Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevésbé nívós esküvőre "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé nívós esküvőre "illik" ilyen ruhában menni?

Figyelt kérdés

Késő tavasszal megyünk egy esküvőre és már most vita van a ruha kérdésben nálunk:)

Ez alapján a kép alapján varratott ruhában szeretnék majd menni.

[link]


A cipő pedig a kettő közül valamelyik.

[link]

[link]


Azt mondja a férjem, hogy ne ezt vegyem majd fel mert ott rajtam kívül nem lesz senki sem hasonló ruhában.

És? Attól mert vannak olyanok akik képesek farmerban is elmenni egy esküvőre még nem őket kellene utánozni.


Szerinted?

Na meg ha szerinted nem akkor mibe kellene menni?


2013. febr. 13. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
85%

"Kevésbé nívós esküvőre"-> Valószínűleg a menyasszony ruhája sem lesz agyon flancolva.

Túlzás lenne, nagyon is.

2013. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, egyre vigyázz: egy esküvőn a menyasszonyt túlöltözni kifejezett taplóságnak számít... elvégre is az ő ünnepük, és nem arról szól, hogy ki hogyan tudja mutogatni önmagát. Szóval a helyes megoldás a visszafogott elegancia környékén keresendő...
2013. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is kicsit túlzás de ahogy te gondolod, és ha te ebben az öltözetben akarsz menni akkor semmi rossz nincs abban.
2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

6-os!

Olyan ruhákat felnem vennék!:)


8-as!

Megvagyok a magassarkúban! Hosszú évek óta szinte kizárólag azt hordok!


Ez milyen?

[link]

2013. febr. 13. 14:06
 15/68 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nincs semmi gond ezzel a ruhával, de egy halványabb színű jobban menne egy esküvőhöz.
2013. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a második képen lévő ruha túl kihívó, hosszabb szoknyával jobb lenne.
2013. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
95%

Az első ruha, ha fehér lenne, simán jó lenne menyasszonyi ruhának. Tehát én nem venném fel a helyedben, túl feltűnő, estélyiben nem szokás esküvőre menni, hacsak nem valami nagyon pucc hely lesz, de írod, hogy ez nem az.


A második rendben van, bár én fehérben nem mennék mert van aki erre háklis, de az én esküvőmön nem bánnám :)

2013. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
63%
Az 1. ruha nagyon túlzás, a 2. már jobb, de ne fehérbe, azt nem illik.
2013. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Én ilyesmikben gondolkoznék.

Amit másodjára küldtél az már eggyel jobb, de tuti nem fehérben venném..

2013. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, amit most linkeltél be, az jó.

De vagy ne fehéret válassz, vagy ha ragaszkodsz a színhez húzz fel hozzá egy fekete vagy színes felsőt, színes kiegészítőket.

2013. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!