Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a fontosabb? Olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Olyan embert választani, akinek szinte semmije sincs, szerelemből ; vagy olyat, akinek van lakása, autója, egzisztenciája, érdekből? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
47%

Én a csórót. Egyetlen magyarázatom van rá. Válaszoljatok már nekem: Itt valamelyikőtök boldog lenne a tudattól, hogy még a bugyija meg tamponja sem a sajátja, amit visel????

Ha nekem kell valami megszerzem, nem pedig a más pénzéből!!! Saját magam teremtettem magamnak egzisztenciát qurvára nem érdekel, hogy melyik pasinak mije van !! Akkor érdekelnek az anyagiak, ha az enyém !!!!

2009. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem rég kaptam: jo kis történet!

Egyszer egy jól keresö apa úgy döntött, elviszi vidékre 7 éves kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.

Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa megkérdezte fiát.

- Nos, mit gondolsz erről az útról?

- Nagyon jó volt, apa!

- Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?

- Igen.

- És mit láttál meg mindebből?

- Azt, apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te és anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.

Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:

- Köszönöm apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk.

2009. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
71%
Szupi a történet, ez így van...
2009. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon szép történet , kedves 13:14-es! :) hja, csak realitás... Mondjuk azért érdekel ez a dolog, mert ismerek olyanokat, akik direkt lakásra meg ilyenekre hajtanak. Együtt élnek valakivel, hozzámennek ( kevesebb esetben elvesznek valakit) és pár éven belül a válásnál jól kihúzzák a másik alól a talajt...
2009. szept. 28. 14:18
 15/40 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy elég ostoba 2 lehetőség, miért kellene valakinek teljesen szegénynek vagy gazdagnak lennie?

Inkább így kell nézni: a szerelem az elsődleges, de ha az ember családot tervez és nem akar egyik napról a másikra élni, akkor jó ha a feleknek, vagy legalább az egyiknek van stabil egzisztenciája. A lakás, autó és rendes kereset ma már egyáltalán nem luxus kérdése, ezeket a pár együtt is előteremtheti.. ám ahhoz az kell, hogy mindkét félnek legyen egy jó állása. Szóval nem kell gazdagnak lenni, de a jól fizető állás nem árt azután, hogy a kapcsolat családtervezéssé komolyodik. Egy igazi férfi tudja ellátni a családját, méghozzá ne az éhbér szinten. Ha erre nem képes, akkor addig ne tervezzenek családot amíg nem tudja biztosítani.

2009. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%
Na most a gazdag vagy a szegény emberi egyed pontoz le? Véleményt kértek, megadtuk és jön az irigy aki lepontoz! Tegye! Szerintünk akkor is a szerelem a fontos, minden màs màsodlagos! Mindenki a maga sorsànak kovàcsa! Aki elcseszte, magàra vessen!
2009. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Nemcsak ez a két szélsőség van, de ha ilyen 2 férfi akad az utadba, akkor azt, amelyikkel megérted magad, amelyiket szereted. Mert lehet akármennyi pénze, ha nem passzoltok, el fogtok válni és senki sem azért házasodik, hogy utána elváljon, nem?
2009. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%
nekem az a fontos h szeressen akkor is ha gazdag és ne higgye azt h csak a pénzéért vok vele
2009. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
31%
Na elmennek a ******* a nők, de most komolyan. A gazdagot válaszd és kamuzd azt, hogy szeded a gyógyszert, aztán "véletlenül" teherbe esel, majd pár év és jöhet a válással a vagyon fele. Addig sem kell dolgozni. Most ez a trendi.
2009. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%

ne hurrogd le a nőket

akkor te se vagy jobb

nem mindenki egy sarki

2009. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!