Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevésbé nívós esküvőre "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé nívós esküvőre "illik" ilyen ruhában menni?

Figyelt kérdés

Késő tavasszal megyünk egy esküvőre és már most vita van a ruha kérdésben nálunk:)

Ez alapján a kép alapján varratott ruhában szeretnék majd menni.

[link]


A cipő pedig a kettő közül valamelyik.

[link]

[link]


Azt mondja a férjem, hogy ne ezt vegyem majd fel mert ott rajtam kívül nem lesz senki sem hasonló ruhában.

És? Attól mert vannak olyanok akik képesek farmerban is elmenni egy esküvőre még nem őket kellene utánozni.


Szerinted?

Na meg ha szerinted nem akkor mibe kellene menni?


2013. febr. 13. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
79%
A második az rendben, az enyém kicsit hosszabb és piros, amit választottam a közelgő esküvőre, amire megyek. Szerintem az rendben
2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát, a mi esküvőnk is úgymond kevésbé nívós lesz :))

Az az igazság, hogy a menyasszonyi ruhám nincs ennyire feltűnő, mint ez a piros ruha.

Félre ne érts, nagyon szép ruha, de egyet értek az előttem szólókkal. Kicsit túlzás lenne.

2013. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
81%
A kevesebb néha több.
2013. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, senki sem kívánta, hogy farmerban menj. De ez a ruha nagyon is túlzás, de ha feltűnési viszketegséged van akkor menj nyugodtan ebben és égesd le a férjed.

Azért az gondolom eszedbe sem jut, hogy a menyasszony mit fog hozzá szólni...

2013. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
67%

Szép ez a ruha, de nem igazán illik túlöltözni a menyasszont, ezzel a ruhával viszont még egy sztárt is túlöltöznél :D


A másik ruha egyész csini, de fehérben nem igazán illik menni, esetleg más színben.


De linkelek pár szép ruhát:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
84%
Az első estélyi, nem nagyon illik esküvőre. A második (a színétől eltekintve) tökéletes szerintem. Pláne, ha felveszel hozzá egy fekete szatén bolerót. Én szinte ugyanilyenben voltam 2 éve esküvőn, csak ami itt fehér, az az én ruhámon bézs volt.
2013. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

Nem bántásból, de azt a nőt nem nehéz túlöltözni:))


Olvastam itt egy kérdést régebben, hogy egy nő a saját esküvőjére sportcipőben akart elmenni. Na kb ilyen kategória nő:) Remélem ő azért a sportcipőt kihagyja, de kinézném belőle:)

Még a hónalja is szőrös. Múltkor véletlen megláttam.

Az én mércémet az övénél magasabbra teszem, ha tetszik ha nem:)


Viszont a társaságban lesz legalább 2-3 olyan nő akiről tudom, hogy biztos nagyon szépen kifog öltözni. Tőlük viszont semmi esetre sem akarok lemaradni.

2013. febr. 13. 18:47
 28/68 anonim ***** válasza:
86%
Mi ez, valami verseny? Ez nem a Te napod lesz, hanem a menyasszonyé. Nem Rád fognak figyelni, jobb lenne, ha ezt elfogadnád és szerintem, ha ezt a ruhát felveszed, inkább furcsán fognak nézni Rád, mert túlöltözött leszel.
2013. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsétlen menyasszony..ilyen emberek lesznek ott az esküvőjén, mint te.
2013. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy semmi...önbizalmad nuku lehet, ha csak ilyen feltünő ruhában érzed magad szépnek, jónőnek, feltünőnek...
2013. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!