Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a fontosabb? Olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Olyan embert választani, akinek szinte semmije sincs, szerelemből ; vagy olyat, akinek van lakása, autója, egzisztenciája, érdekből? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:59
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
44%
Az utolso tokeletesen megvalaszolta a kerdest! 100%-ig egyet ertek!
2009. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
56%

Számomra igen érdekes,hogy a kérdező megkérdezte az emberek véleményét,mégis,aki nyíltan fel merte vállalni,hogy Ő igenis megmondja hogy neki a pénz a fontosabb le van pontozva.

Miért?

Ez az Ő véleménye,ha neki ez jól esik,hát legyen!

Hogy válaszoljak kérdésedre:nekem nem fontos a pénz,sokkal inkább a szerelem,de megmondom őszintén,egy olyan emberrel nem szívesen lennék együtt,akinek egy ásványvízre mondjuk nincs pénze.

Ezt mondom most,hogy még nem voltam ilyen helyzetben.

De az is lehet,hogy egyszer majd beleszeretek valakibe,aki szegény lesz mint a templom egere,és nem fog számítani.

Sosem lehet tudni...

2009. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
az a nagy helyzet, hogy én nem is pontozok, max. felfelé. Ezt a válaszolók intézik egymás között....:)
2009. szept. 28. 16:44
 34/40 anonim ***** válasza:
27%

Nem is neked szántam kérdésem kedves kérdező :-)

De hát mindenkinek szíve joga eldönteni kit hogyan ítél meg.

Csak aztán a saját ítélésünk nehogy saját magunkat tökrözze....

2009. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
59%

Volt már "csóró" párom, 2 évig voltunk együtt. Most van egy "gazdag", akivel még 5 hónapja sem járunk, de néha azt látom, hogy fukar. Az exbe is szerelmes voltam, és a mostaniba is. És a fukarsága azért nem zavar, mert nem a pénzét szeretem, hanem őt. Nem is kell, hogy több tízezret költsön rám.

19L

2009. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
71%
Kihagytad a számomra legfontosabb szempontot. Melyik ezek közül a rendes, becsületes, kedves, megbízható, intelligens ember? Én ugyanis kizárólag azt választanám társnak. A legtöbb párkapcsolat, ami "csak" szerelemből vagy anyagias szempontokból köttetik tönkremegy, ha a nem összeillő, azonos értékrendű emberek között jön létre.
2009. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
44%
Egyénfüggő! Én a páromhoz mentem hozzá, a barátnőm meg a párja pénztárcájához. Náluk ez nem volt elég a boldogsághoz.
2009. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
55%
Talán gazdag ember nem tud tiszta szivből szeretni ?vagy hova akarsz/akartok kilyukadni???Az én pasim gazdag és imád engem és én is őt...és nem 5 hónapja vagyunk együtt hanem 5éve:) Továbbá hogy mi fontos???A szerelem elmúlik, a pénz elköltődik...fontosnak tartom hogy megértsük egymást és hűségesek legyünk egymáshoz, mindezmellett me érezzük azt hogy a párunk miatt semmi nem tudunk csinálni:)
2009. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
44%
Akinek mindene megvan, az a feleségeket is úgy váltogathatja mint az boxiját :)Szóval maradok az elsőnél, és ha némi küzdés árán is de megszerzünk mindent, amin a mi boldogságunk múlik:)
2009. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
nem biztos, mert egy híresség tegyük fel szinész, gazdag mindene megvan. de letud állapodni és szeretni is, és ha vki mondjuk úgy gazdag h nem is akart gazdag lenni, csak az mert a szülei azok, de nem költi a pénzét mint az őrült attól még lehet rendes és ha önszántából gazdagodott meg akkor is, mert tanult és dolgozott szval nem értek egyet veletek, mert max akkor lehet bunkó ha sikkasztotta
2009. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!