Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a fontosabb? Olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Olyan embert választani, akinek szinte semmije sincs, szerelemből ; vagy olyat, akinek van lakása, autója, egzisztenciája, érdekből? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
72%

Én biztos nem választanám a gazdagot. Pénzzel nem lehet megvenni a boldogságot szerintem. az első férjem hitte azt hogy majd megad mindent ami kell nekem, de nem jött össze.

Elváltunk,kisemmizett.

Férjhez mentem ismét egy olyan emberhez akit tiszta szívből szeretek. 1 táskányi ruhát hozott magával (pont mint én) és építjük a közös házunkat :)Szeretjük egymást,boldogok vagyunk nekem ez a lényeg.

2009. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
Előttem szólók, ezért tesznek egyesek bizonyos "kiábrándító óvintézkedéseket" előtte...Meg hát embere válogatja....
2009. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
61%

Hat, ez egy jo kerdes! Akkor valasztanam a gazdagot, ha rendes ember lenne. Tehat nemcsak hogy penze lenne, de azert meglennenk jol, es nem alazna meg, normalisan viselkedne velem.

Ereznem kellene egy kis szeretet feleje, es persze kedvet is hozza, hogy egyutt tudjunk elni.

Olyan szegennyel, mint a templom egere sem jo egyutt elni, hidd el!

Nem baj, ha nincs haza, lakasa, meg semmilye se, de legalabb akkor legyen egy normalis szakmaja, egy normalis munkaja es akkor lehet egyrol a kettorol jutni.

De ha mondjuk szegeny, es meg azutan, hogy mi egyutt elunk is egyfolytaban pl. szuleit, csaladjat kell tamogatnia, mert nagyon szegenyek, es minden honapban egy csomo penzunk a csaladjara menne el, abbol koszonom nem kernek.

Azert egy jo gazdag ffi-t aki a tenyeren hordana, es nem sajnalna a penzt tolem, szivesem kiprobalnam.

Kivancsi vagyok ki nem? Mert aki nem, az szerintem nem mond igazat.

2009. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
36%
14:53 persze, hoyg nem mindenki sarki "K". A cigányok között is vannak rendes emberek...
2009. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
31%

az a különbség, hogy rendes cigányt már láttak.

de ne offoljunk. :)

2009. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
57%

szerintem meglehet azt szerezni, (amid nincsen) és utána sokkal jobban tudod értékelni, sokkal büszkébben gondolsz rá, és sokkal jobb érzéssel tölt el, hogy: igen, ezt kétkezi munkával, közösen hoztuk össze. ez a minek, a kettőnké, megdolgoztunk érte.

az érdekkapcsolatokban később nagyon sok vita van. és általában mindig az jön ki belőle rosszul, akinek a kevesebb volt. ígyhát én aztmondom, hogy nemérdemes csak érdekből párt választani. több szól ellene, mint mellette

2009. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
29%
Vagy rendes cigány szülőt...
2009. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
69%
Se nekem se páromnak semmije se volt,mikor összejöttünk ,bár szüleim abban támogatnak minket,hogy az ő lakásukban lakhattunk és ez hatalmas segítség(rezsit mi fizetjük). Szóval ezen kívűl nem volt semmink. Férjem évekig külföldön dolgozottt én meg itthon. Nagyon rossz volt külön,de azért tettük,hogy boldogulhassunk. Most már itthon van,még mindig szorgosan gyűjtögetünk(saját házat akarunk) meg arra is gondolunk,hogy mi lesz 20-30 év múlva. Igaz,hogy nem voltunk együtt még külföldön nyaralni,de az alap dolgok megvannak. És az,hogy ketten értük el mindennél többet ér. Ismerek olyat,aki gazdag pasit választott,már nincsenek együtt és ugyanúgy semmivel került ki a kapcsolatból,mint anno bele.
2009. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
71%
Én merem álitani hogy nekem mindkettő kell:D a szerelem és a pénz is!igaz az utóbbiból nekem kevesebb jutott...:Dde nekem igy is jó!
2009. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%

Lehet nem leszek népszerű, de egyet kell hogy értsek a 14:27-es hozzászólóval.

Bár ez egy eléggé kisarkított probléma.

Tapasztalatból beszélek. Sajnos.

De első az lenne, hogy meg kell vizsgálni, hogy ki miért szegény. Mert ha egy asztalos -ami gyönyörű szakma, csak nem fizetik meg őket rendesen - szóval egy becsületes, dolgos, de szegény azstalos között és egy milliomos között kell választani, akkor ezerszer az azstalos!!!

Viszont ha valaki egyszerűen nem akar dolgozni, és ez az elején nem mindig derül ki, mert hihetetlen kibúvókat tudnak keresni, és okot, hogy miért nem dolgozik (én ezt tapasztaltam meg.) Szerelem az van, de egy gazember, mert lényegében a csajon élősködne!! Szóval én ezek után már megnézem, nem azt, hogy mennyi van a bankszámlján, hanem azt,hogy hajlandó-e dolgozni, törekvő, igyekvő ember?!

Ha lustaságból, kényelemből egyéb ostoba kifogásból nem dolgozik, akkor akár a szerelemmentes, de anyagilag problémamentes kapcsolatot is lehetne választani, hiszen ez a kapcsoalt nem sokáig marad meg. MErt jön a gyerek, a számlák, és ki fogja fizetni, ha a pasi egy lusta dög?! Ez is okoz akkora konfliktust, mintha szerelem nélkül egy gazdaghoz megy feleségül az ember.

VISZONT! Ha őszinte a szerelem, és igaz!! A férfi igazi társ mindenbe, törekvő, nem az ingoványosban, iszapban ücsörgő, akkor viszont nyugodt szívvel!!!! MErt abból egy csodálatos kapcsolat lehet, hiszen ketten húzzák az igát. És akár rájuk is mosolyoghat a szerencse.

Na lehet kicsit zavaros voltam, de megtapasztaltam, hgy egy elvileg felnőtt férfi mennyire ostoba, lusta és kényelmes lehet, és milyen kifogásokat td találni, hogy miért is ne dolgozzon. Azt bezzeg elvárná, hogy én tartsam el (!!!) Szóval nagyon fontos, hogy megismerjük az illetőt, illetve a konkrét példát.

Eléggé egyszerű ez a kérdés, a válasz pedig nem lehet eléggé egyszerű, mert egy csomó komplikáció adódhat... Szóval résen kell lenni, mert az ember az elején szerelmes, és nagyon könnyen besétál a csapdába....

2009. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!