Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elítéltek ti is egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek ti is egy 30 éves férfit, akit az esküvője előtti napon úgy kell lerángatni a barátnőjéről? Én a legjobb barátja, és a leendő tanúja vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

szerintem jól tetted, hogy legalább a barátodnak szóltál. Nem vagy köteles ezt elfogadni. A te lelkiismereted legyen tiszta, az ilyen "barátra" pedig nincs szükséged, hidd el. Bátor voltál.

2009. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Tudjátok, engem nagyon elkeserít, ha csak bohócnak kellek egy szertartáshoz, a véleményem nem számít, csak "legyek ott", a szemét úgyis a szőnyeg alá van söpörve!

Annyiban sárosnak tartom magam, hogy a "kedves feleséggel" nem beszéltem, bevallom nem volt hozzá bátorságom, de most már nem is bánom. Intézze a barátom az életét ahogy akarja, meg ahogy tudja.


Azt azért hagy kérdezzem meg, hogy hasznosabbnál-hasznosabb segítőkész válaszokat miért pontozzátok le?


Írtam, hogy eléggé kivagyok, muszáj még ezzel is csesztetni? Ebbe a témakörbe biztos nem teszek fel többet kérdést.

2009. máj. 22. 17:59
 63/68 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Teljesen jol dontottel! A haverodnak elmondtad a velemenyedet, a csajnak nem szoltal (o ugysem hitt volna neked) es nem lettel tanu.

Teljesen jol csinaltad.

Szivjak csak egymas veret, ne legyel ki ezmiatt! Nyugodjal meg.

2009. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Enszerintem{es ne haragudj meg}ebbol az egeszbol csak egyet lehet megtanulni,hogy nem mindenki barat akit baratnak gondoltal.legalabb latod,hogy nem igazi baratsag voltatok.es a volt baratod mar neharagudj,de nagyon buta ember,hogy ez miatt meg neki ball fel.cse..e meg.jol tedted.talalsz szazszorta jobb baratot.hidd el.te jol csnaltad,tiszta lelkiismerettel elheted az eleted.
2009. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom, hogy pont az ilyen barát az igazi, mint te. én büszke lennék magamra a helyedben.
2009. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy konzervatív gyökér.És szerintem a barátod nem is a barátod,csak Te hitted azt.Jól tetted,h beszéltél a sráccal,ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt.Ez általában így szokott lenni,mindig az a hibás aki jót akar.Én is jártam már így.Azóta is csalja az ismerősöm a lányt.ennyi.Ne törődj velük.Sok ilyen pasi kellene,mint Te.
2009. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, higgyétek el nagyon rossz volt az első pár nap, végülis egy barátnak hitt embert veszítettem el.

Azzal vígasztal egy ismerősöm, hogy a középkorban a rossz hír hozójának a fejét vágták le, ahhoz képest én jól jártam.


Hiszitek, vagy sem, (egy-két hozzászólót leszámítva) segítettetek, hogy túltegyem magam az egészen.


Holnap megyek horgászni, és csak a párommal és magammal fogok törődni. Szép hétvégét Nektek! :-)

2009. máj. 23. 21:44
 68/68 anonim válasza:
100%
Gratulálok!!!!! Végre egy őszinte és becsületes férfi. Itt élsz magyar országon a hazugság országában? Biztos?Csak emelni tudom a kalapomat előtted. Helyedben én sem tudtam volna tanúskodni, és nagyon jól tetted amit és ahogy tettél. Azzal meg ne foglalkozz, hogy kik és miért pontoznak le véleményeket, mert az nem a te véleményed hanem az övék, ami ugye nem számít. Neked is szép hétvégét, és görbüljön a botod vége!!! Ne nézz hátra csak előre! Élj a mának a kedveseddel boldogan!!
2009. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!