Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevésbé nívós esküvőre "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé nívós esküvőre "illik" ilyen ruhában menni?

Figyelt kérdés

Késő tavasszal megyünk egy esküvőre és már most vita van a ruha kérdésben nálunk:)

Ez alapján a kép alapján varratott ruhában szeretnék majd menni.

[link]


A cipő pedig a kettő közül valamelyik.

[link]

[link]


Azt mondja a férjem, hogy ne ezt vegyem majd fel mert ott rajtam kívül nem lesz senki sem hasonló ruhában.

És? Attól mert vannak olyanok akik képesek farmerban is elmenni egy esküvőre még nem őket kellene utánozni.


Szerinted?

Na meg ha szerinted nem akkor mibe kellene menni?


2013. febr. 13. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
92%
Ha téged ez boldogít, tedd meg... De azért remélem van ennél nagyobb örömöd is az életben, mert különben nagyon sajnállak!
2013. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

"De azért remélem van ennél nagyobb örömöd is az életben, mert különben nagyon sajnállak!"


Nem kell engem sajnálni!:) Remekül megvagyok. Örömök is akadnak;)

2013. febr. 14. 23:02
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ő így boldog,nem tudsz mit csinálni.Lehet nem teheti meg,hogy drága ruhákba öltözködjön. Sajnos ma már a tanult emberek se tudnak olyan munkakörben elhelyezkedni, amibe szeretnének. Én is fősulit végeztem, mégse keresek jól, s nem abban dolgozom, amit tanultam évekig.:)

Szóval lehet anyagilag nem teheti meg, hogy nívósabb esküvőt tartson. S a mai világban ezen ne is csodálkozz.

Habár te ismered, hogy milyen, s miért olyan, amilyen. Én csak írtam egy példát.


Ezt az 1 napot pedig kibírod akármilyen ruhában. Itt a hangsúly azon van, hogy az ember tudjon viselkedni normálisan,s fogadja el, hogy ez a nap nem róla szól.

2013. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Azért az öltözködés nem mindig pénz kérdése.

Régen én is kínaiból meg piacról meg turkálóból öltöztem. Meg ha láttam egy újságban valami extra szuper ruhát akkor megvarrattam varrónővel vagy ha egyszerűbb volt Anyukámmal:) Ma meg már szerencsére megtehetem, hogy olyan kaliberű ruhákat hordjak mint amiket a 44-es válaszban említettem. De azért a varrónőzésről még nem szoktam le:) Szóval tudom, hogy kevés pénzből is fel lehet jól öltözni. Szóval ez nem mentség:)

Meg nem is azzal van a baj, hogy az esküvő nem lesz nívós. Egyáltalán nem ez zavar.

Más esküvőjén nem is csinálnék ekkora ügyet az öltözködésből:) Bár azért egy bizonyos szint alá senki kedvéért nem vagyok hajlandó menni:) Bennem van az is egy picit biztosan, hogy akarok adni neki egy kis fricskát:)


Múltkor például nagyon felhúztam magam ezen a nőn. Attól az embertől hallottuk vissza ezt a dolgot akinek mondta, hogy reméli, hogy mi nem majd valami "hasztalan kacatot" veszünk nekik ajándékban, hanem "lesz annyi eszünk", hogy pénzt adjunk. Meg, hogy reméli, hogy "nem verjük fogunkhoz a garast". Na most ez is milyen már?:) Egyébként meg eszünkbe se volt ajándékot venni, pénzt akartunk adni. Ezek után viszont lehet veszek nekik valami igazán drága és igazán hasztalan igazi sznob kacatot aztán majd nézegethetik. Hameg elmeri adni akkor legalább lesz mit fújni a rokonságba:))

Tavasszal lesz az esküvő, de már szinte most számolgatja kitől mennyi pénzt kap.


Szóval ilyenek:))

2013. febr. 14. 23:28
 55/68 anonim ***** válasza:
78%

Hogy te milyen szánalmas vagy?!

Egyke vagy,jól gondolom?

2013. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tartalak többre,hidd el. :)

Elképesztő,hogy még a hozzád hasonló embereknek is van létjogosultságuk. Anyukád biztosan nagyon büszke ő az önző,öntelt,nagyképű,rosszindulatú,elkényeztetett egyetlen ici-pici lányára,aki minden bizonnyal csak annyit tud "felmutatni",hogy jól házasodott.

A szellemi képességeidről pedig inkább szót sem ejtek. Ahogy a válaszaidat elnézem,meg sem értenéd..

Őszintén sajnállak. Borzasztó sekélyes vagy.

2013. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, de szánalmas ez a nő! Úgy akar felöltözni, mint egy prosti és még büszke is rá.
2013. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, még egy "nívósabb" esküvőre is túl sok lenne ez a ruha, hacsak a menyasszony nem vmi mega-óriási abroncsos Disney-hercegnős díszes ruhában megy oltár elé. A fazon is, a szín is túl báli. A menyasszonyt egyébként sem illik túlöltözni. A farmer és e között a ruha között is van átmenet, mondjuk egy helyes koktélruha.

De ha te annyira szeretnéd ezt, menj ebben, de aztán ne csodálkozz, ha rossz szemmel méregetnek, vagy esetleg a menyasszony sincs elájulva a ruhádtól...

2013. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
95%
Ó, istenem, tudtam, annyira tudtam, hogy beletrafáltam, hogy a kérdező egy tipikus felkapaszkodott proli! Így legyen ötösöm a lottón!:D Nem az a baj, hogy sznob vagy kérdező, hanem az, hogy nincs mire. Nem tanultál meg hozzá viselkedni, nem tudsz intelligensen társalogni, csak kellemetlenkedsz, ripacskodsz. Tudod, erre mondják, hogy nem volt gyerekszobája. A legrosszabb típus vagy. Ismerek igazi többgenerációs gazdag polgári úri sznobokat, na ők azok, akik a te fajtádon legjobb esetben is úgy átnéznek, mintha ott se lennél. Na közéjük nem fogsz te soha tartozni.
2013. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:28 Végülis akkor neked nem is azzal van a bajod, hogy szegények, hanem hogy a hátad mögött rosszakat beszél rólad.

Pont kérdezni is akartam, hogy mi miatt alakult ki köztetek az ellenszenv.Az anyagi különbségek miatt (ami nem lenne szép), vagy van valami még a háttérbe.

2013. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!