Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/144 anonim ***** válasza:
92%
Közben írtak, szóval az 5-ösnek szólt.
2013. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/144 anonim válasza:
65%
Ez bunkóság!Én biztos nem mennék el a gyerekem nélkül!
2013. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/144 anonim ***** válasza:
79%

Az esküvő pont arról szól, hogy ti egy család lesztek, valószínű gyermekeket is vállaltok, mint ahogy a vendégeitek többsége.

A gyerekek meg itt lesik el, hogy hogyan zajlik egy esküvő.

Van akinek akkorák a gyerekei, hogy nem is hagyná másra, akkor az ne menjen?

Annál nagyobb bunkóságot nehéz lenne még kitalálni is, hogy a gyerekek ne mehessenek.

2013. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/144 anonim válasza:
80%
Velem mar volt hasonlo, engem meghivtak(28F) a szuleimet nem, es igy nem mentem el. Felreertes ne essek, rokonok voltak... Kicsit kiakadtam rajta, de en meg fogom hivni oket, meg akkor is, ha gonolom nem lesz pofajuk eljonni ezekutan.
2013. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/144 anonim ***** válasza:
82%
Akinek van gyereke, annak a gyereke hozzátartozik az életéhez. Ha engem úgy hívnának meg, hogy a gyerekem nem hozhatom az esküvőre arra hivatkozva, hogy tönkreteszi azt, inkább én sem mennék.
2013. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/144 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem szeretnéd, ha gyerekek is lennének az esküvődön?
2013. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/144 anonim ***** válasza:
53%

Igen, bunkóság volna. Méghozzá hatalmas.

És azt is meg fogod szabni, hogy ki viheti a párját és ki nem? Mert mondjuk nem tetszik a képe... Vagy a vendégek ruhájának a színét? Hogy mindenki illjen a díszítésbe, meg ne merje valaki bontani az összhangot.

Ki nem állhatom az ilyen steril esküvőket, lagzikat.

Ha annyira a saját elképzelése és szabályai szerint akarja a nagy napot az ifjú pár, akkor ünnepeljék kettesben.

De engem még úgy neveltek, hogy a vendég szent, neki mindenből a legjobbat, rá figyelünk, ha már meghívtuk. És ebbe nagyon nem illik bele a "kölködet hagyd otthon" kikötés...

2013. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/144 anonim válasza:
79%
a tortából kapok?
2013. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/144 anonim ***** válasza:
67%

Az, bizony. Most még nincs gyereked, de ha lesz, és meghívást kaptok egy esküvőre, ahol ugyan ezt kikötik, neked hogy esne?! Most még azt mondod, hogy elfogadnád, de hidd el, nem. Abból gondolom, hogy nincs gyerek, hogy ilyet ki akarsz kötni.

Én udvariasan visszautasítanám a meghívást, mert ha te nem vagy kíváncsi a gyerekemre, akkor én sem a te esküvődre :) szerintem azért kötitek ki, mert nem akarjátok, hogy 1-2-3 cuki gyerek miatt ne ti legyetek a középpontban, mert azért lássuk be, ez önzőség :)

2013. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/144 anonim válasza:
66%

Nem értem az okot, amiért nem szeretnéd meghívni a gyerekeket. Esetleg az öregeket sem?

Szóval, a gyerek a szülők felelőssége, ha úgy gondolják, bírja a lagzit, elviszik. Ha elfárad, gondoskodnak a felügyeletéről ... stb. Az ifjú párnak pedig kimondottan jól áll, ha gyerek is van.

Mély, és őszinte csodálattal, hatalmas szemekkel csak egy gyerek tud nézni az ifjú párra,pl. a kislány a menyasszonyra! Innentől ő is az akar lenni. Én gyerek koszorús-párokat is szívesen látok esküvőn.

2013. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!