lehet,h elmondta és most áll a bál.
2009. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
48%
Vagy, ha igaz volt, nem csak kíváncsi volt, hogy mit mondanánk erre, és elmondta, akkor a barátja mérgében eltörte a kezeit és nem tud írni ide. :)
2009. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
97%
Szia! Azóta már eltelt pár nap, tehát ha nem folytál bele, megvolt az esküvő... Lennél kedves elmondani pár szóban, hogy végül hogyan döntöttél? Nagyon kíváncsi vagyok..
2009. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Az esküvőt megtartották, a tanú nem én voltam.

A barátommal beszéltem csak, a lánnyal nem mertem. A barátom (volt barátom) állítólag elmondott neki mindent, szerintük most én lihegem agyon a dolgot.

Ne haragudjatok, hogy csak most írok, nagyon rossz napjaim vannak, remélem megértitek.

Sokat tanultam ebből az esetből, és köszi MINDENKI válaszát!

2009. máj. 22. 13:01
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem akar veled baratkozni vagy mi?szegyelje magat.jol tedted,hjogy nem menntel tanunak.es ha megkerdezhetem,mit tanultal az egeszbol?remelem nem bantad meg,mert te jol csinaltad.
2009. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
98%

Hát, ha állítólag elmondta, akkor nem mondta el :-)

Csak én a leendő gyerekeket sajnálom, nem a lányt, mert nem normális, ha nem volt képes mellette a párja hűséges lenni (mellettem az volt az igazi!), akkor nem is fog mellette megváltozni (egy párt ismerek, ahol szintén Casanova volt a pasi, de az igaziért megváltozott, meg tudott változni, senki más mellett nem, csak az igazi mellett), nem az igazi, majd rájönnek egyszer, csak gyerek ne sérüljön.

2009. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Nem hogy nem akar velem barátkozni, de még szóbaállni se nagyon. Erkölcsrendésznek hív, ami röhej a felesége is. Úgy szálltam ki ebből, hogy egy konzervatív felfogású gyökér vagyok, aki még a sz@rt is keveri.


Azt tanultam az egészből, hogy SOHA nem fogok más életébe beleszólni még tanácsot sem adok, mindenki úgy b..sza át a párját, ahogy akarja.

Meg azt tanultam, hogy nem teszek fel ide több kérdést, mindezt 1-2 bunkó válaszoló miatt. A többieknek -köztük természetesen Neked- köszönöm a választ!

2009. máj. 22. 15:04
 58/68 anonim ***** válasza:
94%

Olvasd csak vissza, 19-en 15:48-kor leirtam neked, hogy ugy nez ki majd a dolog ha szolsz nekik, hogy te keversz! Ugy fog kinezni, hogy te akarsz nekik rosszat, es te hazudsz. Jol le lett pontozva a valaszom, 23%-ra, pedig az igazsagot irtam le.

Csak azt, hogy szeritem meg a menyasszony is tud rola, hogy a volegenye milyen eletet el, es kettos eletet el.

Tudod mit? Te tanultal ebbol az esetbol. Igen, az okos ember mas karan tanul. A buta a sajatjan. A baratod es a menyasszony butak, hiszen majd a karukon megtanuljak, hogy hazugon, kepmutatoan kotottek egymassal hazassagot.

Igazad is van, mindenki ugy bass... at a partneret ahogyan akarja. Sot, mindenki ugy bass... el az eletet ahogy akarja. Ha nekik jo igy, akkor mi a gond?

Gondolom azert nem akarsz mar ide maskor irni, mert szinte mindenki azt tanacsolta neked, hogy boritsd a bilit. De abba senki nem gondolt bele, hogy a vegen te leszel a rossz, hiszen a menyasszony is nem lat a rozsaszin felhotol...:)O

Ne foglalkozz veluk, szerintem mennek majd ok meg hozzad, legalabbis a haverod panaszkodni:)))

Mindenki megeszi amit fozott:)

Mindenki a maga eletenek a kovacsa:)

2009. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim válasza:
95%
Szia! Nehogy már te érezd magad sz@arul!!!!!Igazából csak akkor fogsz megnyugodni, mikor pár hónap esetleg év múlva, a lány ez az eset miatt fog elválni. Lehet addigra már a srác többször megismétli önmagát. Csak az lesz a legrosszabb, hogy senki nem fogja azt mondani neked: bocsi akkor igazad volt(ezt elsősorban a lányra értem), sajnálom hogy nem hallgattam rád! Vagy arra nem gondolsz hogy a csaj füle mögött is vaj van, azért nézte el neki? Egyébként ne sajnáld a srácot sokkal jobb barátot (őszintébbet) fogsz találni. Ja és ne legyen bűntudatod, az legyen nekik ,és szégyelljék magukat ahogy veled viselkedtek!!!!! Sok sikert a további életedben!!!
2009. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
96%

A haver nem buta, mert tudja, hogy megteheti, és meg is teszi, a párja buta, a menyasszony, aki most azt hiszi, hogy "majd úgyis megváltozik" - megsúgom, mellette nem fog :-)

Majd pár hét, hónap múlva, max. 1 év, amint letelnek a mézeshetek és lehullik a rózsaszín köd, itt lesz egy kérdés, hogy a férjem ilyen-olyan szemétláda, igen, ilyen volt, de azt hittem... - erre én azt fogom mondani, hogy hinni Istenben kell. Ha valaki mellett a párja nem tud hűséges lenni, akkor nem ő az igazi, és sose változik meg, az igazi mellett az ember hűséges tud lenni, még az is, akire nem jellemző (még a hűséges típus is hajlamos látványosan utánafordulni az utcán neki tetsző embereknek, ha nem az igazival van).

Aki mást állít, hazudik. :-)

Kérdező, te meg jól tetted, hogy nem vállaltad a tanúskodást, a te lelkiismereted tiszta. Élj továbbra is őszintén, akárhogy is nem kedvelik, mégis az egyetlen út, ami jó irányba vezet.

2009. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!